/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F1a0f88df835272eba39d9b73e92f733c.jpg)
Квитки на поїзд Київ–Варшава тепер продаватимуть тільки за допомогою Дії
Відтепер купити квитки на рейс Київ–Варшава можуть лише ті користувачі мобільного застосунку Укрзалізниці, які пройшли верифікацію акаунту через Дію, повідомляє пресслужба компанії.
Верифікація акаунту за допомогою Дія.Підпису стала доступною в останньому оновленні застосунку.
«Щоб підписати документ, потрібно просто кліпнути очима. У цей час штучний інтелект порівнює біометрію вашого обличчя з фото в реєстрі», — заявив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
Це, зокрема, означає, що купівля квитків недоступна для тих пасажирів, що не мають Дії, а також для іноземців.
Поїзд №67/68 Київ–Варшава — найзатребуваніший напрямок Укрзалізниці, купити квитки на нього вкрай складно. Попит перевищує пропозицію в 10 разів. Кількість місць обмежена наявністю в української залізниці вагонів єврогабариту.
Доступність квитків погіршується тим, що чимало місць викупають перекупники. Від квітня Укрзалізниця повністю перевела продаж квитків на Варшавський потяг у мобільний застосунок. Продаж відкривається щодня о 9:00 за 20 діб до дня відправлення.
З верифікацією через Дію сподіваються персонально відстежувати потенційних перекупників. Якщо з акаунту масово купуватимуть та повертатимуть квитки, його перевірять і заблокують. Заблокований користувач не зможе купувати квитки на Варшавський поїзд, навіть якщо видалить застосунок і спробує пройти верифікацію через інший пристрій.
Верифіковані користувачі також зможуть повертати придбані в застосунку квитки на всі міжнародні рейси.
Нагадуємо, що до Польщі можна також дістатися:
- поїздом Київ-Хелм (два щоденні рейси), що стикується із польськими рейсами на Варшаву;
- нічним рейсом Київ-Перемишль — два «спальні» рейси на додаток до двох рейсів Інтерсіті+;
- поїздом Харків–Хелм;
- поїздами до Перемишля з Запоріжжя, Дніпра, Одеси, Вінниці, Хмельницького, Тернополя, Львова.
Крім того, у жовтні Укрзалізниця запустила новий рейс зі Львова до Варшави через станцію Рава-Руська.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті