/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F201%2Fbfb88fa4957b16a44ca3f62f05dd089b.jpg)
19-річна зірка «Дивних див» Міллі Боббі Браун виходить заміж
19-річна зірка серіалу «Дивні дива» Міллі Боббі Браун виходить заміж. Обранцем акторки став син легендарного співака Джона Бон Джові, 20-річний Джейк Бон Джові. Важливою новиною юна зірка поділилася у своєму Instagram-акаунті.
«Я люблю тебе вже три роки, милий», — написала Боббі Браун під романтичною чорно-білою світлиною з коханим.
На руці акторки можна побачити каблучку з розкішним каменем. Наречений зірки також поділився новиною у своєму Instagram, написавши «назавжди» під зворушливими фото з Міллі.
Нагадаємо, Міллі Боббі Браун та Джейк Бон Джові познайомилися у соцмережах. Спочатку вони товаришували, а влітку 2021 року оголосили про свій роман.
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала