MY.UAСтатті
Як техаська офіціантка отримала золотий квиток у світ Голлівуду: історія успіху Рене Зеллвеґер та найкращі фільми акторки
Як техаська офіціантка отримала золотий квиток у світ Голлівуду: історія успіху Рене Зеллвеґер та найкращі фільми акторки

Як техаська офіціантка отримала золотий квиток у світ Голлівуду: історія успіху Рене Зеллвеґер та найкращі фільми акторки

На піку популярності піти з кінематографа, а потім тріумфально повернутися, і головне — ні перед ким не виправдовуватися. Відома головною роллю у фільмі «Щоденник Бріджит Джонс» Рене Зеллвеґер починала карʼєру звичайною офіціанткою та частково підробляла в рекламі. Крок до світу кінематографа студентка зробила задля того, щоб дібрати необхідну кількість навчальних годин.

«Я...ніяк не планувала повʼязувати своє життя з мистецтвом. Натомість відчайдушно мріяла про успішну карʼєру у сфері журналістики. Проте сумніви щодо того, чи варто пов’язати своє життя з кінематографом, так і не змогли взяти верх», — ділилася акторка. 

Поворотним для її карʼєри став фільм «8 секунд». Після нього талантом дівчини почала захоплюватися не лише публіка, а й кінокритики. Графік акторки ставав дедалі насиченішим. Однією з перших важливих сходинок до популярності стала роль у фільмі «Джеррі Маґвайр», де під час кастингу дівчину виділили з-поміж Кемерон Діаз та Вайнони Райдер. А після виходу премʼєри колега зі знімального майданчика Том Круз заявив: «Лише завдяки акторській грі Рене Зеллвеґер глядачі змогли прожити справжні людські емоції, знову і знову оживляючи вразливі місця своєї памʼяті». Така публічна прихильність відомого актора спричинила резонанс, і режисери почали полювати на акторку. Протягом наступних трьох років дівчина зʼявилася в шести кінокартинах. Однією з них була «Я, знову Я та Ірен» з Джимом Керрі в головній ролі.

Дівчина не вважала це високим досягненням. Яскраво демонструє таке ставлення церемонія нагородження «Золотий глобус», під час якої дівчина вийшла у вбиральню, очевидно не очікуючи на якусь із премій. Однак глядачі дочекались, поки Зеллвеґер повернеться до зали, і стали свідками вручення першої акторської відзнаки для дівчини.

«Я ніколи не думала, що стану зіркою. Я достатньо працювала, аби досягти того, що маю. Мені подобається грати складних персонажів. Це те, що кидає мені виклик і змушує рости як акторку. І, що дається мені найскладніше за все — я завжди намагаюся залишатися вірною собі. Тому свій успіх я ніколи не сприйму за належне», — згодом прокоментувала Рене Зеллвеґер.

Справжньою перепусткою до всесвітньої слави стала роль акторки в культовому фільмі «Щоденник Бріджит Джонс». Рене Зеллвеґер отримала її не з першого разу — навіть довелося позмагатися за неї. Ще з моменту перегляду сценарію дівчина була впевнена, що проєкт буде для неї чимось набагато більшим, ніж простою романтичною комедією. Фільм став важким випробуванням в житті Рене — заради ролі акторка погладшала на 15 кг і позбулася свого природного американського акценту. Ба більше, за місяць до початку знімань Рене Зеллвеґер працювала секретаркою в справжньому офісі, аби набути характерних рис своєї героїні. Проте всі докладені зусилля абсолютно точно вартували остаточного результату. Дівчина стала більш впізнаваною у світі та здобула першу номінацію на премію «Оскар». Одразу після цього вийшов фільм «Чикаго», який приніс акторці другий «Золотий глобус» та ще одну номінацію на заповітний «Оскар».

Наступним культовим проєктом у житті Рене став фільм «Холодна гора» — історія про кохання і втрати на тлі жорстокої війни. За цю кінострічку акторка й отримала свого першого «Оскара».

Пізніше вийшла ще успішніша екранізація другої частини «Щоденника Бріджит Джон», заради якої головній героїні довелося знову набрати вагу. Після цього в житті дівчини почалась справжня чорна смуга — її ролі називали неправильно зіграними чи надто емоційними. В один момент Рене Зеллвеґер вирішила зникнути не тільки з кіно, але й позбавитися будь-якої появи на публіці.

Лише через декілька років в інтерв`ю вона прокоментувала свій вчинок так: «Я акторка і маю черпати натхнення з особистого життя. Водночас увесь мій досвід був закріплений за 23-річним віком. Усе, що я робила — топталася на місці, знову і знову проживаючи сценарії своїх героїв. З цієї причини я почала відчувати себе фальшивою. Для самої себе першочергово. Я нічого не навчилася, окрім роботи, і тому була зобовʼязана виділити особистий простір для свого власного  майбутнього».

Лише третя частина — сиквел славнозвісного фільму «Щоденник Бріджит Джонс» — змусила акторку повернутися до кіноремесла. Це був досить ризикований вчинок після довгої шестирічної творчої паузи. Однак фільм зібрав 212 мільйонів доларів у прокаті й повернув улюбленицю глядачів на екрани. «Незграбна, але дуже чарівна. Вона ідеальна у своїй недосконалості, тому така близька і багатьом зрозуміла» — коментували фанати.

У 2019 році акторка погодилася зіграти головну роль у фільмі «Джуді», який було знято за мотивами біографії видатної співачки Джуді Гарленд. За це талановита акторка отримала свого другого «Оскара». «Коли ми відзначаємо наших героїв, ми нагадуємо собі, ким є насправді», — зауважила Рене Зеллвеґер під час нагородження, натякаючи на важливість вшановування й вивчення історії попередників Голлівуду.

Акторка не раз наголошувала у своїх інтервʼю на те, що не відчуває потреби бути в шлюбі аби бути щасливою. «Моя кар`єра завжди була пріоритетом, і я ні в якому разі не шкодую про те, що сконцентрувалася на створенні репутації замість сімʼї», — ділилася акторка. Рене вдалося побудувати міцне коло із друзів та рідних, які й стали її головним домом: «Сім`я — це не завжди про кровних родичів. Це про людей, які поруч з вами і на яких ви можете розраховувати, незалежно від того, що відбувається в житті».

Історія Рене Зеллвеґер навчає нас бути першочергово відданими своєму власному життєвому шляху й бажанням. А її видатні ролі у фільмах демонструють, що особистий досвід й проживання власних історій є одним із ключових факторів до успіху. «Мої нагороди — це побічний ефект у прагненні жити у згоді з собою, — зазначає акторка. — Я звикла знаходити світло надії у найтемніших моментах, і того ж хочу побажати кожному, хто хоч раз дивився мої фільми».

