MY.UAНовости
Політичний спецназ і комбат Порошенко. Моніторинг інформаційних телеканалів 10–16 червня 2019 року
Політичний спецназ і комбат Порошенко. Моніторинг інформаційних телеканалів 10–16 червня 2019 року

Політичний спецназ і комбат Порошенко. Моніторинг інформаційних телеканалів 10–16 червня 2019 року

Літо — це чи не найгірша пора для інформаційних телеканалів: ньюзмейкери на канікулах, нічого важливого не відбувається, а ефір чимось займати треба.

Проте виборче літо виявилося зовсім іншим і навіть у відносно спокійні тижні журналістам завжди є що показувати — піар наближених партій.

Політичні мартирологи.

Списки партій природно стали головною темою тижня та головним лакмусовим папірцем для телеканалів.

Одна й та ж політсила в інтерпретації різних медіа могла складатися як із молодих та прогресивних, так і з недосвідчених дилетантів або ж навіть старої корумпованої влади.

Піар «Європейської солідарності» на Прямому каналі вийшов із берегів і загрожує потопити залишки серйозного ставлення до телеканалу.

Ось, наприклад, годинна презентація команди Порошенка (за участі самого експрезидента).

На відміну від презентації Зеленського на «1+1», тут не було незалежних журналістів, зате були кілотонни пафосу.

«Ми політичний спецназ [...] Петро Олексійович — це комбат» (відео), «Образ Ірини Геращенко, для мене, — це є окупована Горловка» (відео), «Ви — єдиний президент, який ішов з Банкової під оплески» (відео), «Ми — єдині, хто вміє працювати в опозиції» (відео), — ці та чимало інших подібних цитат лунали від політиків і ведучих.

Особливо варто виділити Ахтема Чийгоза, який назвав перемогу Зеленського на виборах «типа победой».

В інших програмах лунали інші цікаві заяви.

Наприклад, Матвій Ганапольський допитувався в гостей, чому рейтинги «Європейської солідарності» ростуть і партія вже друга після «Слуги народу».

Можливо тому, що Прямий канал обрав єдиний рейтинг (сумнівної компанії «Социс»), де є такі результати? Що ж до цитати Валерія Івасюка, то її варто зробити слоганом Прямого: «Усе, що Порошенко робив як президент особисто, — все якісне, результативне й надзвичайно потрібне Україні.

Все те, що робили люди, які так чи інакше мали статус, коли він був президентом [...], все робилося на шкоду Україні».

А от списки «Слуги народу» на Прямому не оцінили: кандидати — від олігархів, обіцянки — від Порошенка, та й узагалі в парламенті народні депутати Зеленського можуть об’єднатися із народними депутатами Медведчука.

Канали Медведчука проявляли альтруїзм, і крім своїх політиків, піарили також інших охочих.

На вогник до «112» забігали Олег Тягнибок («Свобода») та Дмитро Добродомов («Громадянська позиція»), а в абонемент Юлії Тимошенко увійшли як «112», так і News.

Кандидати хвалили прозорість своїх списків, якість програм та надійність обіцянок.

Але найбільше компліментів від проросійських ЗМІ дісталося, звісно, «Опозиційній платформі — За життя».

До Петра Маги прийшов Юрій Бойко, чий черговий візит ведучий майстерно пояснив: «Перш ніж ви почали звинувачувати мене в тому, що Юрій Бойко дуже часто буває в мене в гостях, приємно буває поговорити з нормальними людьми».

На News.

One у цей же час виступав Віктор Медведчук.

Можна було би перемкнути на ZIK, але там якраз теж обговорювали покупку телеканалу Тарасом Козаком.

Коло звужується! Що ж до риторики «опозиціонерів» та наближених до них експертів (інших на цих каналах усе одно майже немає), вона зводилася до двох речей: досвіду ексрегіоналів та наявності в них мирного плану.

А Михайло Погребінський, судячи з усього, головний ідеолог для всіх ресурсів Медведчука, ще й бекґраунд Бойка відбилив: «Он выглядит как серьёзный человек.

Без этих ухмылок, без сильно негативной истории.

Там какие-то вещи были, все это давно люди забыли».

Нічого собі «якісь речі», збиток від «вишок Бойка» становить 400 мільйонів доларів.

Крім цього, ОПЗЖ-ники стали активніше критикувати Володимира Зеленського, мовляв, у зовнішній політиці він надто схожий на Порошенка й «жартує» про тарифи.

А от не треба було робити закидів Медведчуку.

24 канал продовжує налягати на гостей із «Самопомочі» та «Голосу».

Оксана Сироїд піарить на каналі список партії Андрія Садового, а Ярослав Юрчишин просто отримує таку необхідну для молодої політсили медійну увагу.

Уже третій тиждень поспіль член команди Вакарчука принаймні раз з’являється на 24-му.

Цікаво, чи збережеться ця тенденція й далі після публічних звинувачень між співаком та мером Львова.

Тим часом влогер Артем Овдієнко продовжує лишатися головною зброєю 24 каналу проти опонентів.

Жан Беленюк, на думку ведучого, потрібен «Слузі народу», щоб атакувати заблоковану трибуну.

А про списки «ОПЗЖ» та «Європейської солідарності» пан Овдієнко говорить на рівних, бо, мовляв, і там і там ті ж люди, що й були, а за Медведчука в політиці ми маємо дякувати Порошенку.

ZIK свій останній тиждень перед купівлею каналу Козаком провів без підігрувань конкретній партії й натомість здавав ефірний час різним політикам.

Вадим Новинський 10 червня критикував колег із «Опозиційної партії — За життя» та заявляв, що змінювати політсили — некомільфо.

А це не Новинський створював опозиційну платформу всередині «Опозиційного блоку»? Крім цього, православний народний депутат вважає, що за Юрія Бойка виборці голосували, бо думали, що він досі в «Опозиційному блоці».

11 червня про свою роботу на окрузі розповідав народний депутат Сергій Шахов.

12 червня на своєму виключенні зі списків «Слуги народу» піарився Дмитро Співак, а потім цими ж списками хвалився Дмитро Разумков.

Конституційний самосуд.

Майбутнє рішення Конституційного Суду щодо указу президента про розпуск Верховної Ради стало найбільш спекулятивною темою тижня.

Високі ставки, спірні аргументи, неочевидність рішення — звучить, немов подарунок для гостьових студій.

На Прямому Зеленського нищили.

Його виступ у суді — це, мовляв, хрестоматійна промова політика-популіста.

Його рішення — це конституційна криза.

Його вислови — це причина розпускати Конституційний Суд.

А ще президент уперше в історії погрожував суддям натовпом.

Артем Овдієно із 24-го вважав розпуск Ради безглуздим і таким, що перевищує повноваження голови держави.

«Ми всі це розуміємо, й він це розуміє», — стверджував влогер.

І навіщо тоді чекати рішення суддів, якщо пан Овдієнко вже виніс вердикт? Ведучий навіть «поставив 100 баксів», що суд не скасує вибори.

Медведчуківські політики обійшлися без яскравих заяв із приводу процесу, тож канали олігарха довелося рятувати Юлії Тимошенко.

На думку лідерки «Батьківщини», якщо судді скасують вибори, то вони апріорі стоять на стороні реваншу (відео), корумповані та порушують закон (відео).

«У нас немає чесних суддів, у нас немає справедливих законів», — стверджувала авторка трьох десятків чинних законів лише в цьому скликанні.

Пане Баканов, ваша дружина — росіянка!.

Ви можете як завгодно ставитися до російського громадянства дружини фактичного очільника українського СБУ, але ми певні, що на Прямому це сприймають як подарунок небес.

Телеканал уже півроку намагається протиставити «українському» Порошенкові «російського» Зеленського, а тут такий привід! Громадянство дружини Баканова показує, хто такий Зеленський і як він насправді ставиться до Росії (відео); доводить, що україноненависник-Зеленський не може призначити відданих Україні людей (відео); підтверджує, що «Слуга народу» світоглядно не відрізняється від Партії регіонів (відео), — це лише кілька прикладів того, як Прямий канал зустрів новину.

Артем Овдієнко із 24 каналу також обурювався й іронізував із цього приводу, а тема його програми звучала як «Семочко № 2».

Медведчуківські ЗМІ тему не підхоплювали (а то потім «спікера парламенту», яким не проти стати Медведчук, ще будуть звинувачувати в лицемірстві), зате народний депутат від «Опозиційної платформи — За життя» Євген Балицький розповів, що нічого страшного в російському громадянстві немає, на Прямому каналі.

