Під час сьогоднішньої зустрічі з провідними спортсменами і тренерами на олімпійській базі в Конча-Заспі президент України Володимир Олександрович Зеленський нагородив орденами, медалями і званнями цілу когорту спортсменів і тренерів, найперше з числа чемпіонів і прзерів ІІ Європейських ігор, які відбувалися у Мінську (Білорусь).
Проіґнорував лише борцівського наставника Андрія Стадника, який хотів і дружині допомогти золото для Азербайджану виграти, і Неньку Україну прославити.
Тож згідно Указу президента України №522/2019, «за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України», кавалерами стали...
Орден «За заслуги» І ступеня.
Бондаренко Богдан Вікторович - чемпіон та бронзовий призер з легкої атлетики.
Орден «За заслуги» II ступеня.
Беленюк Жан Венсанович - чемпіон з боротьби греко-римської.
Верняєв Олег Юрійович - чемпіон та срібнмй призер з гімнастики спортивної.
Вихрист Віктор Вікторович - чемпіон з боксу.
Горуна Станіслав Миколайович - чемпіон з карате.
Зантарая Георгій Малхазович - чемпіон з дзюдо.
Просторов Микола Миколайович - срібной призера зі стрибків на батуті.
Смелик Сергій Володимирович - чемпіон з легкої атлетики.
Хижняк Олександр Олександрович - чемпіон з боксу.
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
Буценко Микола Валерійович - срібний призер з боксу.
Вандюк Юрій Васильович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Гуцол Євген Миколайович - чемпіон з легкої атлетики.
Давиденко Антон Володимирович - срібний призер зі стрибків на батуті.
Даниленко Данило Володимирович - чемпіон з легкої атлетики.
Кухарик Олег Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Миронець Олег Олександрович - чемпіон з легкої атлетики.
Омельчук Олег Петрович - срібний призер зі стрільби кульової.
Поздняков Олексій Олександрович - чемпіон з легкої атлетики.
Проценко Андрій Олексійович - чемпіон з легкої атлетики.
Рибачок Андрій Русланович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Сеник Станіслав Антонович - чемпіон з легкої атлетики.
Сиромятников Олександр Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Чорномаз Богдан Анатолійович - чемпіон з легкої атлетики.
Шаматрин Артем Сергійович - чемпіон з легкої атлетики.
Орден княгині Ольги II ступеня.
Мельник Тетяна Юріївна - чемпіонка з легкої атлетики.
Прищепа Наталія Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Сайко Олена Володимирівна - срібна призерка з боротьби самбо.
Серьогіна Аніта Артурівна - чемпіонка з карате.
Стуй Христина Петрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Орден княгині Ольги III ступеня.
Бачинська Анастасія Юріївна - чемпіонка з гімнастики спортивної.
Бех-Романчук Марина Олександрівна - чемпіонка та бронзова призерка з легкої атлетики.
Бихно Аліна Олегівна - срібна призерка з гімнастики художньої.
Білодід Дарина Геннадіївна - чемпіонка з дзюдо.
Возняк Анастасія Романівна - срібна призерка з гімнастики художньої.
Гацько-Федусова Ганна Володимирівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Гришутіна Христина Миколаївна - чемпіонка з легкої атлетики.
Довженко Тетяна Павлівна – срібна призерка з гімнастики художньої.
Качур Яна Григорівна - дворазова чемпіонка з легкої атлетики.
Кийко Марина Вікторівна - срібна призерка зі стрибків на батуті.
Куклиновська Людмила Олегівна - чемпіонка з веслування на байдарках і каное.
Лівач Оксана Василівна - срібна призерка з боротьби вільної.
Логвиненко Аліна Вікторівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Ляхова Ольга Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Малькова Світлана Михайлівна - срібна призерка зі стрибків на батуті.
Мижерицька Діана Олександрівна - срібна призерка з гімнастики художньої.
Москальова Катерина Миколаївна - срібна призерка з боротьби самбо.