Авторка: Анастасія Павлюк

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
В Париже картину синего цвета продали за 18,4 миллионов евро
Gloss
2025-10-27T15:39:33Z
Самые смешные фото животных в этом году: объявлены финалисты Comedy Wildlife Photography Awards 2025
Gloss
2025-10-27T15:06:35Z
Бренд SKIMS Ким Кардашьян выпустили нижнее белье с имитацией волос разных оттенков
Gloss
2025-10-15T10:30:37Z
Adidas представил коллекцию брендовой одежды для домашних животных
Gloss
2025-10-13T14:39:37Z
Названы лучшие астрономические фото 2025 года по версии Королевской обсерватории Гринвича
Gloss
2025-07-16T12:28:30Z
Ким Кардашьян и ее 69-летняя мама снялись в рекламе купальников SKIMS x Roberto Cavalli
Gloss
2025-06-30T14:45:43Z
Украинский трейлер фильма «День койота»
KinoFilms
2025-11-04T09:18:23Z
Украинский трейлер фильма «Последний викинг» с Мадсом Миккельсеном
KinoFilms
2025-10-31T09:54:24Z
Вышел анимационный трейлер к сценарию будущей полнометражной игровой ленты «Хорт. Первый характерник» по мотивам книги Ольги Навроцкой
KinoFilms
2025-10-27T16:24:21Z
Украинский трейлер фильма ужасов «Старая с..ка»
KinoFilms
2025-10-27T15:45:26Z
Украинский трейлер триллера «Помогите» с Рэйчел МакАдамс
KinoFilms
2025-10-17T18:51:28Z
Украинский трейлер фильма «Гренландия 2: Миграция» с Джерардом Батлером
KinoFilms
2025-10-17T18:27:21Z
Финальный тизер-трейлер фильма «Океан Ельзи: Спостереження шторму»
KinoFilms
2025-10-17T18:03:23Z
Украинский трейлер мультфильма «Космическая принцесса-лесбиянка»
KinoFilms
2025-10-17T17:00:24Z
Лучшие сериалы года: триумфаторы премии Эмми-2025
Gloss
2025-09-15T17:27:39Z
В Египте открыли самый крупный археологический музей мира, который строился 20 лет
Gloss
2025-11-04T15:00:35Z
Польский альпинист совершил первый в мире лыжный спуск с Эвереста без кислорода
Gloss
2025-11-03T16:36:33Z
Празднование на природе: идеи для любого времени года
Gloss
2025-05-13T06:40:26Z
Вкусная и дешевая намазка к бутербродам на пасху. Не успевала подавать на стол
InfoHome
2025-04-09T16:54:38Z
5 альтернативных видов спорта
Men's Life
2025-03-31T07:33:45Z
16 удивительных мест, которые стоит увидеть своими глазами
Men's Life
2025-02-04T10:24:53Z
Тренировки со скакалкой
Men's Life
2025-11-05T09:21:46Z
Как бросать кости в кости: Лучшие техники бросания
Cineast
2025-11-03T16:03:39Z
Умеет мыть посуду и убирать: в США стартовали продажи домашнего робота NEO
Gloss
2025-10-31T13:00:46Z
Nike представила кроссовки Mind, которые стимулируют работу мозга
Gloss
2025-10-28T17:18:38Z
Meet the artist using immersive technologies to transform the boundaries of performance and art
Elle
2025-10-23T14:06:30Z
10 лучших iGaming B2B-компаний в 2025 году
Cineast
2025-10-06T11:24:33Z
Медиабаинг в iGaming: Тенденции и прогнозы на 2025 год
Cineast
2025-10-06T11:12:36Z
Зерносушилки KMZ Industries: особенности и преимущества
Cineast
2025-09-26T16:06:42Z
HBO Max выходит на рынок Украины: сколько будет стоить подписка на стриминговый сервис
Gloss
2025-09-23T12:30:35Z
Как выбрать фрезер для маникюра и педикюра?
Gloss
2025-09-23T07:18:29Z
Не отличить от мясных: Если рыбные котлеты то только так
InfoHome
2025-05-09T13:09:51Z
Очень вкусный завтрак! Так яйца вы ещё не готовили. Простой и быстрый рецепт на завтрак. Рекомендую!
InfoHome
2025-05-09T13:09:51Z
Мы съели сердечки быстрее, чем шашлык! Вот это да
InfoHome
2025-05-06T10:45:45Z
Самые вкусные сырники из творога без муки, манки, крахмала
InfoHome
2025-05-03T06:57:59Z
Эти фрикадельки тают во рту! Лучший рецепт Фрикаделек с овсяной кашей в мультиварке
InfoHome
2025-05-03T06:55:06Z
Невероятно вкусный ужин для всей семьи. Так готовлю макароны 3 раза в неделю! Очень вкусно и быстро!
InfoHome
2025-05-03T06:55:05Z
Куриные крылышки на сковороде без фритюра за 30 минут
InfoHome
2025-05-02T06:42:59Z
Пирог Яблочный взрыв вкуснее торта, еще один быстрый рецепт вам в копилочку
InfoHome
2025-05-02T06:42:58Z
Капуста с яйцами вкуснее мяса! Я готовлю так капусту каждую неделю! Простой и вкусный рецепт капусты
InfoHome
2025-05-02T06:42:58Z