/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F278%2F5e8ff527eda2f3e7a7457865bc628bf4.jpg)
Підтоплена київська книгарня розпродала пошкоджені гарячою парою «хвилясті» книги
Книгарня «Моя книжкова полиця» на Театрільній у Києві відкрилася цими вихідними після великого підтоплення.
Засновниця «Моєї книжкової полиці» Наталія Моспан повідомила, що 15 лютого через прорив комунікацій книгарню затопило, і від гарячої пари постраждала майже кожна книга, ставши непридатною для продажу, а відтак — і поверненню постачальнику. Це був період, коли в Києві масово ставалися прориви труб через відсутність опалення та електрики.
Загалом пара пошкодила понад 9 тисяч книг. Заклад запустив благодійну пропозицію купити такі примірники. Зокрема, на сайті запропонували замовити книгу-сюрприз: замовник не знає, яку книгу надішлють. Такі книжки надсилають після просушування, вони втратили товарний вигляд, але цілком придатні для читання.
У «Моїй книжковій полиці» повідомили, що отримали велику кількість замовлень на пошкоджені книжки, й досі обробляють заявки.
Найсильніше пошкоджені та ще вологі книжки неможливо було надсилати поштою — вони могли б зіпсуватися остаточно під час доставки або запліснявіти в дорозі.
Такі примірники продавали під час відкриття, і відвідувачі розібрали їх у перший день.
- #книгарня
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті