MY.UAСтатьи
“После освобождения - только развитие!”. Що обіцяють окупанти населенню заради підтримки референдумів
“После освобождения - только развитие!”. Що обіцяють окупанти населенню заради підтримки референдумів

“После освобождения - только развитие!”. Що обіцяють окупанти населенню заради підтримки референдумів

Пропагандисти на (ново)окупованих територіях обіцяють захопленому населенню нове життя. Однак не можуть запропонувати нічого якісного в ідеологічному плані, тому перейшли до прямого підкупу населення.

У ЗМІ неодноразово з’являється інформація про плани Російської Федерації провести референдум на (ново)окупованих територіях та приєднати їх до складу Росії.

“Россия - это счастье”, “Россия - это забота”, “После освобождения - только развитие!” - це одні з меседжів, які використовуються в телеграм - каналах (ново)окупованих територій в спробах переконати населення підтримати так звані референдуми.

В умовах українського контрнаступу про ймовірність проведення референдумів говорять все менше. Однак телеграм - канали не сплять і продовжують накачувати населення аргументами на користь приєднання до Росії.

Росія не може представити якісну об’єднуючу ідею чи нові цінності, які б посіли місце в концепції “м’якої сили”. РФ - країна - бензоколонка, що використовує лише матеріальне заохочення, і не здатна запропонувати світогляд, який би приваблював українців.

Застій в політичному житті

Розпочнемо з обіцянками колаборантів встановити народовладдя при новому режимі. Так званий заступник голови Херсонської військово-цивільної адміністрації Кирило Стремоусов заявив: “Я искренне верю в то, что мы сможем перестроиться, перейти на другой уровень жизни, который я наблюдаю в РФ. У нас существует сегодня общественное мнение, решение будет принимать исключительно народ: выбор, который вы делаете здесь и сейчас – это выбор между страхом и любовью”. Голова Херсонської ВЦА Володимир Сальдо також пообіцяв “преобразовать Общественный Совет Херсонской области в общественную Палату с привлечением общественных организаций, волонтёров и всех неравнодушных”.

Окупанти намагаються переконати, що РФ - це демократична країна. Насправді останні роки виборчих процесів в Росії, боротьба зі свободою слова, незалежними ЗМІ, тиск на опозицію свідчать, що Москва відкинула ігрища в демократію.

В окремих постах в телеграм навіть окупанти це визнають. Російський застій політичного життя та незмінний режим подають як досягнення країни, видають цей факт в якості аргумента на користь приєднання: “Херсонская область уверенно пробуждается от рабства и тотальной стагнации, повышения цен, тарифов, ну и конечно же безБожная инфляция с постоянными выборами и политическими шоу.Жители Херсонщины устали от постоянного стресса и страха.”

Міфічна єдність народів

Абстрактні аргументи на користь приєднання (ново)окупованих територій до складу РФ легко артикулювати, але важко продавати. Головне - створити картинку чи відео і сподіватися, що населення клюне. Пропаганда саме так і діє, тому телеграм-канали пропагандистів захопили відповідні ролики та фото з російськими прапорами.

Окупаційна адміністрація намагається з наскоку підлаштувати окуповані території під російські державні свята

Активно заявляють про історичну близькість територій з РФ, а не з Україною: “Нынешняя Украина не имеет никаких моральных, исторических и законных прав на Запорожскую область. Города Северного Причерноморья - Запорожье, Херсон, Николаев и Одесса - никогда по определению не являлись украинской землей. Все это русские города, созданные российскими царями и государственными деятелями, и не Украине распоряжаться судьбой этих земель"

Саме тому пропаганда активно планує повернути всі символи минулих епох, які б, у їх уяві доводять, що (ново)окуповані території - частина російського “мира”. Пушкін, Ленін, Катерина II - окупаційна влада насаджує елементи радянщині, чи імперщини не звертаючи увагу ані на думку населення, ані на історичні факти. Наприклад, Пушкін проїжджав цими землями - він чомусь обов’язково мусить стати частиною історії краю.

Активно ширяться тези про щасливе життя в Радянському Союзі “при СССР мы были сильной страной”, а “разделение исторически сложенного родства между русским и украинским народом под видом «освобожденной национальной самоидентичности» обернется потерей души для народа и превратить нацию в кукольный театр" .

Підкуп матерів та молоді

Телеграм канали на (ново)окупованих територіях активно взялись просувати тези що Росія здатна забезпечити підтримку молодого покоління.

Кампанія спрямована на переконання, що РФ - країна, яка не лише забезпечує все необхідне родинам з дітьми, але яка й має світле майбутнє. На цьому інформаційному фронті інформаційні війська борються як за переконання людей, так і з здоровим глуздом.

Для (ново)окупованих територій надзвичайно важливо є проштовхування тез, що Росія здатна забезпечити майбутнє для молодого покоління.

По-перше, в цьому випадку пропаганда протистоїть українській парадигмі. Після подій 2013-2014 року Київ сформував чітку стратегію розвитку та обрав курс на європейську та євроатлантичну інтеграцію. Такий цивілізаційний вибір відкрив дискусію щодо перспектив розвитку молодого покоління. Україна почала працювати над імплементацією європейських підходів у різних сферах: освітній, науковій, медичній, економічній тощо.

Відповідно до довоєнних соцопитувань в середині лютого 2022 року 57% опитаних українців на півдні України підтримували вступ до ЄС. Більшість - це молодь

Тому російська мусить реагувати та пропонувати іншу картинку розвитку.

Проте не маючи змогу запропонувати якісну парадигму окупаційні адміністрації на (ново)окупованих територіях говорять лише про фінансовий зиск для молоді та молодих сімей у разі приєднання до складу РФ.

“Поддержка семей с детьми – одно из важных направлений социальной политики в России. Его основу составляют финансовые выплаты, список которых ежегодно дополняется”

Головний аргумент - відбудеться референдум і після приєднання до Росії будуть всім грошові блага.

Повідомлення про грошовий зиск для сімей та родин з дітьми займає чи не найбільшу кількість повідомлень у телеграм-каналах (ново)окупаційних територій.

В першу чергу, обіцяють, що на територіях буде запроваджено механізм “материнського капіталу”, який діє в РФ.

Наприклад, активно обіцяють запровадження російського материнського капіталу в Запорізькій області, але одразу зазначають, що це відбудеться лише після входження до складу РФ: “ у нас маткапитал будет только после того, как мы вернёмся в родную гавань, когда и дети, и их родители станут гражданами России”

А в Херсонській області окупанти вже заявляють, що мешканці з російськими паспортами зможуть скористатися російською програмою материнського капіталу: “ Жители области, получившие российское гражданство, имеют право на получение выплат по федеральным программам Российской Федерации, а именно:

  • материнский капитал;
  • выплата для первоклассников (для приобретения формы, канцелярских и других необходимых товаров)

Активно роздаються обіцянки щодо долучення до російських іпотечних програм:

“Ипотечная программа с господдержкой на покупку жилья в России. Кроме средств материнского капитала государство обеспечивает своих граждан возможностями льготной ипотеки. Льготная ипотека: 7-9% годовых. Квартира в новостройке для наемных сотрудников и самозанятых.. Семейная ипотека: 6% годовых для семей с детьми. Сельская ипотека: 3% годовых. Квартира, земля или дом в селе.

Для всіх цих щедрих благ потрібне російське громадянство, але на прикладі окупованого Донбасу ми бачимо, що Москва не поспішає його надавати і таким чином економить гроші. Російське громадянство дає право на отримання материнського капіталу, проте для отримання маткапіталу ще потрібно проживати на території РФ, а території ОРДЛО такими не стали (як і більшість інших квазіутворень, які були створені Росією та існують сьогодні як сірі анклави без конкретних планів на розвиток в майбутньому).

