/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F5688%2F95_main.jpg)
Порошенко обіцяє наступного тижня підписати зміни до Конституції щодо ЄС і НАТО
Президент Петро Порошенко пообіцяв наступного тижня підписати закон про зміни щодо стратегічного курсу України на набуття повноправного членства в ЄС та НАТО.
Про це він заявив під час виступу на 15-й щорічній інвестиційній конференції, організованій Dragon Capital у Києві.
«Зміни до Конституції, що були проголосовані минулого тижня і що надають сили Основного Закону нашій європейській і євроатлантичній інтеграції..
Верховна Рада вже підтримала ініціативу президента і наступного тижня я (ці — ред.) зміни до Конституції підпишу», - сказав Порошенко.
Президент висловив сподівання, що підписання змін до Конституції відбудеться публічно в стінах парламенту.
Як повідомлялося, Верховна Рада ухвалила Закон «Про внесення змін до Конституції України (щодо стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства України в Європейському Союзі та в Організації Північноатлантичного договору)», ініційований Президентом.
Цим документом вносяться зміни до Конституції України, якими закріплюється незворотність стратегічного курсу держави на набуття повноправного членства в ЄС і НАТО.