MY.UAНовости
Детектор телерейтингів: Які канали втрачали показники в червні – групи «1+1 медіа» чи StarLightMedia?
Детектор телерейтингів: Які канали втрачали показники в червні – групи «1+1 медіа» чи StarLightMedia?

Детектор телерейтингів: Які канали втрачали показники в червні – групи «1+1 медіа» чи StarLightMedia?

Червень на українському телебаченні відзначився літнім програмуванням, футбольними трансляціями та серіалом «Чорнобиль».

Лідери втрачали показники, у праймові лінійки зайшли повтори, інформаційні канали втрачали аудиторію.

Водночас парламентська кампанія позначилась на кількості реклами та зумовила зростання заповнюваності як на каналах «Альянсу», так і групи «1+1».

Про лідерів червня читайте в щомісячному огляді показників телеперегляду українського ТБ, який «Детектор медіа» публікує в партнерстві з рекламним агентством Vizeum Ukraine (Dentsu Aegis Network Ukraine).

Але спершу знову пропонуємо вгадати лідерів і найкращі трансляції.

В огляді ми аналізуємо та ранжуємо канали переважно за комерційною аудиторією «18–54, 50 тис.+» (глядачі віком 18–54 років, мешканці міст із населенням понад 50 тис.

Інформаційні та суспільні канали ми додатково розглядаємо за аудиторією «18+, вся Україна» (глядачі віком старше 18 років по всій Україні).

Зростання / зниження частки формується на основі порівняння з попереднім місяцем (наприклад, у червневому огляді порівнюємо з травнем 2019 року).

Топи найкращих трансляцій каналів формуються за «18–54, 50 тис.+» (крім «UA: Першого», чий топ сформовано за «18+, вся Україна»).

Тижні червня: 22-й тиждень (1-2 червня), 23-й тиждень (3-9 червня), 24-й тиждень (10-16 червня), 25-й тиждень (17-23 червня) та 26-й тиждень (24-30 червня).

Дані для аналізу надано рекламним агентством Vizeum Ukraine.

Додатково при аналізі сіток мовлення топ-шістки каналів в огляді використовуються дані консалтингової компанії MRM щодо праймових лінійок, оприлюднені на сайті «Медіаняня».

У червні першість утримав канал «Україна».

Частка Нового каналу за комерційною аудиторією «18-54, 50 тис.+» знизилася найбільше, при цьому динаміка каналу впродовж місяця весь час демонструвала тенденцію падіння.

Окрім Нового знижувались показники і у СТБ.

А от найактивніше зростав НЛО TV.

Також позитивну динаміку мали канали групи «1+1 медіа» (ТЕТ, «2+2», трохи «Плюси») та НТН.

Подібна ситуація і за аудиторією «18+».

Серед основних змін у профайлі аудиторій: «Інтер» зблизився з «1+1», а НТН – з ICTV та «2+2».

У топі найкращих трансляцій – програми трьох каналів, які на сьогодні є основними борцями за лідерські позиції: «1+1», «України» та ICTV.

При цьому основний топовий контент «України» – футбол та фільми/серіали, а «Плюсів» та ICTV – крім серіалів ще й новини та телешоу.

Найбільш стрімкі зміни в праймі мав канал «1+1», а найспокійніша динаміка – в «Інтера».

«Україна» в «опозиції».

Різноманіття в програмне наповнення телеканалу «Україна» вніс футбол.

Канал у вечірньому праймі показував матчі Чемпіонату Європи.

«Україна – Люксембург» узагалі стала найкращою трансляцією місяця на каналі.

Праймові серіали «України» переважно втримували середні показники слоту (21.00-23.00).

Спершу не надто вдалим був старт серіалу «Добрі наміри», який змінив «Чорну кров», однак після другого тижня трансляції його частка вирівнялась.

У предпраймі (17.10) на змыну серіалу «Таємниці» прийшов «Жіночий лікар».

Увагою глядачів користуються фільми та серіали, які виходять у вікенд.

Це видно і з переліку найкращих трансляцій, адже всі покази художніх фільмів, які до нього потрапили, відбувалися по неділях червня.

Також в ефір на початку червня повернулося політичне ток-шоу «Головна тема.

Вибір» (виходить щоп’ятниці).

Та крім цього проекту на каналі з’явилася ще одна прем’єра – передвиборне ток-шоу «Опозиція», яке вів керівник і ведучий телеканалу «Наш / Максі-ТВ» Тигран Мартиросян.

«Україна» цим укотре висловила підтримку кандидатам від «Опозиційного блоку», адже «Наш / Максі-ТВ» належить батькові Євгена Мураєва, який був першим номером у списку «Опоблоку».

До речі «Наш / Максі-ТВ» теж транслював це ток-шоу, паралельно з «Україною».

На «Україні» прем’єра не дотягнула до середніх показників: за комерційною аудиторією взяла частку 5,45%.

За «18+» показники були вдвічі вищими.

Зрештою, «Опозиція» та інші медійні зусилля «Опозиційного блоку» на каналі «Україна» не допомогли партії потрапити до Верховної Ради.

«Україна», хоч і очолює топ, але лідерську позицію втримувала не щотижня: з 10 по 16 червня поступилась ICTV.

«1+1» і тріумф «Чорнобиля».

Червень для «1+1» пройшов під знаком «Чорнобиля».

Саме в тиждень показу серіалу канал мав найсильнішу позицію.

Серіал не лише став подією для України, а й очолив рейтинг усіх програм місяця.

Найвищі показники мали епізоди, що вийшли в перший день трансляції 18 червня.

Серіал підвищив частку слоту більш ніж удвічі та підтягнув цифри суміжних лінійок.

Упродовж місяця канал змінював програмування пік-праймових лінійок у слоті 20.45-22.45.

Після невдалого експеременту з повтором «Школи» міксував серіали та художні фільми.

Після цього поставив повтор серіалу «За три дні до кохання», а за два тижні змінив його на «Коли минуле попереду».

А після тріумфу «Чорнобиля» «1+1» поставив у цей слот повтор серіалу «Родичі» в українському перекладі.

Раніше серіал виходив російською мовою, якою він і знятий.

На каналі «1+1» продовжувало виходити політичне ток-шоу «Право на владу», яке в червні мало непогані показники: за комерційною аудиторією середня частка – 10,38%, а за «18+, Вся Україна» – 12,18%.

Воно є найпопулярнішим з-поміж решти, адже «Свобода слова» на ICTV, а також «Головна тема.

Вибір» та «Опозиція» «України» мали нижчі цифри.

Стабільний червень для ICTV.

Найпопулярніший червневий випуск «Свободи слова» на ICTV був 24 червня, коли гостями студії були перші номери виборчих списків трьох партій – Юлія Тимошенко, Володимир Гройсман, Святослав Вакарчук.

Частка ICTV в червні знизилась, але не суттєво.

Динаміка зміни показників рівна.

На початку червня канал повернув у пік-прайм (21.30) серіал «Пес», який підвищив показники слоту, порівняно з попередніми багатосерійками «Кіборги», «У полоні в перевертня» та «Пес».

Інших змін у сітку прайму не вносив.

Показники топового випуску «Дизель шоу» в цьому місяці трохи нижчі, натомість новини тримають високу частку.

Також популярністю користується кінопоказ у вечірніх слотах вихідних.

Хід «Червоною королевою».

СТБ також дещо знизив частку в перший місяць літа.

Перші місця в топі займали проекти власного виробництва «Один за всіх» та фінал талант-шоу «Мастер.

Після провалу в праймі серіалу «Джованні» канал поставив о 21.00 повтор свого давнього серіалу «Швидка допомога», який хоч і дивились трохи краще, але до середніх показників каналу він не дотяг.

Також не виправив ситуацію перший тиждень трансляції серіалу «Червона королева» виробництва Film.

ua про радянську модель Регіну Збарську, прем’єра якого у 2015 році була успішною для «Інтера».

До речі, саме цей серіал у 2016 році з’явився на міжнародному відеосервісі Amazon Prime Instant Video й за місяць увійшов до топ-100 серіалів, які мають найбільше переглядів.

У другій серіальній лінійці після новин вийшли стрічки «Жених», «Розлучниця» та «Вангелія».

Остання набрала показники на другий тиждень трансляції і стала кращим серіалом каналу за червень.

На липень СТБ заготував повтор першого сезону серіалу «Кріпосна», одразу після якого випустить прем’єру другого сезону.

Суперечливе літо на Новому.

Частка Нового каналу впродовж червня падала.

Найбільш популярний контент – західні художні фільми, які канал показує увечері.

Головна зміна в програмуванні стосувалася вертикальної лінійки о 19.00.

де спершу виходили проекти власного виробництва «Ревізор: магазини», «Заробітчани», «Хто зверху?».

Згадані проекти пішли у відпустку, і Новий поставив о цій порі повтор свого реаліті «Топ-модель по-українськи», яке майже вдвічі знизило частку слоту.

Слідом знизилися показники у двох лінійок кінопоказу, які має канал о 21.45 та 23.55.

Після двох тижнів трансляції канал змінив «Топ-модель по-українськи» на повтор реаліті «Любов на виживання» і посунув лінійки кінопоказу на годину раніше.

Реаліті підвищило показники слоту, а кінопоказ переважно знизив.

Натомість популярні фільми у вихідні займали перші місця в топі.

Та поки на екранах звичний контент «літнього затишшя» Новий канал готується до нового сезону, у якому, вочевидь, побільшає серіального контенту.

Новий робитиме ставку на комедії.

Зокрема, канал уже анонсував вихід серіалів «Медфак» (виробництва «Дизель студіо»), «Подорожники» (Star Media) та другий сезон ситкому «Будиночок на щастя» ( IQ Production).

Найоригінальніший топ найкращих трансляцій сезону.

«Інтер» у червні мав найоригінальніший топ найкращих програм.

Адже до нього потрапили лише випуски проекту «Слідство вели з Леонідом Каневським» у слотах 22.00 та 23.00.

Цей цикл документальних програм російського каналу НТВ розповідає про резонансні злочини, скоєні в часи СРСР.

На «Інтері» проект з’явився у 2011 році, а до цього він виходив в ефірі СТБ.

У червні «Інтер» не змінював сітку прайму, і «Слідство вели…» стабільно виходило о 22.00, одразу після блоку докудрами «Речдок.

Особливий випадок».

По вихідних на «Інтері» глядачі добре дивилися радянські кінофільми («Іван Васильович змінює професію», «Діамантова рука», «Пригоди Електроніка» та «Кортик»).

Вибори теж вплинули на програмування каналу.

18 червня «Інтер» показав інтерв’ю лідера «Опозиційної платформи – За життя» Юрія Бойка, яке навіть увійшло до топу тижня (17-23 червня).

Інформаційні канали.

У червні відчувається втома глядачів від безперервних передвиборних кампаній, тому увага до інформаційних каналів дещо знизилася.

Передусім це стосувалося саме каналів-лідерів у цій ніші: «112 Україна», News.

One та Прямого.

Тоді як показники, 24 каналу та ZIK майже не змінилися.

Суспільний мовник: футбол і норвезький політичний серіал.

Нарешті зросли показники в «UA: Першого».

На цей раз рятував канал не біатлон, а футбол.

Суспільне купило досить бюджетні права на показ молодіжного чемпіонату світу з футболу і не прогадало.

Адже збірна України вперше в історії стала чемпіоном світу з футболу серед гравців до 20 років.

Відповідно, у топі каналу – шість прямих трансляцій і одна програма про футбол.

Фінал чемпіонату, у якому збірна України грала проти Кореї, взяв частку 9,45%.

До речі, у топі найкращих трансляцій не лише матчі за участю української збірної.

Як показує практика, найбільший сплеск показників «UA: Першого» відбувається за наявності ексклюзивного спортивного контенту (футбол, біатлон), саме за цим продуктом приходить на канал глядач.

Також примітно, що до топу потрапив норвезький фантастично-політичний серіал «Окуповані».

Стрічка вийшла у 2015 році в Норвегії і на той час була найдорожчим норвезьким телепродуктом (бюджет 9,7 млн євро).

Із сюжету зрозуміло, чому цей серіал зачепив частину українських глядачів.

У Норвегії до влади приходять «зелені» політики, які відмовляються від видобутку нафти й газу через кліматичну кризу.

Тоді Росія на прохання Євросоюзу нападає на Норвегію та захоплює норвезькі нафтогазові родовища з метою контролю над ринком нафти.

Схоже на Суспільному почали дещо змінювати стратегію закупок іноземного продукту і до фільмів про природу та серіалів типу «Еліза» вирішили додати більш оригінальний продукт.

Топ рекламодавців і заповнюваність рекламних блоків на каналах.

У червні знову активізувалася парламентська кампанія – відтак, зросла й заповнюваність рекламних блоків.

«У червні заповнюваність рекламних блоків становила 94% (97% – на каналах “Альянсу” та 88% – на каналах групи “1+1”), що на 20 відсоткових пунктів перевищує показники травня», – зауважив старший дослідник агентства Vizeum Ukraine Роман Жадько.

За його словами, у червні 24% усього розпроданого рекламного інвентарю припадало на групу «1+1», 76% – на так званий «Альянс» (Star.

Media, «Медіа Група Україна», «Інтер медіа груп»).

Серед рекламодавців «Альянсу» найбільшим скороченням підтримки відзначилися Carlsberg Group (через відсутність активності бренду «Львіварня» та зменшення підтримки бренду «Квас Тарас» на 76%) і Ferrero (знизивши підтримку Kinder на 35%, Raffaello на 46%, Tic Tac на 87% та призупинивши кампанії Nutella).

Найбільший приріст активності відповідно до аналогічного періоду минулого року показали Pepsi.

Co (за рахунок неактивних у 2018-му «Чудо йогурт», «Слов’яночка» та посилення підтримки Lays на 204% і Lipton Ice Tea на 169%) та IDS Group (за рахунок неактивного у 2018-му «Боржомі» та активізації «Моршинська» на 604%).

Серед рекламодавців групи «1+1» найбільше зростання підтримки мав «Фармак» (за рахунок інтенсифікації брендів «Едем», «Естезифін» та неактивних у 2018-му «Антраль» і «Віаль») та Omega Pharma (за рахунок неактивних у 2018-му «Тонгінал», «Паранікс» та Lactacyd).

Підведемо підсумки голосування «Детектора медіа» з попереднього матеріалу.

Наші читачі вгадали всі позиції: лідера та найкращий випуск новин у червні, частку серіалу «Чорнобиль» і фіналу молодіжного чемпіонату світу з футболу.

Пропонуємо взяти участь у новому голосуванні:.

Інфографіку для «Детектора медіа» розробив Роман Жадько, старший дослідник Vizeum Ukraine.

Дані телепанелі належать ІТК; дослідник — Nielsen; моніторинг — «Комунікаційний альянс».

Дані наведено для аудиторій 18+, 18–54, вибірки «Вся Україна» та «50 тис.+» за показниками rat % і shr %.

Дані Overnight.

Детальніше по показниках — у глосарії ІТК.

В інтерактивах використано роботи нідерландського художника-графіка Мауріца Ешера.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Салат, який затьмарить усі страви: неймовірно простий рецепт за 10 хвилин
GlavRed
2025-02-07T18:30:44Z
Скільки робочих місць може зникнути через розвиток ШІ: нове дослідження
InternetUA
2025-02-07T18:28:57Z
В Іспанії у затопленій печері знайшли 1900-річне давньоримське святилище
УкраинФорм
2025-02-07T18:27:46Z
Texty.org запускають власний ютуб-канал
Детектор М
2025-02-07T18:16:43Z
AMD нанесла термопасту під кришку Ryzen 5 7400F замість припою — процесор гріється до максимуму зі штатним TDP
ITC
2025-02-07T18:07:15Z
Корисні коди Водафон: як швидко вирішити питання не звертаючись до оператора
Политека
2025-02-07T17:42:30Z
Вчені винайшли нову формулу ідеального вареного яйця: в чому полягає метод
Telegraf
2025-02-07T17:39:39Z
Браузер Edge стежитиме за вашим екраном, щоб захистити від шахраїв
24tv
2025-02-07T17:09:55Z
Яке "залізо" обирають геймери? Steam оновив дані про найпопулярніші комплектуючі для ПК
Знай
2025-02-07T16:51:32Z
Гори, море чи пустеля: де ваш ідеальний відпочинок за знаком зодіаку
24tv
2025-02-07T19:12:56Z
Як прати в'язаний одяг, щоб він не втратив форму
24tv
2025-02-07T19:06:43Z
Швидко та без розводів: як прибрати вапняний наліт зі стінок душової кабіни
GlavRed
2025-02-07T18:27:39Z
Не викидайте старі кришки від банок: оригінальний спосіб з використання
24tv
2025-02-07T18:15:39Z
Відкриття, яке стане у пригоді на все життя: навіщо чистити квасолю і як це робити
24tv
2025-02-07T18:09:17Z
7 способів позбутися мурах вдома раз і назавжди: найкращі народні засоби
24tv
2025-02-07T17:45:57Z
Мають чарівне цвітіння: які рожеві квітучі дерева варто посадити у саду
24tv
2025-02-07T17:45:44Z
Удача та гроші будуть липнути до вас: мольфар сказав, що завжди треба носити в кишені
GlavRed
2025-02-07T17:27:55Z
Швидкі бананові оладки без цукру: рецепт від судді "Мастер Шеф" Ярославського
Политека
2025-02-07T16:42:36Z
Заволодіння столичною землею: ВАКС відправив під варту шістьох підозрюваних
ZN UA
2025-02-07T18:34:01Z
У Києві жорстоко побили дитину: познайомились у Мережі, заманили і гуртом напали
InternetUA
2025-02-07T18:28:47Z
На Вінниччині отруїли песика-волонтера Джесі, який зібрав 100 тисяч гривень на ЗСУ
24tv
2025-02-07T18:27:14Z
Смерть чоловіка в ТЦК у Чернівцях: що кажуть в Офісі омбудсмена
TSN
2025-02-07T18:18:51Z
Суд покарав чоловіка штрафом за постріл у людину на Полтавщині
Telegraf
2025-02-07T18:09:56Z
Дівчинка продала мамині коштовності вартістю тисячі доларів за безцінь
24tv
2025-02-07T18:09:29Z
Справа про зґвалтування дівчини на Закарпатті: правозахисники заявили, що вирок мав бути іншим
24tv
2025-02-07T17:51:55Z
Справа закарпатських ґвалтівників. Суд ухвалив вирок
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T17:51:10Z
У Львові жінка загинула під колесами тролейбуса: подробиці трагедії
TSN
2025-02-07T17:48:28Z
Челсі зробив зміни у заявці на Лігу конференцій: чи залишився у списку Мудрик
24tv
2025-02-07T19:09:29Z
Мареска — про перехід Феліша до Мілана: Нічого поганого не сталося
Football.ua
2025-02-07T18:58:12Z
Офіційно: Дієго Арройо — гравець Шахтаря
Football.ua
2025-02-07T18:51:51Z
"Леви" покусали грузин: Карпати знищили чемпіона Грузії 6:1, за який виступала зірка ПСЖ
24tv
2025-02-07T18:48:44Z
Роберто Манчіні може очолити Ботафого
Football.ua
2025-02-07T18:46:43Z
Перший зимовий трансфер Шахтаря: "гірники" підписали 19-річного футболіста з Болівії
24tv
2025-02-07T18:15:30Z
Бою з Полом не буде: Альварес битиметься у мегафайті року
24tv
2025-02-07T18:00:33Z
"Нападник чи захисник?": Шахтар анонсував новий трансфер
Football.ua
2025-02-07T17:52:27Z
Товариські матчі: Карпати розтрощили Динамо Батумі, розгромна поразка Кривбасу та інше
Football.ua
2025-02-07T17:37:08Z
Львівська ОВА передала ЗСУ бронеавтомобілі «Новатор 2»
AutoCentre
2025-02-07T19:12:57Z
Лубінець назвав категорії полонених, яких вдалося повернути під час останнього обміну
24tv
2025-02-07T19:12:22Z
Витратять понад 70 млн грн : Донецька ОДА закуповує колючий дріт для Покровська та Краматорська
Фокус
2025-02-07T18:57:32Z
Росія запустила "Шахеди", у Києві вже лунає тривога: де є загроза
24tv
2025-02-07T18:57:18Z
У Харкові запустять нову систему оповіщення: місце обстрілу визначатимуть за секунди
Лига
2025-02-07T18:45:54Z
На Київщині та у низці областей - повітряна тривога через загрозу дронів
УкраинФорм
2025-02-07T18:39:25Z
Окупанти намагаються замкнути кільце: у ЗСУ повідомили про важку ситуацію на Донецькому напрямку
TSN
2025-02-07T18:27:30Z
В Україні буде дуже холодно: де "вдарить" -10 градусів
GlavRed
2025-02-07T18:27:15Z
Купʼянськ знову під ударами БпЛА: постраждала мирна мешканка
Мій Харків
2025-02-07T18:25:17Z
Нідерланди виплатять Румунії €5,8 мільйона, якщо не знайдуть вкрадені артефакти з музею Дренте - ЗМІ
УкраинФорм
2025-02-07T18:54:51Z
"Горбата, п'яна, ледь стоїть": у мережі висміяли старечий виступ Волочкової
GlavRed
2025-02-07T18:48:47Z
Відродження середньовічного тренду: балдахіни для ліжок знову з'являються в інтер'єрі
24tv
2025-02-07T18:42:09Z
Lady Gaga, Тоня Матвієнко, The Weeknd: що слухали українці в перший тиждень лютого
24tv
2025-02-07T18:33:06Z
Топ-8 фільмів і серіалів Ани де Армас, які варто побачити
Вива
2025-02-07T18:30:35Z
Відома російська ведуча "злила" зрадницю Лоліту - що сталося
GlavRed
2025-02-07T17:27:32Z
Демі Мур розсекретила свій улюблений засіб для волосся
Вива
2025-02-07T17:12:19Z
У Києві відкрилася виставка кераміки трипільської культури до 175-річчя Вікентія Хвойки
УкраинФорм
2025-02-07T17:09:58Z
Хто переможе – меседжі, сильний вокал чи тренди: огляд усіх пісень фіналістів Нацвідбору-2025
24tv
2025-02-07T17:06:12Z
Не лише військовозобов'язані: хто не може виїхати за кордон з України
24tv
2025-02-07T19:12:47Z
“Закрила собою 4-місячну дитину”: росіяни вдарили по житловому будинку в Миколаєві, реакція людей шокує
TSN
2025-02-07T19:06:51Z
СЗЧ мобілізованих: у Третій штурмовій розповіли у чому причина та як із цим боротися
TSN
2025-02-07T19:06:39Z
Відстрочки у «Резерв+» продовжуватимуться автоматично
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T19:06:15Z
Нові банківські обмеження ускладнили забезпечення військових: стикаються з серйозними проблемами
Политека
2025-02-07T19:00:24Z
Чи можна на НМТ вибирати черговість виконання предметів у блоці
24tv
2025-02-07T18:57:32Z
РФ знову використовує північнокорейських солдатів для штурмів на Курщині – Зеленський
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T18:57:08Z
Президент на Ставці заслухав доповіді про постачання зброї
УкраинФорм
2025-02-07T18:54:36Z
"Одні з найкращих": Зеленський зустрівся з командирами підрозділів безпілотних систем
24tv
2025-02-07T18:42:54Z
Кімнатні рослини почнуть рости вдвічі краще: потрібний тільки засіб з аптечки
