/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F201%2F1a07ebc2013a1274d01db81d9a337cd5.jpg)
«Я б не допустила такого зі своїми доньками». Брук Шилдс розповіла про своє дитинство
У квітні на Hulu вийде документальний фільм Brooke Shields: Pretty Baby, в якому акторка поділилася відвертими й часто трагічними історіями зі свого життя. Зокрема, Брук Шилдс заявила, що ніколи б не допустила участь своїх доньок у «порнографії», до якої її залучала матір.
За словами Брук, їй було всього 11 років, коли вона була змушена грати повію та «спокусливо» цілувати 27-річного Кіта Керрадіна у фільмі 1978 року Pretty Baby. Акторка досі не розуміє, як її мама спостерігала за цим і не втручалася.
«Це дитяча порнографія! Ти б дозволила нам зробити це в 11 років?» — запитує Роуен, старша донька Брук, свою маму в одному з фрагментів документального фільму.
«Мені було важко не виправдовувати свою маму перед ними, але коли вони запитали, я подумала: "О Боже, я повинна це визнати". Але я не знаю, чому вона думала, що все гаразд», — сказала Брук виданню The Sunday Times Magazine, згадуючи цю розмову.
Окрім цього, Брук довго не визнавала провину своєї матері в тому, що їй довелося позувати оголеною для Playboy у віці 10 років.
Зазначимо, що мати акторки страждала від алкоголізму та померла у 2012 році.
Нагадаємо, що Брук Шилдс розповіла про пережите зґвалтування.