/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2019%2F09%2F04%2F400589.jpg%3Ftimestamp%3D1567576522)
Рябошапка на 18 вересня збирає нараду щодо підпалу будинку Гонтарєвої
Генеральний прокурор Руслан Рябошапка на 18 вересня 2019 року призначив спільну нараду прокурорів і слідчих з метою швидкого та ефективного розслідування факту пожежі, що сталася у будинку, яким користувалася колишня глава Нацбанку України Валерія Гонтарєва.
Про це повідомляє пресс-служба прокуратури.
За фактом умисного знищення майна порушено кримінальне провадження, яке контролює ГПУ.
На даний момент під керівництвом прокуратури поліція проводить невідкладні слідчі дії, спрямовані на встановлення дійсних обставин пожежі та перевірку всіх можливих версій по справі.
Поліція не виключає версію підпалу будинку екс-глави Національного банку Валерії Гонтарєвої під Києвом на її замовлення.
Президент України Володимир Зеленський доручив СБУ долучитися до розслідування справи щодо підпалу будинку екс-глави Нацбанку.
Як повідомлялося, будинок Валерії Гонтарєвої під Києвом в с.
Гореничі згорів у ніч на вівторок, 17 вересня, в результаті підпалу.
За її словами, зловмисники кинули пляшку із запальною сумішшю через паркан.
Тоді вона повідомила, що правоохоронці проводять розслідування, чи був це нещасний випадок, чи реалізація погроз на її адресу.
Наприкінці червня 2019 року Гонтарєва заявляла, що олігарх і екс-власник "Приватбанку" Ігор Коломойський погрожує їй.
Валерія Гонтарєва була головою НБУ з червня 2014 року по березень 2018 року.