/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2Fd5c3f903cf54ceef617c1e98a96a1cc0.jpg)
У Глібівці відновили міст, який окупанти підірвали під час відступу
Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 7 років та 321 днів. За цей час ми опублікували вже 17616 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.
У селі Глібівка на Київщині відновили рух через міст, який російські війська підірвали під час відступу. Про це заявив голова Київської обласної військової адміністрації Олексій Кулеба.
«Переправу підірвали рашистські загарбники під час відступу. Протягом місяця на ділянці автодороги Димер-Богдани проведений капітальний ремонт. Наразі міст функціонує, проїзд через нього дозволений транспорту вагою до 20 тонн», – повідомив він.
За його словами, в регіоні продовжується відновлення зруйнованих доріг та мостів.
Видання «Армія Інформ» писало, що міст довжиною в 15 метрів через затоку Київського водосховища був зруйнований під час бойових дій. Спочатку місцеві кинули кілька аеродромних плит і користувались такою переправою. У травні вже було розпочато роботи з відновлення мосту, там працювала тактична група держспецтрансівців із Західної України. Внаслідок вибуху пошкоджена опору і відбувся обвал пролітного полотна.
Станом на початок червня, у Київській області зведено 20 тимчасових переправ поблизу зруйнованих під час активних бойових дій мостів.