MY.UAНовости
То нова влада бореться з корупцією та рейдерством, чи благословляє її?
То нова влада бореться з корупцією та рейдерством, чи благословляє її?

То нова влада бореться з корупцією та рейдерством, чи благословляє її?

Конфликты и законы.

На початку своєї каденції президент Зеленський наголосив, що з рейдерством в Україні буде покінчено.

Пафосно наголосив.

А вже нині українці можуть спостерігати за тим, як рейдери та корупціонери «злякались» цих пафосних заяв.

Так «злякались», що, незважаючи на пильні погляди з боку правоохоронних органів, ще впевненіше стали провадити свою діяльність.

І про рейдерство в останні місяці, особливо в галузі сільськогосподарських відносин, писалось багато, пише "Резонанс".

Про подібне повідомляло видання і Резонанс в статті РЕЙДЕРИ І «КОРД»: ЧУГУЇВСЬКА ПОЛІЦІЯ ВЛАШТУВАЛА МАСКИ-ШОУ У ХЛІБНОМУ МІСЦІ, і «КЗ» в матеріалі «Історія однієї ОЗУ на тлі прийдешньої земельної реформи: від квіточок до «Ягідок».

І багато інших видань про різні випадки рейдерства.

Але саме явище не те що не зникло, а квітне.

Красномовним прикладом такої впевненості можна вважати переобрання президентом Національної академії аграрних наук України (НААН) Ярослава Гадзало - фігуранта численних корупційних скандалів і схем, про діяльність якого програма «Схеми» навіть окремий сюжет зняла, показавши, як керівництво Академії аграрних наук отримує державну землю для себе та родичів.

Проте, видко, команду Зеленського влаштовують такі кадри, які, незважаючи на те, що у квітні 2017 року детективи НАБУ почали розслідування за фактом зловживання службовими повноваженнями та незаконної приватизації особливо цінних земель на 100 гектар (про що ЗМІ стало відомо з матеріалів справи №52017000000000245 по ст.

364, ст.

366-1, ст.

368-2 КК (зловживання службовим становищем, недостовірне декларування та незаконне збагачення), не лише хоробро продовжують свою діяльність, а ще й допомагають рейдерству безпосередньо під носами слідчих.

Чому? Адже на сайті НАБУ ще й досі викладено офіційну інформацію, що «Детективи НАБУ встановили, що впродовж 2013-2014 років посадовці Національної академії аграрних наук України (далі — НААН) ініціювали ухвалення низки рішень, внаслідок яких понад 15 га державних земель незаконно перейшли в приватну власність.

Йдеться про ділянки в передмісті Києва (село Гатне), які мали статус особливо цінної землі й повинні були використовуватися виключно з дослідницькою метою.

Рішення про вилучення такої землі та зміну її цільового призначення може ухвалювати виключно Верховна Рада за поданням Кабінету Міністрів України.

Натомість посадовці НААН у змові зі службовими особами ГУ Держземагентства в Київській області проігнорували вимоги законодавства (ст.

149, 150 Земельного кодексу України) і без погодженням із КМУ та без згоди парламенту ухвалили рішення про згоду на припинення права постійного користування земельними ділянкам НААН».

Невже є впевненість, що можна буде відкупитись? Адже будь-яка нормальна людина, що під ковпаком слідчих, не хотіла б мати додаткових проблем.

Але це не у випадку з паном Гадзало, який, переобравшись на початку серпня цього року на посаді президента Національної академії аграрних наук України, вирішив благословити чергову схему рейдерства відносно підприємства ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва, змістивши працюючого директора і поставивши на його місце Ричика Сергія Григоровича, який, як повідомили співробітники цього підприємства до Управління Служби Безпеки України в Харківській області, свого часу довів це підприємство своїми зловживаннями до передбанкрутного стану, що було виявлено в ході ревізії Державною аудиторською службою діяльності підприємства за 2012-2017 роки.

Цікаво, а навіщо призначати особу виконуючим обов'язки, яка так знеславилась, в порушення закону і здорового глузду? Чи не тому, що з нинішнім керівництвом ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва ніяк не домовитись про відкати та банкрутство та не організувати собі коробочку на кшталт тієї, що (як повідомляє ОРД) при обшуку знайшли детективи зі 100 тисячами доларів, які вчений-аграрій не задекларував? І хоча Ярослав Гадзало пояснив суду, що ці гроші він отримав для передачі синові Олегу, представник Феміди на той момент залишив їх під арештом.

А коли кошти арештовані, то де шукати нові? Тож, чи не задумано у випадку з керівництвом ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва повторення історії, як з Державним підприємством «Дослідне господарство «Червоний землероб», яке у період діяльності тимчасово призначеного керівника, замість звільненого директора, втратило активів на суму понад 60 млн.

грн., що призвело до порушення справи про банкрутство відносно Державного підприємства «Дослідне господарство «Червоний землероб»? А, можливо, задля того, аби ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва повторило долю «Дослідного господарства «Борки», що не змогло виплатити заборгованість перед кредиторами, та було розпочато процедуру банкрутства у судовому порядку? Адже, як повідомляють до управління Служби безпеки України в Харківській області працівники цієї установи, свого часу пан Ричик трохи не збанкрутував їхнє підприємство.

Чи сьогодні необхідно повторити те, що не вдалося вперше?.

Адже в Акті державної аудиторської служби України північно-східного офісу держаудитслужби № 07-10/08 від 20.03.18 року багато цікавої інформації.

По-перше, при підписанні контракту, коли пана Ричика призначали чільником цього підприємства, у документі було закріплено і підписано самим паном Ричиком, що він, Ричик С.

як керівник зобов'язується здійснювати поточне управління (керівництво) підприємством, що є у державній власності, забезпечувати його високоприбуткову діяльність, а також – ефективне використання і збереження закріпленого за підприємством державного майна.

А що ж виявив аудит? А ось тут вже цікаво, бо за час своєї діяльності пан Ричик не тільки не лишив документів співпраці з ФОП Троценко В.

щодо використання паливних матеріалів, не лише допускав необґрунтовано встановлені та, як наслідок, нараховані та виплачені доплати за збільшення об’єму виконаних робіт, а також не виконував контроль за дотриманням на підприємстві трудового законодавства, постанов та інших нормативних актів з питань організації й оплати праці.

Головне, що у той час не забували брати спонсорську допомогу.

І, як видко з акту, її було збільшено майже у десять разів, аніж передбачено постановою.

І, як вказано в документі, в порушення всіх законних вимог при господарюванні пана Ричика ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва здійснило витрати на благодійну допомогу з перевищенням граничного розміру і в наслідок допущеного порушення господарству завдано матеріальної шкоди.

Але, напевно, все ж найгірше для підприємства було те, що пан Ричик при своєму господарюванні «випадково» забував про боржників підприємства і ним у період дії позовного терміну не здійснено всіх належних заходів повернення боргів від підприємств боржників.

Висновки ревізійників говорять самі за себе:.

І що спостерігається за більшістю чиновників державних підприємств, і чим грішать майже всі, хто має можливість щось урвати, це – приватизація державного житла.

При керуванні пана Ричика без такої «дрібниці» теж не обійшлось:.

Щоправда, вищезгадані факти - це лише уривки з акта, який становить більш ніж шістдесят аркушів.

Але прискіпливий погляд перевіряючих та правоохоронців, видко, не дуже турбує пана Ричика.

Тож не дивно, що, провернувши схему рейдерства, коли вранці 20 серпня 2019 року на Державне підприємство «Дослідне господарство «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва завітав Ричик із групою чоловіків спортивної статури (а без тітушок сьогодні в Україні - ніяк), намагаючись заволодіти документацією, печаткою та майном Державного підприємства, а в якості головного аргументу пред’явивши ксерокопію абсолютно незаконного наказу від 16.08.2019 НААН України про нібито призначення гр.

Ричика С.

директора, оскільки навіть дурню зрозуміло, що будь-який наказ про призначення є незаконним і недійсним, позаяк неможливо призначити нового керівника до звільнення попереднього, - рейдери вдалися до класичної схеми легалізації рейдерів.

І, аби бути на крок попереду, по усіх ЗМІ та інформаційних агенціях розіслали інформацію про те, що це вони є постраждалими.

Але річ навіть не в тому, що працівники підприємства Дослідне господарство «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва в курсі, що собою являє пан Ричик.

А те, які методи він використовує задля захоплення підприємства аж ніяк не в інтересах його працівників та самої структури.

А методи, як і у більшості рейдерів — прості.

І хоча працівники спільними зусиллями намагалися не допустити очевидного рейдерського захоплення підприємства і викликали поліцію, а також охоронців, які раніше залучалися підприємством для охорони майнового комплексу та полів господарства, рейдери за підтримки хлопців спортивної статури втрапили на територію підприємства, а викликаних на захист державного майна охоронців безпідставно затримали працівники поліції (або випадково переплутавши, хто захищає насправді державне підприємство, а хто займається рейдерством, прикриваючись копією відверто і очевидно незаконного наказу президента НААН України).

Але, з іншого боку, хто такий пан Ричик? Щоб відповісти на це питання, варто заглянути на сайт судової влади і промоніторити його за потрібними ФІО.

І от диво: виявиться, що існує справа № №616/561/18 за відкритим кримінальним провадженням, і обвинувачуваним там є пан Ричик.

При цьому в ухвалі у справі №616/561/18 за головування 1-ї інстанції: Рикова М.І.

провадження №11-сс/818/1006/19 (Доповідач: Яковлева В.

С) вказано:.

«13.03.2019 року старшим слідчим СВ Великобурлуцького ВП Вовчанського ГУНП в Харківській області Д.

Г.Сурковим, за погодженням з прокурором Великобурлуцького відділу Чугуївської місцевої прокуратури М.

Ю.Варвянського, було повідомлено про підозру ОСОБА_1 у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України.

Слідчий суддя дійшов висновку про те, що за своїм змістом повідомлена 13.03.2019 року ОСОБА_1 підозра відповідає вимогам ст.277 КПК України, при врученні повідомлення слідчим були дотримані вимоги ст.

ст.276-278 КПК України.

Також повідомлення про підозру було здійснено за наявності достатніх доказів, які давали можливість дійти переконання в тому, що ОСОБА_1 може бути причетний до вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України.

З такими висновками слідчого судді погоджується і апеляційний суд».

Тобто, як вже нині зрозуміло, пан Ричик вирішив повернутись на підприємство, відносно розкрадання коштів на якому проти нього відкрите кримінальне провадження, а справа знаходиться в суді.

І суддя, незважаючи на доводи адвоката, переконаний, що повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст.191 КК України, законне, і що слідчий суддя дійшов висновку про те, що за своїм змістом повідомлена 13.03.2019 року ОСОБА_1 підозра відповідає вимогам ст.277 КПК України, при врученні повідомлення слідчим були дотримані вимоги ст.

ст.276-278 КПК України.

Звісно, для пересічного громадянина не зовсім зрозуміло, що означає ч.2 ст.191 КК України.

А це - привласнення, розтрата або заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем.

Чи не дивно, що подібні обвинувачення якось збігаються з тими, які слідчі НАБУ оголосили президенту Національної академії аграрних наук України (НААН) Ярославу Гадзало - фігуранту численних корупційних скандалів і схем?.

Тож, як напрочуд, виходить, що Ярослав Гадзало пішов на порушення закону, як вже зазначалось вище.

А тому напрошується припущення, що усі особи, що задіяні у схемі, переконані, що таки зможуть відкупитись від слідчих та суддів, так як це було за часів Януковича-Порошенко.

Ніякими іншими висновками їхні дії пояснити не можна.

Адже наказ Ярослава Гадзало по ДП «ДГ «Пантелеймонівське» ІР ім.

Юрьєва НААН України про призначення в.

керівника є очевидно незаконним не тільки тому, що пан Ричик має жахливу репутацію, а й сам наказ про призначення пана Ричика є незаконним з суто формальної юридичної точки зору закону.

І не лише тому, що не звільнено сьогоднішнього керівника.

Адже, відповідно до ст.

1 Закону України «Про запобігання корупції», не допускається призначення на посаду особи, яка має конфлікт інтересів.

Згідно ч.

3, 4 ст.

11-2 Закону України «Про управління об'єктами державної власності», керівником державного підприємства НЕ може бути призначена особа, яка є засновником або керівником іншої господарської організації, що здійснює абсолютно ті ж самі види діяльності, що і державне підприємство, очолити яке вона претендує.

Очевидною і логічною причиною такої заборони є уникнення конфлікту інтересів керівника державного підприємства між державним підприємством і його ж приватними структурами.

А якщо спеціальний Закон каже, що особа із очевидним конфліктом інтересів (яка одночасно із державним підприємством володіє або керує приватним підприємством, що здійснює точнісінько такі самі види діяльності) НЕ може ні за яких умов бути призначена керівником державного підприємства, значить, наказ про призначення такої особи керівником в порушення Закону України є нікчемним і не може бути підставою для передання такій особі печатки, документації та майна державного підприємства.

Також тим же законом суворо заборонено керівнику державного підприємства поєднувати виконання своїх посадових обов'язків із з будь-якою підприємницькою чи іншою оплачуваною діяльністю, крім отримання авторської винагороди, наукової та викладацької діяльності.

Проте, як в черговий раз виявляється, для Ярослава Гадзало закон не писаний.

А все, що потрібно, це – звернутись до відповідної інформації із відкритого офіційного джерела на веб-сторінці Міністерства юстиції України – Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань і з’ясувати, що Ричик Сергій Григорович, станом на 20 серпня 2019 року, є керівником і власником наступних приватних підприємств:.

1) ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО РИЧИКА (код ЄДРПОУ 20305478; 51230, Дніпропетровська обл., Новомосковський район, село Голубівка; види діяльності за КВЕД: Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); Код КВЕД 01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур; Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві; Код КВЕД 01.63 Післяурожайна діяльність; Код КВЕД 01.64 Оброблення насіння для відтворення; Код КВЕД 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин).

2) Товариство з обмеженою відповідальністю «СВІТАНОК» (код ЄДРПОУ 20247406; 51230, Дніпропетровська обл., Новомосковський район, с.

Голубівка, вул.

Молодіжна, буд.

4; види діяльності за КВЕД: Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (основний); Код КВЕД 01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур; Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві; Код КВЕД 01.63 Післяурожайна діяльність; Код КВЕД 01.64 Оброблення насіння для відтворення).

Але, напевно, пан Гадзало робить вигляд, що він не в курсі, що Державне підприємство, на яке він, як президент Академії, незаконно призначив Ричика С.

Г., здійснює ті ж види діяльності, що і власні підприємства Ричика С.

(Код КВЕД 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур; Код КВЕД 01.19 Вирощування інших однорічних і дворічних культур; Код КВЕД 01.61 Допоміжна діяльність у рослинництві; Код КВЕД 01.63 Післяурожайна діяльність; Код КВЕД 01.64 Оброблення насіння для відтворення; Код КВЕД 46.21 Оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин).

Отже, як видко, пан Ричик, який є власником і керівником приватних структур ФГ Ричика та ТОВ «Світанок», внаслідок наявності очевидного конфлікту інтересів, згідно ч.

3, 4 ст.

11-2 Закону України «Про управління об'єктами державної власності» абсолютно незаконно призначений в.

директора державного підприємства «Дослідне господарство «Пантелеймонівське» Інституту рослинництва імені В.

Юрьєва Національної академії аграрних наук України».

А отже, наказ від 16.08.2019 №251-к є нікчемним.

До того ж, нікчемним наказом від 16.08.2019 не звільнено чинного керівника Підприємства Губанова С.

Б., який є підписантом Підприємства згідно офіційних відомостей Єдиного державного реєстру, що теж є абсурдом.

З усього вищенаведеного можна зробити висновок, що або команда Зеленського ще не звертала увагу на діяльність президента Національної академії аграрних наук України (НААН) Ярослава Гадзало, який у дуже цікавий спосіб розпоряджається земельним ресурсом країни та підприємствами, що підпорядковуються НААН, які випадково, після призначення незрозумілих осіб на посаду керівника з приставкою В.

– доводяться до банкрутства, або - зацікавлена у тому, аби особи, порушення в діяльності яких виявляють в ході ревізії Державної аудиторської служби, таки посідали місця чільників державних структур заради доведення підприємств до банкрутства в інтересах невідомих третіх осіб?.

Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Мелоні і Рютте: Нашою спільною метою є справедливий мир для України
Европейская правда
2024-11-05T13:39:56Z
Уряд Польщі хоче інвестувати понад 700 млн доларів у збільшення виробництва боєприпасів
Европейская правда
2024-11-05T13:39:46Z
Генсек НАТО та прем’єрка Італії наголосили на необхідності посилити допомогу для України
УкраинФорм
2024-11-05T13:39:46Z
Прем’єр Ірландії цього тижня оголосить дострокові парламентські вибори
Европейская правда
2024-11-05T13:37:29Z
Міністр транспорту Сербії йде у відставку після смертельної трагедії на залізничному вокзалі
УкраинФорм
2024-11-05T13:33:45Z
Росіяни відправляють футурологів і фантастів у пропагандистський «тур» захопленими містами України
УкраинФорм
2024-11-05T13:30:43Z
Вибори у США: коли будуть результати
TSN
2024-11-05T13:28:30Z
Вибори президента США: як американці роблять доленосний вибір, онлайн
GlavRed
2024-11-05T13:25:18Z
Чому Україна отримала "двійки" від ЄС у сфері довкілля і клімату та як це змінити
Европейская правда
2024-11-05T13:24:45Z
Мольфарка розповіла, як у листопаді правильно підготуватись до Нового року
TSN
2024-11-05T13:36:53Z
У Херсоні будують школи попри протести мешканців: чому так сталося
TSN
2024-11-05T13:36:22Z
2025 — рік вдови чи вдівця: що означають ці назви, чи можна одружуватися в такі періоди
TSN
2024-11-05T13:36:17Z
На окремих спеціальностях у вишах скорочують державне замовлення
24tv
2024-11-05T13:33:55Z
У ФРН завершила підготовку четверта група українських операторів ЗРК Patriot
Фокус
2024-11-05T13:30:56Z
В ізоляторі по 5 днів: Лубінець заявив про маніпуляції у притулку для дітей Львівської ОВА
24tv
2024-11-05T13:30:17Z
У Києві в одній із книгарень на дівчину напав чоловік через прохання перейти на українську мову
24tv
2024-11-05T13:27:41Z
Сильно розгніваєте душі покійних родичів: що не можна робити 6 листопада
GlavRed
2024-11-05T13:25:49Z
В Україні можуть скасувати призовну мобілізацію: в ТЦК назвали умову
GlavRed
2024-11-05T13:25:31Z
Як запобігти вірусам: 3 прості кроки для здоров’я
360ua.news
2024-11-05T13:33:13Z
Назвали основну причину дитячого ожиріння
24tv
2024-11-05T13:30:09Z
Український лікар Ілля Ємець увійшов до сотні найкращих кардіохірургів світу
УкраинФорм
2024-11-05T13:13:31Z
Як зберегти авокадо свіжим надовго: цікавий лайфхак від професійного шеф-кухаря
24tv
2024-11-05T13:09:18Z
Виплати за поранення: які суми отримують бійці на лікуванні
24tv
2024-11-05T12:54:51Z
В Україну доставили 270 тисяч доз вакцини проти правця та дифтерії
УкраинФорм
2024-11-05T11:51:20Z
Навіщо досвідчені водії беруть із собою в дорогу скибочку лимона: корисний лайфгак
TSN
2024-11-05T11:43:03Z
Що таке дофамінове голодування та чи може воно впливати на задоволення
24tv
2024-11-05T11:42:12Z
Як виявити та вилікувати рак: в Україні запустили просвітницький проєкт від онкологів
24tv
2024-11-05T11:04:44Z
У Києві визначили переможців премії Богдана Хмельницького за твори на воєнну тематику
УкраинФорм
2024-11-05T13:42:29Z
CD Projekt Red зніме фільм «Відьмак»? Компанія розмістила цікаву вакансію
ITC
2024-11-05T13:42:02Z
На кінофестивалі у Литві покажуть два українські фільми
УкраинФорм
2024-11-05T13:39:48Z
Жили "на межі", – Тоня Матвієнко чесно розповіла про кризу у шлюбі з Арсеном Мірзояном
24tv
2024-11-05T13:36:27Z
«Пророка» Гомера Сімпсона цензурують на американському ТБ
Детектор М
2024-11-05T13:34:00Z
Пісня Klavdia Petrivna у тизер-трейлері новорічного фільму «Потяг у 31 грудня»
Вива
2024-11-05T13:30:49Z
У Києві відбудеться Сьомий міжнародний форум Центральної та Східної Європи
Детектор М
2024-11-05T13:28:09Z
"Мене від цього нудить": у хворої на вовчак Селени Гомес нова хвороба
GlavRed
2024-11-05T13:25:17Z
Їх обирають найкращі дизайнери світу: головні тренди диванів у 2025 році
24tv
2024-11-05T13:18:57Z
Двоє зловмисників представилися працівниками банку та ошукали двох жінок
InternetUA
2024-11-05T13:42:36Z
У Туреччині стався вибух на нафтопереробному заводі
УкраинФорм
2024-11-05T13:36:55Z
У Києві горів ресторан
УкраинФорм
2024-11-05T13:36:15Z
На Київщині викрили підприємця, який ухилявся від сплати податків
24tv
2024-11-05T13:33:15Z
Жителя Жовтих Вод затримали за замах на вбивство чоловіка
Украина Криминальная
2024-11-05T13:25:48Z
Отруєння грибами: у багатодітній родині з Тернопільщини вже друга смерть - у лікарні помер чоловік
УкраинФорм
2024-11-05T13:21:45Z
Чиновники Мін’юсту вимагали хабарі з боржників - у справі оголосили ще одну підозру
УкраинФорм
2024-11-05T13:13:06Z
Удар по Запоріжжю: кількість поранених зросла до 23, шестеро загиблих
УкраинФорм
2024-11-05T13:03:16Z
Розкрито злочинну схему одержання хабарів за закриття виконавчих проваджень в міжрегіональному управлінні Мін’юсту
Украина Криминальная
2024-11-05T12:54:40Z
На Київщині директор КП «брав»і $2000 за «бронювання» місць для поховання на кладовищі
Украина Криминальная
2024-11-05T13:36:30Z
Названо втрати танків Росії у з початку року
1News
2024-11-05T13:36:00Z
Понад 60 тисяч військових: росіяни зосередили увагу на одному з напрямків фронту
24tv
2024-11-05T13:33:53Z
У виведеного з-під санкцій РНБО контрабандиста Куртушова знайшли родинний бізнес в Криму: що відомо
Политека
2024-11-05T13:33:20Z
Армія Росії атакує Україну угрупуванням понад 600 тисяч військових: експерт розповів про ключові напрями на фронті
Политека
2024-11-05T13:30:37Z
Новий підхід у роботі ТЦК: на Одещині військкоми вийшли агітувати на вулиці
Фокус
2024-11-05T13:30:34Z
Чи варто публікувати некрологи солдатів під час війни?
Фокус
2024-11-05T13:27:12Z
Росіяни влучили ракетою в підприємство в Харківській області: поранено працівника
ZN UA
2024-11-05T13:26:53Z
Вдарить мороз -3 градуси: синоптик попередила про небезпечну погоду
GlavRed
2024-11-05T13:25:42Z
Бартерна економіка: як Росія реагує на санкції Заходу
24tv
2024-11-05T13:39:27Z
ЄС розслідує імпорт російської нафти через турецькі порти в обхід санкцій – Politico
ГЛАВКОМ NET
2024-11-05T13:39:14Z
Обсяги продажу сільгоспземель в Україні оновили рекорд за час війни
AgroPortal
2024-11-05T13:30:08Z
В офісах Netflix проводять обшуки за підозрою у шахрайстві з податками
ITC
2024-11-05T13:26:53Z
На Донеччині розкрили вугільну схему на мільярд
1News
2024-11-05T13:24:42Z
Уряд визначив умову для збереження субсидій під час встановлення альтернативних джерел живлення
УкраинФорм
2024-11-05T13:22:10Z
Чому долар дешевшає у день виборів у США
24tv
2024-11-05T13:18:57Z
Французький Netflix підозрюють у податковому шахрайстві
УкраинФорм
2024-11-05T13:16:30Z
Швидкісну залізницю Берлін-Варшава продовжать до Києва
Петр и Мазепа
2024-11-05T13:13:47Z
Треба знайти людину, яка в небезпеці: одиниці впораються із загадкою за 4 секунди
GlavRed
2024-11-05T13:25:08Z
Прості способи, як зекономити на авіаквитках – можна зберегти сотні доларів
24tv
2024-11-05T13:18:09Z
Вдихніть нове життя в старий садовий шланг: як перетворити його на чарівний декор
24tv
2024-11-05T13:15:59Z
Рецепт смачнющих булочок із мʼясом від фіналістки "Мастер Шеф": в азійському стилі
