/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2016%2F11%2F03%2F268500.jpeg%3Ftimestamp%3D1478167870)
Громадянам Ізраїлю все частіше відмовляють у в'їзді до України, - ДПСУ
Фото з архіву.
www.
"Останнім часом кількість відмов відносно громадян Ізраїлю збільшилась.
Причиною частіше за все є те, що деякі з них не можуть підтвердити мету подорожі, не мають зворотніх квитків, не знають де вони будуть проживати, не володіють іншою інформацією стосовно мети їх візиту", - розповів Слободян.
Він уточнив, що співробітники ДПСУ щодня відмовляють у дозволі на в’їзд 10-15 громадянам Ізраїлю.
Загалом, з початку року, видано 96 відмов в перетині кордону громадянам Ізраїлю.
"Це небагато.
Адже, за аналогічний часовий проміжок, в перетині кордону на в’їзд в Ізраїлі, відмову отримали більше 500 українців.
Говорити про те, що з нашого боку є якась упередженість до громадян Ізраїлю не можна.
Про симетричну відповідь не йдеться", - підкреслив Слободян.
Помічник голови ДПСУ зазначив, що контроль за в’їздом іноземців в Україну було посилено через складну військово-політичну ситуацію внаслідок агресії Росії.
"Наразі спостерігається збільшення кількості відмов у в’їзді до України представникам багатьох іноземних країн.
Що ж стосується, саме громадян Ізраїлю, то тут йдеться про збільшення кількості осіб, які не можуть підтвердити мету подорожі", - сказав Слободян, додавши що громадяни, які отримали відмову "можуть повернутись додому, краще підготувати свій візит і знову їхати в Україну".
Напередодні ізраїльські ЗМІ повідомили, що в аеропорту "Бориспіль" прикордонники не впустили туристичну групу з гідом з Ізраїлю в кількості більше 30 осіб.
Ще раніше, 15 лютого, в ізраїльському аеропорту "Бен Гуріон" кілька годин утримували 140 українців.
В цей же день в аеропорту "Бориспіль" 35 громадянам Ізраїлю було відмовлено у в'їзді на територію України.
Причини відмови - немає достатніх коштів, не підтверджена мета візиту.
Після втручання одного з нардепів громадян Ізраїлю до України впустили.