/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2018%2F10%2F30%2F9f8f78fc5d19608d6f77b3dcc27eb1cccaaddb3c.jpg)
Відомий боксерський промоутер назвав Усика героєм для України
30 жовтня.
Промоутер колишнього абсолютного чемпіона світу Геннадія Головкіна Том Леффлер прокоментував успіхи абсолютного чемпіону світу в першій важкій вазі Олександра Усика та його значимість в Україні, інформує УНН з посиланням на You.
Tube канал "Behind The Gloves".
“У нього (Усика — ред.) є швидкість, боксерські можливості, технічні вміння.
Як же він переміг Мурата Гассієва в фіналі Суперсерії.
Як говорив Абель Санчес: „Ніхто не побив би Усика в ту ніч“.
Насправді, я думаю, що його перехід в суперважкий дивізіон після успіху в крузервейті стане найбільш правильним рішенням.
Він не найбільший супертяж, не такий, як Діонтей Уайлдер, Тайсон Ф’юрі і Ентоні Джошуа, але у нього хороший набір умінь — швидкість, спритність.
Він спритний лівша, і це допоможе йому добре виступати в більш важчій категорії”, — наголосив Леффлер.
Також на думку промоутера Усик багато, що значить для своєї країни.
"Я бачив Усика в Києві під час Конвенції WBC.
Він дійсно герой у себе в країні.
Як Головкін в Казахстані, так і Усик в Україні.
Ломаченко поїхав виступати в США, а Усик провів кілька боїв в Україні.
Це зміцнило зв’язок Олександра з Україною, а Василь більше заробляв собі ім’я в США", — додав Леффлер.