Политека
2024-11-05T13:04:12Z
Навіщо радянські люди загортали пульти в целофан: чому це не лише не практично, але й небезпечно
TSN
2024-11-05T12:36:08Z
Господиням на замітку: чи можна заморожувати живі дріжджі
GlavRed
2024-11-05T12:25:59Z
Млинці більше ніколи не будуть прилипати до сковорідки: простий лайфхак
24tv
2024-11-05T12:24:57Z
Пишні, як пух: готуємо оладки, які не впадуть, навіть у "чайника"
24tv
2024-11-05T12:12:36Z
Бісквітний рулет із яблуками за 15 хвилин: рецепт швидкого десерту для всієї родини
Политека
2024-11-05T12:01:13Z
Сила Голу: кожен забитий гол в УПЛ — крок до майбутнього спортивного центру на ДВРЗ
Football.ua
2024-11-05T13:37:33Z
Чудові вихідні для Ліверпуля, Забарний повечеряв Голандом, найгірший Арсенал: підсумки 10 туру АПЛ
Football.ua
2024-11-05T13:04:53Z
«Агробізнес» уп’яте виграв чемпіонат України з футболу серед ветеранів
УкраинФорм
2024-11-05T13:04:48Z
"Перемагає той, хто має більшу впевненість": ексчемпіон світу дав прогноз на реванш Усик – Ф'юрі
TSN
2024-11-05T12:54:35Z
Ньюкасл розглядає Жезуса в якості потенційної заміни для Ісака
Football.ua
2024-11-05T12:36:51Z
Едегор повернувся до тренувань з Арсеналом
Football.ua
2024-11-05T12:27:59Z
Збірна України з таеквон-до стала третьою у командному заліку Кубка світу
УкраинФорм
2024-11-05T11:54:22Z
Молодіжна збірна України назвала склад на товариські матчі проти Португалії та Італії
TSN
2024-11-05T11:43:30Z
Магучіх вийшла до фіналу голосування за найкращу легкоатлетку світу 2024 року
TSN
2024-11-05T11:42:50Z
Київстар запроваджує ексклюзивні номери з новим кодом та можливістю індивідуального налаштування
24tv
2024-11-05T13:45:31Z
Вірус, який вражає нас усіх: учені розповіли про новий погляд на дезінформацію
Фокус
2024-11-05T13:45:24Z
Вражаюча демонстрація нового Unreal Engine показує реалістичні римські вулиці та майбутнє ігор
24tv
2024-11-05T13:45:18Z
ШІ забирає робочі місця: Netflix закриває AAA-студію і робить ставку на штучний інтелект в розробці ігор
ITC
2024-11-05T13:37:32Z
Тести показали, який смартфон може бути "найпотужнішим на планеті". І це не iPhone
Фокус
2024-11-05T13:34:04Z
У Південній Кореї оштрафували Meta на $15,67 мільйона за збір конфіденційних даних
УкраинФорм
2024-11-05T13:27:11Z
Зашифроване зображення побачать лише одиниці: приголомшлива стереокартинка
GlavRed
2024-11-05T13:25:55Z
У Швеції археологи знайшли незвичайне поховання жінки залізної доби: що відомо
TSN
2024-11-05T13:18:39Z
Ілон Маск розповів, що входить у 20-ку найкращих гравців світу в Diablo 4
ITC
2024-11-05T13:16:06Z
Оновлений Kia Sportage дебютував у Південній Кореї
AutoCentre
2024-11-05T13:13:29Z
Від $21 000: електричний кросовер Zeekr X отримав нову версію та значно подешевшав
AutoGeek
2024-11-05T12:57:15Z
З запасом ходу понад 840 км: гібридний кросовер Mitsubishi Outlander користується рекордним попитом
AutoGeek
2024-11-05T12:15:53Z
Українські автомобілісти віддають перевагу автівкам з ДВЗ
AutoCentre
2024-11-05T12:13:40Z
Яскравий дизайн і заводське ГБО: в Італії показали недорогий молодіжний кросовер
Фокус
2024-11-05T11:36:45Z
Вирішує одразу кілька проблем: для чого бувалі водії возять в машині шкарпетку
GlavRed
2024-11-05T11:27:43Z
У гаражі пенсіонерки виявили занедбані суперкари Ferrari та Lamborghini 80-х
Фокус
2024-11-05T11:24:51Z
Заради зниження ціни: електромобіль Avatr 12 перетворили на гібрид з запасом ходу понад 1100 км
AutoGeek
2024-11-05T11:15:40Z
Мобільні групи розмінування поповнять 230 нових пікапів
AutoCentre
2024-11-05T11:15:01Z