![Команда Зеленського підготувала указ про достроковий розпуск Верховної Ради](https://thumbor.my.ua/83yIy9l1HJe6aEw6whA578HqVS4=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fstatic2.gazeta.ua%2Fimg2%2Fcache%2Fpreview%2F902%2F902104_w_800.jpg%3Fv%3D2)
Команда Зеленського підготувала указ про достроковий розпуск Верховної Ради
Команда новообраного президента Володимира Зеленського підготувала проект указу про достроковий розпуск Верховної Ради.
Водночас у представників Зеленського різняця погляди щодо дострокового розпуску Ради.
Про це повідомляє DT.
Видання припускає, що команда Зеленського розглядає варіанти розпуску Верховної Ради і шантажу нардепів для їхнього примусу до співпраці.Новообраний президент Володимир Зеленський записав відеозвернення з вимогою призначити його інавгурацію на 19 травня.
Також Зеленський назвав Петра Порошенка "колишнім президентом" та звинуватив у тому, що він саме зараз робить активні перестановки у вищому командуванні армії і "намагається пропихнути свого голову Нацради з питань телебачення".
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони