/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2019%2F06%2F22%2F14ddd8289574a4f18bd60804229467175378ad8c.jpg)
Ситуацію у Грузії вирішив прокоментувати Кадиров
22 червня.
Глава Чечни Рамзан Кадыров “с тревогой следит за событиями в Грузии, с народом которой Россия, по его словам, связана узами дружбы и единства”.
Об этом он решил написать в субботу в своем Telegram-канале, інформує УНН.
У Тбілісі біля будівлі парламенту два дні поспіль проходили акції протесту.
Головні вимоги мітингувальників — відставка глави МВС, проведення дострокових парламентських виборів і звільнення всіх 305 чоловік, які були затримані поліцією в ніч на п’ятницю під час розгону мітингу біля парламенту.
“З великою тривогою стежу за подіями в Грузії.
Хочу нагадати, що від Грозного до Тбілісі всього 200 км.
У Росії за неофіційними даними майже один мільйон грузин.
Наші народи пов’язані віковими узами дружби і єдності”, — написав глава республіки.
Кадиров підкреслив, що у народів Грузії і Північного Кавказу “тисячі причин жити в мирі та злагоді і жодної причини дивитися один на одного з ненавистю”.
Він зазначив при цьому, що в останні роки в Тбілісі з’явилися вирощені в США і на Заході політики, які “головним сенсом свого життя вважають перетворення Грузії і Росії в найлютіших ворогів, внесення розколу між народами Грузії і Росії”.
“Пора владі Грузії зрозуміти, що немає у неї ближче сусіда, немає іншої держави, яка в годину біди швидше за всіх протягне руку допомоги, ніж Росія”, — додав Кадиров.