Навіть у гіпотетичному випадку приєднання до складу РФ - інтеграція не означає, що території будуть заливатися грошима. Приклад - інші регіони Росії, які живуть фактично в злиднях та недофінансуванні. І враховуючи санкції та проблеми в структурі російської економіки ситуація буде погіршуватися.

У червні цього року DW із посиланням на звіти служби державної статистики РФ повідомило, що в Росії різко виріс рівень бідності. Тепер за межею бідності живе кожен сьомий росіянин – це у півтора раза більше, ніж наприкінці минулого року. Є велика ймовірність, що Москва буде змушена згортати дотації різних програм на користь підтримання мінімального соціального забезпечення населення.

Замість цього окупаційна адміністрація обіцяє власні “плюшки”, звичайно оперуючи російськими фінансовими вливаннями. Окупанти у Херсонській області вирішили зіграти у благодійників та господарників та заявили про роздачу коштів батькам за дітей. Наприклад, за народження першої дитини пропонують 12 тис рублів щомісяця до настання дитині 3-х років (приблизно 4 тис грн).

Поряд з цим, широко задіяні одноразові грошові виплати. Так, окупанти в Запорізькій області обіцяють одноразова виплатити 10 тис. рублів багатодітним родинам та одиноким матерям.

Також помітно, як окупанти переконують батьків віддавати своїх дітей до шкіл навчальна програма в яких вже контролюється окупантами. Наприклад, у Херсонській області обіцяють платити кошти тим, хто віддає своїх дітей до школи: “размеры выплат на детей составят:
• ежемесячное пособие на ребенка от 0 до 18 лет или до 23, при условии очного обучения, независимо от социального положения семьи — 4000 рублей на каждого ребенка;

• ежемесячная выплата одиноким матерям или отцам в отношении детей от 0 до 18 лет или до 23, при условии очного обучения, — 10 000 рублей”.

Для диверсифікації шляхів способу підкупів та для перемоги у битві за прихильність окупаційні адміністрації пропонують і інші форми підкупу, не такі масштабні. Але вони також подаються як здобутки та перемоги.

Це безкоштовне харчування у навчальних закладах, медичні послуги, безкоштовний відпочинок для дітей:

“50 мелитопольских детей отправились на отдых в "Артек"

“Детские сады в Херсоне будут работать бесплатно. С 1 сентября 2022 года на очной основе бесплатно начинают работу детские сады города Херсона.

Освіта

Окупаційні адміністрації активно поширює повідомлення про безкоштовне навчання у вишах і ряд безкоштовних бонусів у школах. І переконували у перевазі російської програми освіти. Однак, якщо програма освіти є тим, що неможливо верифікувати чи зрозуміти середньостатистичному громадянину, тому активно кидалися обіцянки щодо безкоштовного навчання та безкоштовних обідів. Загалом можна виділити такі обіцянки:

Школа

“ — школы теперь являются сугубо гос. учреждениями с полным гос. обеспечением;

— учебные учреждения будут охранять частные российские охранные предприятия;

— питание будет по российским стандартам (до 4 класса бесплатным, далее будет бесплатным только для льготников);

— обучение по российской программе с уклоном на историю и культуру края с учетом региональных особенностей;

— все предметы будут преподаваться на русском языке, украинский язык будет изучаться по заявлению родителей;

— дети с ограниченными возможностями смогут получать образование в силу своих возможностей;

— все учебные материалы предоставит школа (канцелярия за счет родителей);

— все образование будет бесплатным”.

Університети

“Бесплатное среднее и высшее образование. Количество бюджетных мест постоянно растет. В этом году за счет государства будут учиться около 64% выпускников школ 2022” - це один із головних посилів для молоді. Хочете безкоштовне навчання - обирайте Росію. Хоча відповідна функція доступна і в державі Україна, пропагандисти чомусь думають, що це може якось стимулювати українців переходити на бік рашистів.

Херсонська область навіть пообіцяла лише бюджетну форму навчання, звичайно, що за підтримки РФ: “При поддержке Российской Федерации все желающие, вне зависимости от возраста, могут поступить на бюджет. В этом году контрактной формы обучения не будет. Не упустите свой шанс”. І це пов’язано не з добротою, а лише з дефіцитом бажаючих навчатися на цих територіях.

Нагадаємо, що після 24-го лютого Росія фактично відрізана від наукового та технологічного прогресивного ареалу. Після антиросійських санкцій можливості представників РФ безперешкодного навчатися у провідних країнах знизилась. Більшість наукових та освітніх інституцій та структур ЄС та інших передових країн в технологічному плані заявили про заморожування освітніх зв'язків із Росією.

Що стосується України. До початку війни українська молодь мала більше перспектив навчання у країнах ЄС, як за програмами обміну між різними університетами так і безпосередньо вступивши в іноземний виш.

У більшості країн ЄС для України запроваджується «вищий рівень гнучкості», що передбачає спрощені форми співробітництва та, за необхідності, зняття тих чи інших формальних вимог для участі у міжнародних наукових та освітніх проектах.

А аргумент: “Раскрыть таланты, проявить себя можно на всероссийских форумах, таких, как "Таврида", который недавно завершился в Крыму… Молодежь Запорожской области также имеет все шансы показать себя и добиться небывалых высот при поддержке России. Главное, этот шанс использовать” звучить як лицемірство та слова, які нічого не варті.

Російська брехня та пропаганда намагається зачіпити всі сфери освітнього та культурного життя. Наприклад, у Херсонській області хизувалися створенням федерація боксу та обіцяють, що спортсмени мають “ возможность проявить себя в олимпийских” змаганнях. Що є відвертою брехнею.

І це легко перевірити на прикладі окупованого Криму. Деякі кримчани у зв'язку з цим могли брати участь лише у внутрішніх російських чемпіонатах. На міжнародні першості вони не потрапляли, адже посольства інших країн вважали їхні паспорти недійсними і просто не видавали їм візу. Кримчани, після зміни українського громадянства на російське, мусили чекати декілька років на отримання дозволу виступати в олімпійських іграх.

МЕДИЦИНА

Тема української медицини завжди сильно збудувала російську пропаганду. Всі наші реформи в цьому напрямку тотально обливалися лайном. Після окупації вони пробують грати на власних вигадках про нашу медичну систему.

“На Украине давно отказались от советской системы бесплатной медицины. В России тоже провели реформу, но бесплатная помощь никуда не делась. Более того, по полису ОМС, которое государство предоставляет всем жителям страны, можно получить медицинские услуги даже в некоторых частных клиниках”, - пропагандисти заявляють про нову форму медицину на окупованих територіях.

“Разочарование настигло врача из-за того, что украинская медицина последние годы лишь деградировала. Финансирования не хватало, многие поликлиники и больницы закрылись. В это время в Крыму открывались новые медицинские корпуса, оснащенные современным оборудованием. «Аналогичное учреждение [в Крыму] оборудовано на порядок выше и лучше херсонского. Зарплата медиков в два с половиной раза больше, чем у наших медиков»

В Україні нікуди не зникала безкоштовна медицина, із запровадженням реформ державних медичних послуг за які не потрібно платити хабарі стало більше. Навіть можна отримувати безкоштовні ліки.

В Україні не закривалися поліклініки і лікарні. Деякі скорочення передбачалися, але на жаль не відбулися і навіть неефективні медзаклади залишаються на утриманні держави.

Материально-техническая база наших машин скорой помощи устаревшая, изношенная и на 70% нуждается в замене. Да, там есть высококлассные машины, но у них срок службы – 7 лет, по истечении которых транспорт не пригоден к использованию», - заявил начальник Департамента здравоохранения Херсонской области Вадим Ильмиев. Также он добавил, что заявка на новые машины уже подана и одобрена Министерством здравоохранения России. Правительство Российской Федерации выделит материальную помощь на приобретение нового транспорта”

"В Херсонской области никогда не было санитарной авиации. А теперь при поддержке Министерства здравоохранения России у нас будет вертолет. Мы сейчас решаем, сколько у нас будет взлетных площадок: четыре или пять"

Стан автопарку швидких в Херсоні до окупації ми не вивчали. Але в Україні до російського вторгнення яказ запроваджувалася система санітарної авіації на основі гвитокрилів закуплених МВС.

Окупаційна влада вже почала запроваджувати медичний комунізм. Наприклад, заявляє, що: “В Херсоне началась медицинская реформа — регион больше не нуждается в украинской методике здравоохранения. По новому методу на Херсонщине упразднят коммерческие аптеки. Им на смену придут областные, а это значит, что наценка на товары не превысит 3%”.

В реальності - комерційні аптеки так не можуть забезпечувати стабільний продаж продукції. На окупованих територіях присутній дефіцит необхідних ліків, а наявна продукція зросла в рази в ціні.

ЯК В КРИМУ

Особливими меседжами є тези, що тепер буде все як в Криму. Чомусь російська пропаганда вважає, що в цьому випадку заходить з козирів.

З цією метою створюють та поширюють пропагандистські ролики в яких говориться про нове життя в Криму з програмою реновації, будівництва доріг, шкіл та лікарень, ну і звичайно говорять, що такого не було при Україні

Такі ролики були зняті пропагандистським телеканалом RT та спрямовані виключно на мешканців Запорізької та Херсонської областей. Цікаво, що тут не згадується території ОРДЛО, які потрапили під окупацію ще в 2014 році і не мають ніякого розвитку.

“В свою очередь, на крымские рынки широким потоком стала отправляться продукция херсонских аграриев”, - так Сальдо обіцяв, що Крим стане ринком збуту для херсонських товарів.

А тепер дійсність. Херсонське видання «Нижні Сірогози City» у червні опублікувало матеріал, в якому зазначено, що через російську окупацію аграрії регіону стикнулися з вибором: «продати зібраний урожай за безцінь в окупований Крим чи взагалі залишити його в полі»

Пенсіонери та ветерани ВВВ

В області роздачі обіцянок пропаганда не змогла обійти категорії пенсіонерів, та зокрема ветеранів ВВВ ( Другої світової війни). В Запорізькій області обіцяють виплачувати щомісяця 10 тис рублів пенсіонерам, та додатково ветеранам 5 тис рублів. “В Запорожской области пенсионеры и инвалиды получают материальную помощь — 10 000 рублей. Пенсионеры говорят, что предыдущая власть о них так не заботилась: «Украинская пенсия была маленькая, а это мы считаем хорошая помощь. У нас пенсия была 1 500 – 2 500 гривен (2 250 – 3 750 рублей), поэтому поддержка ощутима, спасибо правительству России».

Схожі суми обіцяють і в Херсонській, додатково додаючи 10 тис грн на похорони: “Также в области предусмотрена единовременная выплата на погребение в размере 10 000 рублей, в случае смерти после 24 февраля

Також, обіцяють новий термін виходу на пенсію: “В 2022 году для мужчин пенсионный возраст составляет - 64 года, а для женщин - 59 лет. Назначается пенсия по достижению пенсионного возраста, состоянию здоровья, стажа, жизненным обстоятельствам, наличию особого статуса (например, участника боевых действий). Российские пенсионеры получают сразу 2 пенсии по старости – накопительную и страховую. Государственную пенсию назначают гражданам особых категорий, а также тем, кто не может рассчитывать на страховую пенсию

Будівництво та ремонт інфраструктури пошкодженої Росією

Ремонтні роботи також можна сміливо віднести до елементу підкупу в цих умовах. Наприклад, окупаційна влада почала розказувати казки про об'ємне будівництво доріг, спортзалів, шкіл, лікарень тощо. Наприклад, вже цього року обіцяють відремонтувати дорогу Мелітополь-Бердянськ (майже 120 км дорожнього полотна)

Особливо це все звучить цинічно враховуючи, що саме Росія розпочавши війну пошкодила інфраструктуру, соц об'єкти та будинки українців.

А тепер реальність: “Работники КП "Водоканал" заменили насос. В бювет снова подаётся вода. Это и есть настоящий Русский мир - когда власть слышит людей и трудится на их благо” . Саме так - ремонт бювету продається як перемоги “русского мира”.

ІНДУСТРІАЛІЗАЦІЯ

Окупаційна адміністрація обіцяє промисловий розвиток регіону.

“Металлурги Донбасса не нуждаются в железной руде благодаря Запорожской области. Запорожская область начала поставки сырья с Запорожского железнорудного комбината на Енакиевский металлургический завод и Алчевский металлургический комбинат. «Индустриальные активы юга России вновь интегрируются в единый комплекс, они складываются как элементы гигантского пазла»

“Донбасс обеспечит Мелитопольский район необходимым объёмом угля», — заявил глава ВГА Мелитопольского района Андрей Сигута. Сейчас основная задача — наладить работу железной дороги. Благодаря сотрудничеству с Донбассом цены на уголь будут снижены в несколько раз”

“Судостроительный завод в Херсоне готов строить суда для нужд России. “Наш завод судостроительный специализируется на определенном типе судов, которые сейчас необходимы в России. Это суда типа "река — море" с плоским днищем"

“Херсонскому речному порту дадут новую жизнь. Я очень рад этому. После 30 лет упадка и запущения времён киевского режима, здание речного порта начали охранять, в помещениях провели уборку. Уверен, что вскоре начнется ремонт и затем процветание.”

Знову ж таки звернемося до наочного прикладу - окуповані території Донецької та Луганської областей. До окупації ці території вважалися одними із промислових центрів України, а після 2014 року їх чекала розруха та загнивання. Тамтешнє населення не може реалізуватися вдома, тому змушене шукати роботу деінде. Вугільна промисловість занепала, а регіон живе виключно на дотації з РФ, яких вистачає лише на виживання. Росія не здатна розвивати власні регіони, а в умовах жорстких санкцій ця місія для Москви становиться далекою від перспективи

Підкуп тарифами та заробітною платою

"Люди получают достойную оплату за свой труд - больше, чем было при Украине”

“Более 60 человек будут работать во дворцах культуры Новой Каховки и Таврийска, Центральной библиотечной системе, в музеях и картинной галерее, детских школе искусств и музыкальной школе Новой Каховки. Сотрудники будут получать заработную плату по российским нормам, которые обеспечат должностные оклады в 2-3 раза большие, чем украинские "с доплатой до минимальной зарплаты"

Заявляють про зниження плати за проїзд: “проезд в автобусах и троллейбусах городских коммунальных предприятий Херсона снижен. Стоимость проезда составляет 5 рублей - 5 гривен. На маршрутах частных перевозчиков тариф пока остаётся прежним 15 рублей - 10 гривен.”

“Подготовка к снижению тарифов идёт полным ходом. Это и есть настоящий Русский мир - когда власть слышит людей и трудится на их благо. И еще одна хорошая новость, теперь уже для жителей освобожденных территорий Запорожской области. По данным моих источников, решение о еще одном пересмотре тарифов ЖКХ (в сторону снижения) принято. Они для населения должны быть точно такими, как и в ДНР, причём по всем параметрам (а не только некоторым)"

Російський наратив про українське зубожіння, ми бачимо весь час протягом нашого моніторингу російської дези. Але і до цього ми його чули від різноманітних проросійських політиків від комуністів, яких заборонили у 2014 до ОПЗЖ. Паралельно нам розповідали про багатство Росії. Та поведінка російських солдат, які тягнуть з окупованих територій все що бачать і навіть пробували пити в одному з особняків під Києвом оливкову олію, думаючи що це елітний алкоголь, показує іншу реальність.

