/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F13450ecab1516a912a99173787b20219.jpg)
Усі пункти незламності в Києві працюватимуть цілодобово
Усі пункти незламності столиці працюватимуть цілодобово, повідомляє КМВА.
Таке рішення ухвалила Рада оборони Києва через високу загрозу повітряних ударів, зокрема по критичній інфраструктурі, в поєднанні з різким похолоданням до -18 градусів, яке прогнозують у найближчі дні.
Пункти незламності обіціяють перевірити і за необхідності доукомплектувати. Перед морозами також перевірятимуть горища і технічні поверхи будинків.
Карта пунктів незламності є на сайті та в застосунку Дія. У Дії карта дозволяє прокласти маршрут до найближчого пункту. Карту можна завантажити, і вона працюватиме без інтернету.
У Києві створено понад тисячу пунктів незламності, однак КМВА не уточнює, скільки саме працює наразі.
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті