/https%3A%2F%2Fznaj.ua%2Fcrops%2F2ecb1c%2F620x0%2F1%2F0%2F2018%2F11%2F18%2F9oDNwdivSv8X8pQdREJeosnzVwiCm2Rx19e4f1m1.jpeg)
"Путін піде на Київ": у Польщі попередили про найжахливіше, прем'єр назвав дату
Після завершення будівництва газопроводу "Північний потік-2" Росія може відкрито піти агресією на Україну.
Про це попередив прем'єр-міністр Польщі Матеуш Моравецький під час конференції FOTAR в Гамбурзі, передає РАР.
"Я знаю позицію німецького уряду, що це — бізнес-проект.
Однак, на схід від Одри ніхто в це не вірить", — підкреслив він.
При цьому він поставив риторичне питання: "Так що зупинить Володимира Путіна піти на Київ?".
"Ви будете здивовані тим, кого я зараз процитую, але Ленін колись сказав, що капіталісти такі жадібні, що "продадуть нам мотузку, на якій ми їх повісимо", — сказав Моравецький.
У цьому контексті він пояснив, що Європа платить Росії за газ, а вона вкладе ці гроші в свою армію і незабаром європейцям доведеться бігти за допомогою до США.
"Північний потік 2" - проект магістрального газопроводу з Росії в Німеччину через Балтійське море довжиною понад 1200 км.
У січні 2018 представники США (Держсекретар США Рекс Тіллерсон) і Польщі заявили про опозицію щодо будівництва трубопроводу Nord Stream 2.
Вони розглядають його як підрив Америки в цілому, енергетичної безпеки і стабільності.
Про це заявив посол США в Євросоюзі Гордон Сондленд, повідомляє Berliner Morgenpost.
За словами Сондленда, США ще не застосовували інструменти, які здатні нашкодити будівництва Північного потоку-2 або навіть зупинити його.
Якщо проект буде реалізований, європейські країни потраплять в газову залежність від Росії.
Міністерство фінансів США розширила санкції проти Росії за анексію Криму і війну на Донбасі.
Вони ввели додаткові обмеження щодо трьох фізичних осіб та дев'яти компаній.
Як повідомляв портал Знай.
uа, американські президент Дональд Трамп може зупинити будівництво російського газопроводу "Північний потік-2".
Знай.
uа писав, США розірвали з Росією найважливіший ядерний договір.