MY.UAСтатті
Як створити життя своєї мрії, знаходячись у ресурсному стані: секрети та медитації від експертки Анастасії Янченко
Як створити життя своєї мрії, знаходячись у ресурсному стані: секрети та медитації від експертки Анастасії Янченко

Як створити життя своєї мрії, знаходячись у ресурсному стані: секрети та медитації від експертки Анастасії Янченко

З кожною із нас траплялася така історія: чогось дуже сильно хочеться, але ця мрія, попри всі загадані на свята бажання та зусилля, ніяк не збувається. Виявляється, на втілення мрій у життя можна вплинути та навіть значно прискорити процес. Про те, як це зробити, ексклюзивно для ELLE.UA розповіла дипломована психологиня та авторка програми Energy Advisor Анастасія Янченко.

Ми стаємо повноцінною версією себе і створюємо все, що маємо — з певного стану. Жити в ресурсному стані означає працювати над родовими програмами, сценаріями, а також розвивати всі сім рівнів свідомості.

Перший — це родовий рівень, коли ви працюєте над своїм станом і чините дії з приналежності системі. Тобто, ви боїтеся що-небудь робити, тому що побоюєтеся, що після цього не будете належати системі. У цьому разі ви вчиняєте дії дуже повільно і їх узагалі не робите.

Другий рівень — це вже рівень сексуальності: проявленої, відкритої. У цьому разі ви приймаєте рішення діяти з внутрішньої агресії, відчуваючи сильний імпульс і бажання діяти.

Третій рівень свідомості — коли ви визнаєте свою сексуальність, розширення, масштаб. У цьому разі ви входите в місію служіння і живете не для себе, а для служіння іншим людям. На цьому рівні люди отримують величезні ресурси, інвестиції та велику кількість проєктів. 

Далі на вас чекає четвертий рівень розкритого серця, на якому ви отримуєте можливість створювати ретритні та благодійні центри. Усього рівнів свідомості сім, і пізнати кожен можна на моїх навчаннях. 

Щоб під`єднатися до ресурсного стану, потрібно обов`язково опрацювати родові програми, з`єднуватися із собою та своєю інтуїцією й обов`язково розкривати свою сексуальність.

Чому в когось мрії збуваються швидко, а в когось довго або взагалі не збуваються? 

Мрії збуваються легко в тих, у кого вони справді правдиві. Річ у тім, що сьогодні дуже часто ми можемо спостерігати, що люди не знають, чого вони дійсно хочуть. Якщо ви споживаєте контент із соціальних мереж у великій кількості, є ймовірність того, що ви перестанете відчувати себе і нав`язані, чужі бажання.

Коли це справді ваша мрія, ви готові встати та діяти, віддавати багато ресурсу у вигляді часу, сил і дій для її реалізації. Це насправді дуже важливо і я навчаю виходу з ілюзії про те, що все можна отримати «просто так», без зусиль. 

Пам`ятайте: крім вас, створювати та реалізовувати ваші мрії ніхто не буде.

Яких ключових помилок припускаються всі, хто хоче досягти бажаного?

Перша помилка — коли ви «замовляєте» свою мрію не для себе, а для когось іншого. Наприклад, для мами й тата.

Друга — коли ваше бажання пов`язане з тим, щоб отримати те саме, що має ваша подруга, або хтось, з ким ви перебуваєте в конкуренції.

Третя — ви не відчуваєте себе і своє тіло. Ви не живете за імпульсом, а скоріш за шаблоном. 

Четверта — ви точно не знаєте, хто ви й заради чого ви прийшли в цей світ. Ось із цими питаннями бажано розібратися для того, щоб ви точно досягли того, чого хочете у своєму житті.

Від чого залежить ресурсний стан і які кроки допомагають його досягти?

Ресурсний стан залежить від розпорядку вашого дня: з чого складається ваш день, як ви прокидаєтеся, чим займаєтеся, з чого складається ваша рутина, звички. Дуже часто люди не звертають увагу на те, що саме зі звичок — цих невеличких, але на ділі дуже важливих, пазликів — створюється весь світ навколо.

Наприклад, ви чистите зуби, а можете включити при цьому коротку ж медитацію. Також поступово можна зробити ранкову медитацію своєю щоденною звичкою. Додайте у свій розклад маленький пункт «побути в тиші» і поспостерігайте, як зміниться ваш стан. 

Важливо поставити собі запитання: «Ким я хочу стати через рік?», і додати саме ті звички, які відповідають вашому новому майбутньому статусу і стану.

