/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2Fc7f7de45cdf0d276f3681cc76b57c49d.jpg)
У Харкові пройшов ЛГБТ-прайд у метро
Вітаємо вас на «Хмарочосі»! Ми пишемо про розвиток міст вже 8 років та 62 днів. За цей час ми опублікували вже 18594 новин та статей і продовжуємо це робити щодня. Підтримайте нас щомісячним внеском! За ціною лише однієї поїздки у таксі, ви сприятимете незалежній роботі редакції і допоможете робити Київ місцем для гідного життя, а діяльність влади – прозорішою.
У Харкові 25 вересня відбувся перший в Україні МетроПрайд. Про це повідомила організація KharkivPride.
Вчора ЛГБТ+ спільнота із союзниками та союзницями, вбрані у вишиванки, проїхалися харківським метро.
«Чим заявили, що ми – ЛГБТ+ українки та українці. Ми беремо активну участь у боротьбі за Україну. Ми – повноцінна частина українського суспільства», – йдеться в повідомленні.
Хода пройшла та проїхала усіма трьома лініями Харківського метрополітену, відвідала десять станцій та здійснила два переходи.
Загалом марш ХарківПрайд пройшов безпечно. Проте стало відомо про напад на одного учасника маршу у центрі міста. В організації зауважують, що він був у вишиванці і фотографував великий прапор України, тож напад міг ґрунтуватися як на гомофобії, так і на українофобії. Наразі стан здоров’я учасника задовільний.
Всі фото: facebook/kharkivprideukraine