Новикова Анастасія Романівна - срібну призерку з боротьби самбо.
Плотицина Ганна Олександрівна - чемпіонка та срібна призерка з легкої атлетики.
Повх Марія Миколаївна - чемпіонка з веслування на байдарках і каное.
Рижикова Анна Василівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Сапсай Анастасія Іванівна - чемпіонка з боротьби самбо.
Соловей Ганна Миколаївна - чемпіонка з велосипедного спорту.
Старикова Олена Вікторівна - срібна призерка з велосипедного спорту.
Терлюга Анжеліка Володимирівна - срібна призерка з карате.
Ткач Юлія Анатоліївна - чемпіонка з боротьби вільної.
Хавалджи Юлія Олегівна - срібна призерка з боротьби вільної.
Юзьвяк Валерія Ігорівна - срібна призерка з гімнастики художньої.
Медаллю «За працю та звитягу».
Барабанов Євген Олегович - бронзовий призер з боксу.
Варинська Діана Євгенівна - бронзова призерка з гімнастики спортивної.
Ковальська Галина Дмитрівна - бронзова призерка з боротьби самбо.
Коростильов Павло Сергійович - бронзовий призер зі стрільби кульової.
Костевич Олена Дмитрівна - бронзова призерка зі стрільби кульової.
Мельник Галина Юріївна - бронзова призерка з карате.
Нікольченко Владислава Ігорівна - бронзова призерка з гімнастики художньої.
Оґаннесян Ґор Варданович - бронзовий призер з боротьби вільної.
Пахнюк Петро Володимирович - бронзовий призер з гімнастики спортивної.
Радівілов Ігор Віталійович - бронзовий призер з гімнастики спортивної.
Смаль Наталія Миколаївна - бронзова призерка з боротьби самбо.
Хоцянівський Олександр Йосипович - бронзовий призер з боротьби вільної.
Черкасова Алла Костянтинівна - бронзова призерка з боротьби вільної.
Чоботар Валерій Валерійович - бронзовий призер з карате.
Також за значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року нагородили й тренерів.
Медаль «За працю та звитягу».
Басенко Сергій Валерійович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини Стуй.
Бондаренко Віктор Васильович - тренер чемпіона та бронзового призера з легкої атлетики Богдана Бондаренка.
Горбаченко Юрій Семенович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини Гришутіної.
Сартинський Геннадій Людвиговичй - тренера чемпіонів, срібного та бронзового призерів з гімнастики спортивної Олега Верняєва та Петра Пахнюка.
Тонкошнур Олександр Олександрович - тренер чемпіонк з карате Аніти Серьогіної.
Федорець Володимир Андрійович - тренер чемпіонок з легкої атлетики Тетяни Мельник і Яни Качур.
Хижняк Олександр Олександрович - тренер чемпіона з боксу Олександра Хижняка.
Почесного звання «Заслужений працівник фізкультури і спорту України» удостоєні:.
Вегнер Олена Анатоліївна - тренер чемпіона з легкої атлетики Данила Даниленка.
Дуброва Віталій Вікторович - тренер чемпіона з дзюдо Георгія Зантараї.
Зуєв Геннадій Володимирович - тренер чемпіона з легкої атлетики Андрія Проценка.
Кравченко Володимир Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Анни Рижикової.
Крушинський Вадим Вікторович - тренер чемпіонки та бронзової призерки з легкої атлетики Марини Бех-Романчук.
Кузнєцова Світлана Олегівна - тренер чемпіонки з дзюдо Дарини Білодід.
Ляховий Олександр Миколайович - тренер чемпіона з боксу Віктора Вихриста.
Ляхова Тетяна Миколаївна - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ольги Ляхової.
Марченко Михайло Степанович - тренер чемпіон з легкої атлетики Олексія Позднякова.
Нікулін Антон Володимирович - тренер чемпіонів з карате Станіслава Горуни і Галини Мельник.
Павлюк Іван Григорович - тренер чемпіона з легкої атлетики Олега Миронця.
Паламарчук Олександр Анатолійович - тренер чемпіонки та срібної призерки з легкої атлетики Ганни Плотициної.
Перегинець Михайло Іванович - тренер чемпіона з легкої атлетики Станіслава Сеника.
Пилипей Леонід Петрович - тренер чемпіона з легкої атлетики Євгена Гуцола.
Попеляєв Андрій Володимирович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Наталії Прищепи.
Рабченюк Анастасія Володимирівна - тренер чемпіонів з легкої атлетики Богдана Чорномаза і Артема Шаматрина.
Римар Володимир Ігорович - тренер чемпіонки з боротьби самбо Анастасії Сапсай.
Римко В'ячеслав Вікторович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ганни Гацько-Федусової.
Руденко Михайло Михайлович - тренер чемпіонки з самбо Анастасії Сапсай, срібної призерки з боротьби самбо Анастасії Новикової, бронзової призерки з боротьби самбо Наталії Смаль.
Серорез Тетяна Борисівна - тренер чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика.
Симонов Олександр Геннадійович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Людмили Куклиновської, срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика.
Тичко Орест Богданович - тренер чемпіонки з велосипедного спору Ганни Соловей.
Ткач Олександр Леонідович - тренер чемпіонки з боротьби вільної Юлії Ткач.
Чумак Анатолій Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Аліни Логвиненко.
Шацьких Володимир Володимирович - тренер чемпіона з боротьби греко-римської Жана Беленюка.
Шевчук Андрій Богданович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Марії Повх.
Через Зеленського зірвали проведення легкоатлетичного чемпіонату.
Під час сьогоднішньої зустрічі з провідними спортсменами і тренерами на олімпійській базі в Конча-Заспі президент України Володимир Олександрович Зеленський нагородив орденами, медалями і званнями цілу когорту спортсменів і тренерів, найперше з числа чемпіонів і прзерів ІІ Європейських ігор, які відбувалися у Мінську (Білорусь).
Проіґнорував лише борцівського наставника Андрія Стадника, який хотів і дружині допомогти золото для Азербайджану виграти, і Неньку Україну прославити.
Тож згідно Указу президента України №522/2019, «за досягнення високих спортивних результатів на II Європейських іграх, виявлені самовідданість та волю до перемоги, піднесення міжнародного авторитету України», кавалерами стали...
Орден «За заслуги» І ступеня.
Бондаренко Богдан Вікторович - чемпіон та бронзовий призер з легкої атлетики.
Орден «За заслуги» II ступеня.
Беленюк Жан Венсанович - чемпіон з боротьби греко-римськоїВерняєв Олег Юрійович - чемпіон та срібнмй призер з гімнастики спортивноїВихрист Віктор Вікторович - чемпіон з боксу.
Горуна Станіслав Миколайович - чемпіон з карате.
Зантарая Георгій Малхазович - чемпіон з дзюдо.
Просторов Микола Миколайович - срібной призера зі стрибків на батутіСмелик Сергій Володимирович - чемпіон з легкої атлетики.
Хижняк Олександр Олександрович - чемпіон з боксу.
Орден «За заслуги» ІІІ ступеня.
Буценко Микола Валерійович - срібний призер з боксу.
Вандюк Юрій Васильович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Гуцол Євген Миколайович - чемпіон з легкої атлетики.
Давиденко Антон Володимирович - срібний призер зі стрибків на батутіДаниленко Данило Володимирович - чемпіон з легкої атлетики.
Кухарик Олег Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Миронець Олег Олександрович - чемпіон з легкої атлетики.
Омельчук Олег Петрович - срібний призер зі стрільби кульовоїПоздняков Олексій Олександрович - чемпіон з легкої атлетики.
Проценко Андрій Олексійович - чемпіон з легкої атлетики.
Рибачок Андрій Русланович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Сеник Станіслав Антонович - чемпіон з легкої атлетики.
Сиромятников Олександр Володимирович - срібний призер з веслування на байдарках і каное.
Чорномаз Богдан Анатолійович - чемпіон з легкої атлетики.
Шаматрин Артем Сергійович - чемпіон з легкої атлетики.
Орден княгині Ольги II ступеня.
Мельник Тетяна Юріївна - чемпіонка з легкої атлетики.
Прищепа Наталія Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Сайко Олена Володимирівна - срібна призерка з боротьби самбо.
Серьогіна Аніта Артурівна - чемпіонка з карате.
Стуй Христина Петрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Орденом княгині Ольги III ступеня.
Бачинська Анастасія Юріївна - чемпіонка з гімнастики спортивноїБех-Романчук Марина Олександрівна - чемпіонка та бронзова призерка з легкої атлетики.
Бихно Аліна Олегівна - срібна призерка з гімнастики художньоїБілодід Дарина Геннадіївна - чемпіонка з дзюдо.
Возняк Анастасіч Романівна - срібна призерка з гімнастики художньоїГацько-Федусова Ганна Володимирівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Гришутіна Христина Миколаївна - чемпіонка з легкої атлетики.
Довженко Тетяна Павлівна – срібна призерка з гімнастики художньоїКачур Яна Григорівна - дворазова чемпіонка з легкої атлетики.
Кийко Марина Вікторівна - срібна призерка зі стрибків на батутіКуклиновська Людмила Олегівна - чемпіонка з веслування на байдарках і каноеЛівач Оксана Василівна - срібна призерка з боротьби вільноїЛогвиненко Аліна Вікторівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Ляхова Ольга Олександрівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Малькова Світлана Михайлівна - срібна призерка зі стрибків на батутіМижерицька Діана Олександрівна - срібна призерка з гімнастики художньоїМоскальова Катерина Миколаївна - срібна призерка з боротьби самбо.
Новикова Анастасія Романівна - срібну призерку з боротьби самбо.
Плотицина Ганна Олександрівна - чемпіонка та срібна призерка з легкої атлетики.
Повх Марія Миколаївна - чемпіонка з веслування на байдарках і каное.
Рижикова Анна Василівна - чемпіонка з легкої атлетики.
Сапсай Анастасія Іванівна - чемпіонка з боротьби самбо.
Соловей Ганна Миколаївна - чемпіонка з велосипедного спорту.
Старикова Олена Вікторівна - срібна призерка з велосипедного спорту.
Терлюга Анжеліка Володимирівна - срібна призерка з карате.
Ткач Юлія Анатоліївна - чемпіонка з боротьби вільноїХавалджи Юлія Олегівна - срібна призерка з боротьби вільноїЮзьвяк Валерія Ігорівна - срібна призерка з гімнастики художньої.
Медаллю «За працю та звитягу».
Барабанов Євген Олегович - бронзовий призер з боксу.
Варинська Діана Євгенівна - бронзова призерка з гімнастики спортивноїКовальська Галина Дмитрівна - бронзова призерка з боротьби самбо.
Коростильов Павло Сергійович - бронзовий призер зі стрільби кульовоїКостевич Олена Дмитрівна - бронзова призерка зі стрільби кульовоїМельник Галина Юріївна - бронзова призерка з каратеНікольченко Владислава Ігорівна - бронзова призерка з гімнастики художньоїОґаннесян Ґор Варданович - бронзовий призер з боротьби вільноїПахнюк Петро Володимирович - бронзовий призер з гімнастики спортивноїРадівілов Ігор Віталійович - бронзовий призер з гімнастики спортивноїСмаль Наталія Миколаївна - бронзова призерка з боротьби самбо.
Хоцянівський Олександр Йосипович - бронзовий призер з боротьби вільноїЧеркасова Алла Костянтинівна - бронзова призерка з боротьби вільноїЧоботар Валерій Валерійович - бронзовий призер з карате.
Також за значний особистий внесок у підготовку спортсменів міжнародного класу, забезпечення високих спортивних результатів національною збірною командою України на II Європейських іграх 2019 року нагородили й тренерів.
Медаль «За працю та звитягу».
Басенко Сергій Валерійович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини Стуй.
Бондаренко Віктор Васильович - тренер чемпіона та бронзового призера з легкої атлетики Богдана Бондаренка.
Горбаченко Юрій Семенович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Христини ГришутіноїСартинський Геннадій Людвиговичй - тренера чемпіонів, срібного та бронзового призерів з гімнастики спортивної Олега Верняєва та Петра Пахнюка.
Тонкошнур Олександр Олександрович - тренер чемпіонк з карате Аніти СерьогіноїФедорець Володимир Андрійович - тренер чемпіонок з легкої атлетики Тетяни Мельник і Яни Качур.
Хижняк Олександр Олександрович - тренер чемпіона з боксу Олександра Хижняка.
Почесного звання «Заслужений працівник фізкультури і спорту України» удостоєні:.
Вегнер Олена Анатоліївна - тренер чемпіона з легкої атлетики Данила Даниленка.
Дуброва Віталій Вікторович - тренер чемпіона з дзюдо Георгія ЗантараїЗуєв Геннадій Володимирович - тренер чемпіона з легкої атлетики Андрія Проценка.
Кравченко Володимир Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Анни РижиковоїКрушинський Вадим Вікторович - тренер чемпіонки та бронзової призерки з легкої атлетики Марини Бех-Романчук.
Кузнєцова Світлана Олегівна - тренер чемпіонки з дзюдо Дарини Білодід.
Ляховий Олександр Миколайович - тренер чемпіона з боксу Віктора Вихриста.
Ляхова Тетяна Миколаївна - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ольги ЛяховоїМарченко Михайло Степанович - тренер чемпіон з легкої атлетики Олексія ПоздняковаНікулін Антон Володимирович - тренер чемпіонів з карате Станіслава Горуни і Галини Мельник.
Павлюк Іван Григорович - тренер чемпіона з легкої атлетики Олега Миронця.
Паламарчук Олександр Анатолійович - тренер чемпіонки та срібної призерки з легкої атлетики Ганни ПлотициноїПерегинець Михайло Іванович - тренер чемпіона з легкої атлетики Станіслава Сеника.
Пилипей Леонід Петрович - тренер чемпіона з легкої атлетики Євгена Гуцола.
Попеляєв Андрій Володимирович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Наталії Прищепи.
Рабченюк Анастасія Володимирівна - тренер чемпіонів з легкої атлетики Богдана Чорномаза і Артема Шаматрина.
Римар Володимир Ігорович - тренер чемпіонки з боротьби самбо Анастасії Сапсай.
Римко В'ячеслав Вікторович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Ганни Гацько-ФедусовоїРуденко Михайло Михайлович - тренер чемпіонки з самбо Анастасії Сапсай, срібної призерки з боротьби самбо Анастасії Новикової, бронзової призерки з боротьби самбо Наталії Смаль.
Серорез Тетяна Борисівна - тренер чемпіона з легкої атлетики Сергія Смелика.
Симонов Олександр Геннадійович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Людмили Куклиновської, срібного призера з веслування на байдарках і каное Олега Кухарика.
Тичко Орест Богданович - тренер чемпіонки з велосипедного спору Ганни Соловей.
Ткач Олександр Леонідович - тренер чемпіонки з боротьби вільної Юлії Ткач.
Чумак Анатолій Іванович - тренер чемпіонки з легкої атлетики Аліни Логвиненко.
Шацьких Володимир Володимирович - тренер чемпіона з боротьби греко-римської Жана Беленюка.
Шевчук Андрій Богданович - тренер чемпіонки з веслування на байдарках і каное Марії Повх.