24tv
2025-02-07T18:33:02Z
Прорив в лікуванні раку: нова вакцина захистила від рецидиву раку усіх
24tv
2025-02-07T17:51:36Z
Як часто можна фарбувати волосся без шкоди - відповідь експерта
GlavRed
2025-02-07T16:27:02Z
Просто і корисно: рецепт риби, запеченої в духовці
Фокус
2025-02-07T16:21:06Z
Яка жирна їжа корисна під час схуднення: відповідь дієтологині
Gazeta UA
2025-02-07T15:51:01Z
В Україні запровадять механізм розбронювання медиків: як це працюватиме
24tv
2025-02-07T15:42:14Z
Знайшли простий спосіб уникнути сивини
24tv
2025-02-07T15:18:28Z
На ТОТ заборонили продаж ліків без російського паспорта – ГУР
1News
2025-02-07T15:12:58Z
Як правильно зберігати часник, щоб не висохнув: поради від господинь
24tv
2025-02-07T15:12:33Z
Як оплатити комуналку тисячею Зеленського: детальна інструкція
Фокус
2025-02-07T19:06:52Z
Перший аукціон старовинної зброї: Укрпошта продала «Наган» за ₴36 тисяч
УкраинФорм
2025-02-07T19:00:12Z
В Україні у лютому почала дешевшати картопля
Gazeta UA
2025-02-07T18:48:14Z
Перерахунок пенсій з 1 березня: хто отримуватиме на 1000 грн більше
Знай
2025-02-07T18:36:26Z
Підприємства Метінвесту продовжують захоплювати європейські ринки
AgroNews
2025-02-07T18:19:20Z
Долар різко "впав": яким буде курс валют з 10 лютого
GlavRed
2025-02-07T17:27:43Z
Ціни зросли на 23% за тиждень: в України стрімко дорожчає популярний овоч
GlavRed
2025-02-07T17:27:01Z
Обрізані гілки комунальними службами: чи можна їх збирати на дрова
24tv
2025-02-07T17:06:59Z
Росія хоче розширити можливості з арешту активів західних компаній - Reuters
УкраинФорм
2025-02-07T17:06:53Z
Нова модифікація Leopard 2 матиме іншу гармату і потужніший двигун
InternetUA
2025-02-07T19:01:48Z
У злодіїв - жодного шансу: механік назвав кнопку, яка врятує авто від крадіжки
GlavRed
2025-02-07T18:30:10Z
Cadillac тестує новий спортивний кросовер Optiq-V
AutoCentre
2025-02-07T17:12:34Z
Продажі електрокарів Tesla обвалюються по всій Європі
Хвиля
2025-02-07T17:00:25Z
Гібридний Opel Grandland проїхав 1115 км на одну баку й заряді — в реальних умовах
ITC
2025-02-07T16:31:45Z
Нову Toyota RAV4 2026 показали до прем'єри
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T16:18:36Z
23-річний Nissan Skyline оцінили у півмільйона доларів
AutoCentre
2025-02-07T16:10:52Z
Їзда на чужих авто в Україні: як уникнути штрафів та оформити користування
ТСН
2025-02-07T15:48:37Z
Які авто зі США найпопулярніші серед українців
360ua.news
2025-02-07T15:30:33Z
Вінничанин подав до суду на Росію та вимагає 120 млн грн
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T19:12:48Z
Трамп покликав Зеленського у Вашингтон і назвав втрати Росії та України у війні
Telegraf
2025-02-07T19:06:21Z
Країни Балтії розірвали ще один зв'язок з РФ та Білоруссю: чому через це у Польщі піднімали вертольоти
TSN
2025-02-07T19:06:13Z
Маск у президентському кріслі США. Time оприлюднив нову обкладинку
ГЛАВКОМ NET
2025-02-07T19:03:52Z
Верховний лідер Ірану виключив можливість переговорів з Трампом
ZN UA
2025-02-07T19:00:19Z
Голова МКС закликала 125 країн об'єднатися на захист суду
УкраинФорм
2025-02-07T18:54:26Z
Трамп припускає зустріч з Зеленським наступного тижня
Лига
2025-02-07T18:51:03Z
До Києва прибув голова Військового комітету НАТО Джузеппе Каво
УкраинФорм
2025-02-07T18:48:57Z
На експрезидента Франції Саркозі наділи електронний браслет
УкраинФорм
2025-02-07T18:48:29Z