Інші яскраві цитати та маніпуляції тижня.

Матвій Ганапольський заявив, що якби жив в «ЛДНР», то взяв би російський паспорт, і вирішив, що те ж саме варто робити жителям ОРДЛО.

Мовляв, так житиметься комфортніше, а конфлікт буде замороженим іще довго.

Звісно, Росію ведучий при цьому вважає агресором.

Можливо, для Ганапольського, який перестав бути росіянином усього три роки тому, повернення у громадянство — це не проблема, але для України паспортизація Донбасу — це величезна військова та політична загроза.

У часи інформаційної війни публічним персонам варто бути обережнішими з подібними висловлюваннями й не закликати українців ставати росіянами.

Крім того, просто уявіть реакцію Прямого каналу, якби таке заявив хтось наближений до Зеленського.

Тим паче, що в Україні вже й так вистачає людей, які просувають російські інтереси.

От, наприклад, Віктор Медведчук на News.

One розповідав, що це Україна порушує Мінські домовленості (й не важливо, що світ вважає інакше), обурювався санкціями проти Росії, називав політику Порошенка «антиросійською істерією та печерною русофобією».

Уривок зі словника Медведчука: русофобія — захист кордонів, протидія пропаганді, спроба деокупації територій.

Євгеній Балицький на Прямому захоплювався Путіним: «Он, в отличии от Порошенко, не говорит, а делает.

Построил мост, он сделал воду, которую мы отключили».

Сергій Поярков на Прямому продовжував тримати марку.

Яка ще програма може початися із фотографій Зеленського «до та після імпічменту»? Де ще похід у президенти можуть порівняти із собакою, «яка лиже яйця, бо може», а 73 % українців — зі вкладниками МММ? Хто ще назве команду нового президента «лохами, які прийшли до влади»? І на якому ще каналі можуть спрогнозувати, що «злочинний режим Зеленського загуде, як Янукович»? Боже, бережи Сергія Пояркова.

Подалі від глядачів.

Іншим героєм Прямого була ведуча Світлана Орловська.

Поки Сергій Поярков просував необхідні тези сам, пані Світлана спрямовувала до них гостей.

«А чи не забагато зараз селебритіз?», «Чи не порушив Зеленський процедуру виступу в суді?», «А яка інституція в нас сьогодні працює?» — так ведуча Прямого майже за ручку вела спікерів до необхідних висновків.

І краще, щоб у них виходило, інакше гості наражалися на інші функції Орловської — дискредитацію, затикання рота, передачу слова іншим присутнім.

«Ви більше всіх говорите й ні про шо», — цю фразу та два уколи про рейтинги Радикальної партії Дмитро Лінько отримав після, зокрема, критики Порошенка.

«Шкода, що ми так не любимо Україну», — так ведуча закінчила виступ Тетяни Острікової щодо неіснування коаліції.

Купівлю каналу Тарасом Козаком (Медведчуком) на ZIK встигли обговорити лише в інтерв’ю з Надією Савченко.

Тетяна Даниленко допитувалася, чи варто обмежувати медійні активи олігархів через Антимонопольний комітет, а сама народна депутатка не знала, вітати чи співчувати ЗМІ.

Мовляв, з одного боку фінансові інвестиції, з іншого — свобода слова.

А для гурманів ми лишили майже двогодинне інтерв’ю Андрія Портнова з В’ячеславом Піховшеком та іншими «штатними» експертами News.

Не хочеться спойлерити подібну зіркову програму, тож обмежимося лише кількома фактами.

Наприклад, Піховшек подякував Портнову, від імені журналістів (!), за те, що той останні п’ять років «рятував юридичну систему України, показуючи, що в Україні є чесні й серйозні юристи».

Та він же навіть не жив в Україні останні п’ять років! Про моральні якості заступника глави адміністрації Януковича лишимо судити вам.

Крім цього, ексчиновник закликав судити Порошенка, розповідав, що п’ятому президенту була вигідна війна, та стверджував, що Янукович на початку Майдану дав силовикам наказ зупинитися й не використовувати зброю, що буцімто призвело до майбутнього загострення.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
«Срочно покидать города»: что известно о предполагаемой мести России за «Паутину»
Comments UA
2025-06-04T12:09:24Z
Часики тикают: почему у Украины осталось времени всего до конца июня
Comments UA
2025-06-04T12:42:14Z
Илон Маск отреагировал на удары по аэродромам в РФ
Корреспондент
2025-06-01T20:27:08Z
Полный разворот от Украины, какое решение приняли у Трампа, помимо пропуска Рамштайна
Comments UA
2025-06-04T12:30:15Z
Карма, или невнимательность? Трамп чуть не упал во время подъема на борт самолета
Telegraf
2025-06-08T22:06:24Z
Басков и Соседов устроили сцепились и устроили битву, "натурального блондина" порвало: "Не пора ли закрыть рот"
Знай
2025-06-08T20:51:00Z
Появилась реакция НАТО на удары Украины по аэродромам РФ и Крымскому мосту
Comments UA
2025-06-04T12:33:35Z
Кремль впервые отреагировал на операцию Паутина
Корреспондент
2025-06-03T11:18:55Z
Зеленский: Путин лжет об "ответных ударах", наибольшая атака по Украине была до "Паутины"
Лига
2025-06-08T15:06:49Z
Что нельзя делать на Троицу 2025: полный список запретов
Факти ICTV
2025-06-08T04:42:04Z
4 категории мужчин исключат из воинского учета: их не мобилизуют
UAToday
2025-06-04T13:03:41Z
RMF 24: в Польше на границе с Украиной нашли брошенные системы ЗРК, предназначенные Киеву
Лига
2025-06-04T12:21:34Z
8 июня - сегодня День святой Троицы, что нельзя делать, все об этом дне
Комсомольская правда
2025-06-08T02:34:32Z
Россия подняла стратегическую авиацию: возможен удар по Украине ‒ когда ждать ракеты
ZN UA
2025-06-08T21:39:15Z
День Святого Духа: история и запреты
ZN UA
2025-06-08T21:33:24Z
Бесплатные продукты для ВПЛ: украинцам раздают пищу, что важно знать о такой помощи
Политека
2025-06-05T13:31:59Z
Двум категориям украинцев не перечислят пенсию: кто и почему останется без надбавки
Знай
2025-06-08T12:30:26Z
Владельцы земельных участков хватаются за голову: придется выложить до 30 тысяч
Знай
2025-06-04T12:30:36Z
Какие платья нельзя носить женщинам за 50: такие модели выглядят нелепо и добавляют возраст
TSN
2025-05-26T16:48:44Z
Джамала продала дом под Киевом: певица назвала причину и где сейчас живет с детьми
TSN
2025-05-26T18:18:35Z
54-летняя Наоми Кэмпбелл снялась для глянца в откровенных образах
Gazeta UA
2025-06-04T12:03:15Z
Лилия Ребрик восхитила романтикой с мужем на вокзале и показалась сразу с тремя дочерьми
TSN
2025-06-04T12:36:19Z
Мрачное фото из "Сияния": раскрыта тайна известного снимка
Фокус
2025-06-08T15:27:32Z
Игра в обруч: Урывский vs Лятошинский
ZN UA
2025-06-08T14:00:51Z
Рада стать бабушкой: Волочкова заговорила о пополнении
GlavRed
2025-06-04T11:51:55Z
Киркоров вызверился на Малахова и оскорбил его
GlavRed
2025-06-04T19:42:05Z
Олена Тополя рассказала о пластической операции
Корреспондент
2025-06-03T08:57:59Z
Пять самых грязных вещей в спальне
Gazeta UA
2025-06-08T17:54:02Z
Как прогнать всех насекомых из дома без "химии": один запах заставит их сбежать навсегда
UAToday
2025-06-03T14:15:46Z
Россия уничтожает уникальное "розовое" озеро в Украине: его называют аналогом Мертвого моря
Telegraf
2025-06-07T15:33:19Z
Салат "Летний Оливье": хрустящий, свежий и очень вкусный
TSN
2025-06-04T12:36:31Z
"Купаться скоро тоже будет платно": цены на пляжах Одессы удивили украинцев
Telegraf
2025-06-08T19:42:17Z
Несколько причин: раскрыто, почему кошки сбрасывают вещи со стола
Фокус
2025-06-08T18:27:35Z
Оккупанты превратили его в грязную лужу: в Украине исчезает уникальное Чистое озеро
Telegraf
2025-06-04T13:03:16Z
Пять фруктов, которые созревают после того, как их сорвали
Gazeta UA
2025-06-08T13:36:56Z
"Клубніка, суниця чи полуниця": как правильно называть первую ягоду летнего сезона
Gazeta UA
2025-06-08T12:24:34Z
Эвакуация из города Сумы: что известно
Comments UA
2025-06-08T20:39:14Z
Срыв обмена пленными и телами погибших: что заявили в РФ
Comments UA
2025-06-07T18:15:21Z
Буданов: Обмен телами погибших запланирован на следующую неделю
Лига
2025-06-08T12:30:52Z
В Украине станет прохладнее: синоптик порадовала прогнозом на понедельник
Gazeta UA
2025-06-08T13:21:49Z
"Гордость Путина" может завалиться без помощи ВСУ: названа главная опасность для Крымского моста
Новости Украины
2025-06-08T20:42:17Z
Ситуация на фронте на вечер 8 июня 2025 года
UAToday
2025-06-08T20:39:17Z
С продвижением россиян появилась новая опасность для Сум
Telegraf
2025-06-07T11:15:23Z
В Сумской области не эвакуируются из-за ТЦК: что известно
Comments UA
2025-06-08T13:18:36Z
Удар по Харькову: повреждены более 30 домов и транспортное депо
Корреспондент
2025-05-30T07:30:06Z
Škoda Favorit 1987 года переосмыслили как электрокар для нового поколения
Корреспондент
2025-05-29T18:15:23Z
Как охладить сиденье и руль в салоне авто летом: простой лайфхак
Gazeta UA
2025-06-08T11:27:54Z
В Киеве заметили редкий заряженный кроссовер Volkswagen на 300 сил
Фокус
2025-06-08T08:36:41Z
Как самостоятельно поменять дворники на авто: алгоритм действий
Gazeta UA
2025-06-08T06:39:35Z
Мастер создал копию культового суперкара Ferrari с дверями как у Lamborghini
Фокус
2025-06-07T09:27:10Z
Спасет от жары и духоты. Сколько в Украине стоит вентилятор в авто
Telegraf
2025-06-07T07:24:01Z
Выгодные условия : как стать владельцем Mazda CX-5 уже сегодня
Корреспондент
2025-06-07T06:39:23Z
Suzuki остановила производство популярного авто из-за ограничения Китая на редкоземельные элементы
Хвиля
2025-06-07T01:12:51Z
Электромобиль Nissan стал хитом в Китае и выйдет на глобальный рынок
Корреспондент
2025-06-06T18:48:28Z
Последствия сильных взрывов в Киеве: куда попали россияне
Comments UA
2025-06-06T03:45:35Z
В Киеве 14-летний мальчик упал с канатного аттракциона, его госпитализировали
Комсомольская правда
2025-06-08T14:24:19Z
В Польше голый украинец бегал по улице и прыгал на авто
TSN
2025-05-28T15:21:21Z
Трагический инцидент на отдыхе: девушка погибла во время полета на парасейлинге
Comments UA
2025-06-04T12:27:23Z
В Энгельсе третий день горит нефтебаза после атаки ВСУ
UAToday
2025-06-08T20:39:54Z
Спасатели разобрали завалы на месте гибели своих коллег: фото
Gazeta UA
2025-06-08T20:36:49Z
В России группа врачей продавала детей за границу
Корреспондент
2025-05-31T18:33:20Z
В Киеве на американца упал балкон у подъезда многоэтажки
VGorode
2025-05-29T12:57:14Z
Россияне сбросили бомбы на Харьков: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-06-07T23:21:05Z
Шесть продуктов, которые уберегут от обезвоживания летом
Gazeta UA
2025-06-08T16:00:43Z
Делает пищу смертельно опасной: врачи назвали частую ошибку при употреблении популярного продукта
Знай
2025-06-07T10:51:21Z
Что происходит с давлением, когда вы пьете чай с шоколадом
UAToday
2025-06-07T09:03:19Z
Влияет на щитовидку и вызывает аллергию: врачи назвали самый вредный для здоровья чай
Знай
2025-06-07T16:51:36Z
Две привычки, которые помогут избежать наследственных сердечных заболеваний
Gazeta UA
2025-06-08T18:39:08Z
Как научиться спать на спине каждую ночь: несколько советов и почему это полезно
Gazeta UA
2025-06-08T17:24:50Z
То, что ты ешь, может сделать тебя несчастным: учёные бьют тревогу
Знай
2025-06-04T12:51:48Z
Назвали наиболее необычную вещь, которая идеально отбеливает одежду
Gazeta UA
2025-06-08T16:18:20Z
Малосольные огурцы за 30 мин.: как приготовить быструю закуску для семейного застолья
Gazeta UA
2025-06-08T15:27:34Z
Российские акции обвалились после ударов СБУ по аэродромам
Корреспондент
2025-06-01T17:42:33Z
Тарифы выросли на 50% за выходные: Попенко объяснил, кто завышает цены на свет для украинцев
Хвиля
2025-06-08T12:15:11Z
Из-за 10-секундного опоздания самолет не пустили на посадку в Мюнхене - пассажиры провели в пути еще 12 часов
Апостроф
2025-06-04T11:57:13Z
Курс валют на выходные, 31 мая и 1 июня: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-05-31T06:51:29Z
"Ощадбанк" разоблачили на махинациях с оформлением карт: страдают даже пенсионеры
Знай
2025-06-08T19:12:55Z
Обучение в вузах не засчитают в страховой стаж для пенсии: кому и что с этим делать
Знай
2025-06-08T18:06:32Z
В Украине появится линия по выпуску 155-мм снарядов при участии чешской CSG, — Милитарный
Фокус
2025-06-04T12:36:13Z
Курс валют на 5 июня: сколько будут стоить доллар, евро и злотый
TSN
2025-06-04T12:48:57Z
Швеция ослабляет 100-летнюю жесткую монополию на продажу алкоголя
Европейская правда
2025-05-31T21:00:54Z
Связь будет даже при блэкаутах: как продлить заряд батареи на смартфоне
Знай
2025-06-04T18:51:04Z
Pornhub остановил показ порно в одной из стран Европы: какая причина
Comments UA
2025-06-04T12:57:24Z
В Украине могут начаться отключение мобильной связи: причины и продолжительность
Знай
2025-06-06T04:36:53Z
ГУР "выключил" сервисы российской железной дороги
Корреспондент
2025-06-08T15:36:08Z
От небес до центра Земли: Ubisoft выпустит Anno 117: Pax Romana в ноябре
GameMag
2025-06-08T21:33:09Z
Гнетущая атмосфера и ужасные мутанты в новом трейлере хоррора Cronos: The New Dawn от создателей ремейка Silent Hill 2
GameMag
2025-06-08T21:21:56Z
Маркус Феникс и братва разносят Локустов на кусочки в трейлере Gears of War: Reloaded — Microsoft приглашает на бету
GameMag
2025-06-08T21:21:17Z
"Одна из самых важных игр в истории Atlus": Ремейк Persona 4 официально анонсирован — первые скриншоты и тизер
GameMag
2025-06-08T21:21:08Z
Кавабанга и Тони Хоук: Представлен новый трейлер Tony Hawk's Pro Skater 3 + 4
GameMag
2025-06-08T20:21:47Z
Впервые за 28 лет: украинка стала чемпионкой Европы по художественной гимнастике
Апостроф
2025-06-08T13:43:28Z
Главный тренер львовского Руха уходит с должности досрочно
Корреспондент
2025-06-04T14:03:40Z
Гарсия перед провальным боем травмировался: Была операция
Корреспондент
2025-05-28T21:30:01Z
Составлена символическая сборная команда Лиги чемпионов
Корреспондент
2025-06-01T17:24:06Z
Тренер отказал Левандовскому в возможности отдохнуть и услышал отказ от игр
Корреспондент
2025-06-08T21:03:25Z
Переизобрести велосипед на Unreal Engine 5: Обзор Tour de France
GameMag
2025-06-08T20:58:39Z
Лига наций-2024/25: расписание и результаты матчей финальной стадии
UAToday
2025-06-08T20:39:08Z
Победителем Ролан Гаррос-2025 становится Карлос Алькарас
Корреспондент
2025-06-08T19:54:17Z
Аль-Хиляль после отказа Осимхена обратил взоры на Дьекереша
Корреспондент
2025-06-08T19:15:38Z