Корисно почати займатися якістю свого тіла — величезна кількість ресурсів, як і блоків, зосереджені саме в тілі. Однак, навіть якщо блоки не опрацьовані, буде корисним почати ходити по 11 тисяч кроків на день. Знайдіть тілесну терапію, яка буде вам у радість, і підключайте практики, які допомагають працювати над інтуїцією, вашим станом, відчуттям себе в моменті. Усе це дуже-дуже важливо. 

Ще один ключ до правильного стану — регулярний чекап організму. Не варто пропускати перевірку здоров`я, особливо якщо ви перебуваєте в Україні.

Ну і, звісно ж, я буду рада, якщо ви приєднаєтеся до моїх курсів і практик, - я веду до правильного стану дуже дбайливо і при цьому ефективно.

Чи можна постійно перебувати в ресурсному стані та що від цього вимагається?

Так, можна. Це залежить від того, наскільки грамотно ви побудуєте свою щоденну рутину, чим ви наповнюєте свій простір. Важлива практика усвідомленості «я тут — і цього достатньо».

І, звісно ж, неабияку роль відіграє ваше підтримувальне оточення, наставники та психологи. Усі ці чинники дуже впливають на ваш стан.

Як можна швидко змінити життєву ситуацію в бажаний бік?

Я завжди дихаю. За будь-якого тривожного стану я пропоную і свої техніки, зокрема енергодихання. Енергодихання повністю переводить вас у ресурсний, легкий стан, коли ви керуєте всією ситуацією. Після дихальних практик дуже важливо зайнятися спортивним навантаженням, а також поглянути в корінь проблеми й поставити собі запитання: «Чого я насправді боюся?»

Саме через відсутність саморефлексії та пізнання власних страхів виникають проблеми. У цьому випадку важливо стати стороннім спостерігачем і побачити, що насправді ви — великий, а проблема — маленька. Саме так можна змінити хід подій.

Як навчитися отримувати задоволення від самого шляху до мрії?

По-перше, усвідомити, що енергетично кожен із нас здатний радіти тому, що відбувається в житті, — і приділяти цьому щонайменше 2-3 хвилини на день. Насправді все наше життя — це наш величезний шлях. Усе те, що ми хочемо, — це повністю наш шлях. І почати робити його цікавішим, ставлячи собі запитання: «Чого я насправді хочу? Що я люблю? Як мені подобається? Про що я мрію? Що відчуває моє тіло?». Саме від чесного відчуття себе кардинально змінюється життя.

Поділіться технікою, яка допоможе послабити хватку контролю над ситуацією.

Ми робимо вдих, і на видиху «вивантажуємо» з тіла будь-яку напругу, яка пов`язана зі страхом. Страх може бути у вигляді якогось образу, предмета або навіть близької вам людини. Запитайте у страху, від чого насправді він вас захищає? Річ у тім, що наша психіка в стані тривоги робить абсолютно надзвичайні речі для того, щоб нас захистити. Після цього важливо подякувати страху за цей досвід і відпустити його. Важливо при цьому відчувати себе, тіло, простір. Усе це допоможе дуже швидко перевести свою увагу в річище творення та краси.

З чого почати медитувати? І що потрібно робити під час медитації?

По-перше, запитати в себе, для чого вам медитації. Коли ви ставите собі запитання: «Для чого мені це? Чого б мені хотілося б досягти за допомогою медитації?», вам стає набагато легше почати.

Кожному з нас медитації допомагають «розчистити простір» у голові від поганих думок. Це точно так само, як із комп`ютером або телефоном: ми регулярно «чистимо» кошик від непотрібних файлів. Ще більш дбайливо варто ставитися до свого мозку, який переробляє величезну кількість програм. 

Важливо відчути, хто може стати вашим провідником у світ медитацій і привести до того стану, в якому ви хочете бути. В ідеалі, варто слухати медитації саме від такої людини, а згодом, можливо, й записати свої.

Поділіться простою медитацією, яку можна виконувати в будь-якому місці та навіть в оточенні людей.

Цю медитацію я називаю «ресурсне місце». Уявіть, як ви перебуваєте в ресурсному місці — це може бути локація з вашого дитинства, або ж затишний куточок у зеленому лісі, чи на березі струмка. 

Відчуйте себе там і зверніться до простору з проханням дати вам сили. Уявіть, що вся ваша родова система присутня в цьому місці. Роблячи вдихи й видихи, перебуваючи там, ви отримуєте силу, ресурс і повну «перепрошивку» психосоматичної системи. Ваше тіло і стан повністю змінюються.

Розкажіть про ваш авторський метод Energy Advising і як він покращує якість життя.

Energy Advising — це метод по роботі зі станом підключення до інтуїції, яким користуються топові американські компанії. Як це відбувається на практиці: з дозволу іншої людини я за допомогою медитації входжу в її енергетичний простір і «зчитую» всю інформацію, яка проходить через тіло. 

Я і мої учні, зчитуючи інформацію з поля, можемо працювати з будь-яким запитом. Тобто, може, людина може прийти із запитом на якісні, щасливі стосунки, на самореалізацію, на створення сім`ї або бізнесу. 

Під час цього процесу відбувається зчитування інформації про стратегію, яка допоможе досягти бажаного. Клієнт отримує диктофонний запис із детальною покроковою інструкцією для дій, дотримуючись якої всього протягом кількох днів, він переходить на іншу гілку реальності. 

По суті, Energy Advising — це енергорадник, який може давати поради щодо роботи з енергією, станом, блоками. Цю інформацію добре поєднувати з терапією — тоді результати перевершують усі очікування.


Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
"Буду страшенно сумувати": співачка Адель заявила про паузу у музичній кар'єрі
Ukraine Art News
2024-11-25T08:16:03Z
Кері-Лінн Вілсон: «Я особисто роблю все, що в моїх силах, аби боротися за Україну на культурному фронті»
Ukraine Art News
2024-11-23T13:00:43Z
Замарстинівський Робін Ґуд
Photo Lviv
2024-11-23T06:12:25Z
Apple Music назвав Біллі Айліш артисткою року
Ukraine Art News
2024-11-22T18:45:50Z
Фанатам Queen пропонують купити дробові частки роялті від 4 пісень гурту
Ukraine Art News
2024-11-22T14:01:23Z
Майлі Сайрус вперше розповіла про стосунки з молодшим на 6 років хлопцем
Elle
2024-11-22T12:19:43Z
Ексдівчина Джонатана Мейджорса забрала позов про напад, через який Marvel його звільнила
Ukraine Art News
2024-11-22T10:10:02Z
Мікс ековідповідальності та люксового стилю: історія Стелли Маккартні
Elle
2024-11-22T08:08:07Z
У Нью-Йорку американські акторки прочитали щоденники війни семи українських жінок
Ukraine Art News
2024-11-20T16:42:39Z
Як це було: третій благодійний захід на підтримку ЗСУ від INSIDER.UA та МУЗВАР
Ukraine Art News
2024-11-25T19:22:07Z
Як це було: третій благодійний захід на підтримку ЗСУ від INSIDER.UA та МУЗВАР
Elle
2024-11-25T19:22:04Z
У Баку проходить фотовиставка про українських біженців
Ukraine Art News
2024-11-25T18:30:54Z
Місто-господар Євробачення-2025 Базель провело референдум про фінансування пісенного конкурсу
Ukraine Art News
2024-11-25T18:16:08Z
У Києві відкрилася виставка картин дружин і матерів полеглих українських героїв «Малюю серцем»
Ukraine Art News
2024-11-25T17:54:47Z
Від початку повномасштабної війни загинули 134 українські митці та 93 медійники
Ukraine Art News
2024-11-25T17:25:47Z
Спадкоємці американського мецената Вільямса передали Україні колекцію мистецтва про Голодомор
Ukraine Art News
2024-11-25T15:36:46Z
Сучасне бачення сакральних тем — як нове видання від Creative Publishing знайомить із новочасним українським іконописом
Elle
2024-11-25T13:38:08Z
У Загребі виступив український театр міміки та жестової мови «Райдуга»
Ukraine Art News
2024-11-25T12:36:44Z
Ґері Олдман хоче зіграти Дамблдора в майбутньому серіалі про Гаррі Поттера
KinoFilms
2024-11-25T21:33:44Z
ТОП 15 британських детективних мінісеріалів: лише 3-4 серії, але неможливо відірватися
MC Today
2024-11-25T15:22:04Z
Модель Дженн Ен подала до суду на Каньє Веста через інцидент на зйомках кліпу в 2010 році
Ukraine Art News
2024-11-25T15:01:05Z
У трейлері комедії "Збори ОСББ" з Яновичем, Сумською і Лебігою розкрили нові деталі сюжету
Ukraine Art News
2024-11-25T13:46:51Z
Україна має працю з іноземними режисерами, щоб бути присутньою в голлівудських фільмах - Ковальська
Ukraine Art News
2024-11-25T13:07:17Z
Режисер "Гладіатора 2" заявив, що персонаж Дензела Вашингтона схожий на Трампа
Ukraine Art News
2024-11-25T12:15:56Z
Культурний аншлюс України: вийшов фільм "Моя прекрасна колонізація", про те як серіали та шоубіз перетворювали українців на росіян
Ukraine Art News
2024-11-25T09:30:52Z
Львів’ян кличуть на показ та обговорення фільму «Залізна сотня»
Photo Lviv
2024-11-25T06:06:28Z
Майкл Кітон та Міла Куніс грають батька й доньку в українському трейлері комедії «Батько року»
KinoFilms
2024-11-24T15:48:26Z
Яким був Львів у 1938 році: фото з туристичного путівника
Photo Lviv
2024-11-25T06:12:23Z
У Румунії запустили першу за 30 років нову електричку. Але вона не приїхала
Хмарочос
2024-11-23T08:58:02Z
Зимові канікули на Шрі-Ланці: екзотичний напрямок, що стає все доступнішим
Elle
2024-11-22T11:52:13Z
Зовсім скоро Подільсько-Воскресенський міст з’єднають з Троєщиною. Але це не точно
Хмарочос
2024-11-22T10:37:17Z
«Укрзалізниця» додає нові внутрішні рейси
Хмарочос
2024-11-22T08:46:48Z
В Албанії збудують будинок — пазл
Хмарочос
2024-11-21T12:55:41Z
«Укрзалізниця» з 15 грудня запускає нові міжнародні маршрути – що відомо та як купити квитки
MC Today
2024-11-21T12:39:53Z
По всьому Токіо вирубують золоті гінкго. Люди ночують під деревами, щоб цього не допустити
Хмарочос
2024-11-21T12:20:44Z
У грудні почне курсувати прямий спальний поїзд Київ-Будапешт
Хмарочос
2024-11-21T12:20:43Z
Як виявити обсесивно-компульсивний розлад: ключові симптоми ОКР
MC Today
2024-11-25T16:48:51Z
30 історій лідерства та відваги: Ірина Никорак про створення книжки «Сильні Жінки Сильної Країни»
Elle
2024-11-25T16:42:42Z
Активістка пропонує Київраді передати Юрковицю та Щекавицю Зеленбуду, щоб інвестори зробили там парк
Хмарочос
2024-11-25T16:39:55Z
OpenAI сплачуватиме «податок на Google» в Україні з 2025 року. Що відомо
MC Today
2024-11-25T16:20:46Z
ЄСВ в умовах війни: що підприємцям потрібно знати про сплату внесків
MC Today
2024-11-25T16:10:50Z
Політики почали спростовувати заяви про відтік українців до окупованих територій
Хмарочос
2024-11-25T15:07:23Z
Культура свідомого споживання: чому відомі жінки обирають парфумерні рефіли
Elle
2024-11-25T14:48:58Z
В Україні планується запустити систему торгівлі квотами на викиди парникових газів. Чому це важливо?
Хмарочос
2024-11-25T14:44:47Z
CEO сервісу доставки опублікував вакансію, де не передбачена зарплата. Що відомо
MC Today
2024-11-25T12:43:10Z
15 найпопулярніших українських брендів, які найчастіше купують
Elle
2024-11-23T14:54:37Z
Юлія Саніна з The Hardkiss озвучила персонажку в "S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля"
Ukraine Art News
2024-11-22T19:00:50Z
Огляд Xiaomi Redmi 14T: батарея 5000 мА·год, висока продуктивність і камера в колаборації з Leica
MC Today
2024-11-22T13:37:58Z
Сучасні рішення для відеоспостереження: камери Dahua з аналітикою відео
Хмарочос
2024-11-22T10:13:32Z
Ajax Systems представила нові девайси – що відомо
MC Today
2024-11-21T15:12:52Z
«Ринку “торба”, роботи стає менше». Українці обговорюють ситуацію в ІТ-сфері: дискусія в LinkedIn
MC Today
2024-11-21T12:45:54Z
На стримінгах зʼявився плейліст зі S.T.A.L.K.E.R. 2 з 440 українськими піснями
Ukraine Art News
2024-11-21T11:36:46Z
У Відні встановлюють дерев’яні дорожні знаки. Навіщо?
Хмарочос
2024-11-21T09:47:39Z
Королівський пляцок-пиріг: смачно через віки
Ukraine Art News
2024-11-15T09:30:48Z
Секрети приготування смачного бургера в домашніх умовах
Photo Lviv
2024-10-24T04:57:29Z
Дуже смачна лазанья з козячим сиром
Elle
2024-09-23T13:39:47Z
Сезонний десерт: хрустка та ароматна сливова галета
Elle
2024-09-19T07:32:19Z
Ідеальний соус до будь-яких страв: чатні з помідорів
Elle
2024-09-17T16:04:06Z
Від Бенедикта до шакшуки: 7 смачних способів приготування яєць
Elle
2024-09-13T11:13:30Z
Фетучіні зі шпинатом і сиром горгондзола
Elle
2024-08-30T13:09:44Z
Готуємо рататуй: елементарний рецепт
Elle
2024-08-29T13:21:51Z
Рецепт легендарного сливового пирога з New York Times
Elle
2024-08-27T10:55:13Z