/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F639071c91cbad7df5478f005801e09ca.jpg)
Неподалік від аеропорту «Бориспіль» висіяли кукурудзяний тризуб, який видно з літаків
Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 6 років та 349 днів. За цей час ми опублікували вже 14362 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.
Фото: Лана Вєтрова
У селі Велика Олександрівка, що під Києвом, висіяли велетенський тризуб. Його занесли до реєстру рекордів України у категорії «Наука і технології», повідомила керівниця реєстру Лана Вєтрова.
Фото: facebook.com/field.digital
Загальна площа поля з гербом – шість гектарів. Для герба використали 400 тисяч насінин кукурудзи. Таким чином це «найбільший герб України, створений на полі посівом кукурудзи».
Герб розташовано у 12 кілометрах від аеропорту «Бориспіль», і його добре видно з ілюмінаторів літаків, які пролітають над ним.
Голова компанії, яка займається точним землеробством, зазначив, що метою було поєднати інновації з патріотизмом і мистецтвом. За його словами, було створено карту тризуба і техніка засіяла поле без втручання людини.