телеграм окуповані території пропаганда референдум дезінформація


Що читати далі

Спогади окупанта про порядки в армії РФ та окупацію Херсонщини. "Водія БМП, у яку прилетів Джавелін, хотіли відправити "на дурку" Пошук по злитих листуваннях російських чиновників. Базова інструкція Новомова окупації. Як ворожа пропаганда придумує штучну мову для опису своєї фальшивої реальності Економіка, “м’яка сила”, пропаганда. На чому ґрунтується російський вплив у Німеччині
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
20-летняя модель завоевала титул «Мисс Украина 2024»: она представит страну на конкурсе «Мисс Мира»
Gloss
2024-12-06T16:30:50Z
В сети рассекретили имя мужчины, который должен был стать героем шоу «Холостяк-13» вместо Терена
Gloss
2024-11-29T17:16:39Z
Украинский Щедрик стал частью новогодней рекламы Chanel
Gloss
2024-11-22T16:13:24Z
Украинка стала режиссером нового клипа Леди Гаги
Gloss
2024-10-30T15:28:08Z
Рэпер Эминем впервые станет дедушкой: видео его реакции на новость
Gloss
2024-10-04T16:48:49Z
Linkin Park возвращается с новой вокалисткой спустя 7 лет после смерти фронтмена
Gloss
2024-09-06T15:22:47Z
Мадонна отметила свой 66-й день рождения в шляпе от украинского бренда
Gloss
2024-08-28T12:00:55Z
Анонимная певица Klavdia Petrivna впервые показала свое лицо в новом клипе с группой Tvorchi
Gloss
2024-08-23T15:52:15Z
Первая среди украинских звезд: Светлана Лобода спела для Грэмми
Gloss
2024-08-20T13:43:04Z
МастерШеф 14 сезон. Випуск 18 від 28.12.2024
InfoHome
2025-01-08T16:45:55Z
Balenciaga представила очень минималистичную обувь The Zero
Gloss
2024-12-04T18:36:54Z
Аукционный дом MacDougall;s проведет перед аукционную выставку 22-23 ноября в Лондоне
Ukraine Art News
2024-11-12T20:18:58Z
Самые смешные фотографии дикой природы: финалисты конкурса Nikon Comedy Wildlife Awards 2024
Gloss
2024-09-30T13:13:29Z
Надя Дорофеева презентовала клип на новую песню «Нитроглицерин»
Gloss
2024-08-07T15:40:50Z
Balenciaga выпустили самую дорогую в мире авоську за 7 тысяч долларов
Gloss
2024-07-17T16:30:55Z
В Steam стартовал фестиваль файтингов
Overclockers
2024-07-16T06:52:19Z
ЗНАКОМСТВО С ЛОНДОНСКОЙ ХУДОЖНИЦЕЙ ЛАРОЙ ДЖУЛИАН
Ukraine Art News
2024-06-08T15:42:56Z
Right 2 Fitness Unveils New Metabolic Ignition System for Women Over 30
Elle
2024-05-27T13:28:03Z
Вышел трейлер фильма «Мир Юрского периода: Возрождение»: звездный состав и динозавры
Gloss
2025-02-05T19:18:55Z
Второй украинский трейлер боевика «Опасный рейс» с Марком Уолбергом
KinoFilms
2025-01-31T13:48:33Z
Украинский трейлер криминального экшна «Хочу сейчас»
KinoFilms
2025-01-30T07:36:46Z
Украинский трейлер фильма «Канадец» с Ричардом Гиром и Умой Турман
KinoFilms
2025-01-30T07:12:35Z
«Проклятые»
KinoFilms
2025-01-21T12:42:38Z
Второй украинский трейлер фильма «Обезьяна» по книге Стивена Кинга
KinoFilms
2025-01-20T15:54:36Z
PUMA выпустила коллаборацию с «‎Игрой в кальмара»: костюмы, кроссовки и аксессуары
Gloss
2025-01-07T14:06:52Z
Netflix показал тизер финального сезона сериала "Игра в кальмара": известна дата премьеры
Gloss
2025-01-03T13:43:02Z
Состоялась премьера второго сезона сериала «Игра в кальмара»: где смотреть
Gloss
2024-12-26T13:51:55Z
16 удивительных мест, которые стоит увидеть своими глазами
Men's Life
2025-02-04T10:24:53Z
Гольф на снегу
Men's Life
2024-12-30T20:57:37Z
Стала известна судьба собаки, которую заметили на вершине 140-метровой пирамиды Египта
Gloss
2024-10-24T17:16:12Z
В Берлине открыли самые высокие качели в Европе – видео
Gloss
2024-10-14T15:15:49Z
Доступ к реке: 6 идей, как киевляне могут получить комфортные набережные
Хмарочос
2024-09-30T13:23:52Z
ТОП-8 экстремальных видов спорта
Men's Life
2024-08-19T07:57:54Z
В Китае открыли 24-километровый морской мост, который побил сразу 10 мировых рекордов
Gloss
2024-07-03T12:40:09Z
Самый большой в мире круизный лайнер Icon of the Seas отправился в свой первый рейс
Gloss
2024-01-29T17:51:45Z
Самые комфортные места для жизни уже в недалеком будущем
Men's Life
2024-01-24T08:33:40Z
The science behind hot shapers: smart thermal fabrics for smart fitness
Elle
2025-02-05T09:45:59Z
Как же это вкусно чудесная выпечка с картошкой! Вместо пирогов и пирожков такие в магазине не купить
InfoHome
2025-02-05T07:03:44Z
Чрезмерные тренировки могут навредить здоровью
Men's Life
2025-02-03T07:30:44Z
Гранат поможет сбросить лишние килограммы
Men's Life
2025-01-31T09:39:41Z
Ученые доказали, что женская интуиция – миф
Men's Life
2025-01-31T09:39:40Z
Всего три ингредиента, а готовится пять минут! Салат Шустрик шок как просто и вкусно!
InfoHome
2025-01-31T07:27:38Z
Как с толком расставить приоритеты и достичь большего?
Men's Life
2025-01-29T09:12:48Z
Где выгодно купить запчасти для телефонов оптом: советы для мастеров и сервисных центров
Gloss
2025-01-27T16:49:10Z
Канадец собрал дома ядерный реактор, потратив всего 3 000 долларов
Gloss
2025-01-23T17:51:55Z
На выставке CES 2025 представили первый в мире летающий мотоцикл
Gloss
2025-01-21T18:06:50Z
Realbotix представила человекоподобного робота-женщину для «общения и близости»
Gloss
2025-01-14T13:49:21Z
Роботы Boston Dynamics не только стабильно стоят на ногах, но и научились делать сальто
Gloss
2025-01-02T13:24:49Z
Всемирно известный блогер MrBeast построил город за $14 млн для своего шоу
Gloss
2024-12-17T14:11:03Z
OpenAI запустила нейросеть Sora, которая может создавать видео из текста
Gloss
2024-12-10T15:19:34Z
Супер батончики Брауни без выпечки, глютена, молочных продуктов
InfoHome
2025-01-31T07:27:38Z
Мясной рулет два в одном. Лёгкий в приготовлении. Закуска для мужчин, цыганка готовит
InfoHome
2025-01-30T07:30:56Z
Куриные бедра на сковороде. Вкуснее, чем в духовке. Вкусный и быстрый ужин для семьи!
InfoHome
2025-01-30T07:27:48Z
Лучший способ как приготовить курицу с картошкой! Самый вкусный рецепт из курицы в духовке
InfoHome
2025-01-27T12:55:08Z
Почему из капусты и фарша я не готовил такое раньше? Гениальный рецепт на обед или ужин на всю семью
InfoHome
2025-01-27T12:52:21Z
Без весов - только стакан! Манник-Нежность - невероятно простой вкусный быстрый пирог к чаю!
InfoHome
2025-01-27T12:52:20Z
Яичница: рецепты счастливого брака
Men's Life
2025-01-27T09:12:57Z
Пышная запеканка из садика без муки! Без соды! Без крахмала! Творожная запеканка воздушная
InfoHome
2025-01-25T07:40:02Z
Хрустящая пицца фокачча без замеса теста
InfoHome
2025-01-22T07:27:38Z