/http%3A%2F%2Finternetua.com%2Fuploads%2Fblogs%2F45%2F78%2Fb-e9kfa3nhs_9a2b4725.jpg)
Автомобілі Tesla імітують режим їзди п'яної людини
Система автономного водіння Tesla вже встигла зібрати чимало як утішних, так і не дуже хороших відгуків.
І, схоже, така доля чекає і на допоміжну функцію «Розумний виклик».Ця функція, яка увійшла в оснащення каліфорнійських електрокарів у другій половині вересня цього року, особливо корисна тоді, коли, наприклад, треба підібрати водія на виході з торгового центру під час зливи.
Для цього власник за допомогою смартфона просто викликає свою машину до себе, і вона під’їжджає як таксі.
Все б нічого, але агентство Consumer Reports вже застерігає, що стиль їзди машини в цьому режимі нагадує керування авто п’яним водієм, що дуже добре демонструє один випадок з чорною Tesla Model X.@video=//www.
com/embed/YXNaLCs9U6Y@На відео чітко видно, як власник викликає машину через смартфон.
І от спочатку все було начебто добре: електромобіль виїхав з паркомісця і почав прямувати до господаря, але потім все змінилося – машина чомусь різко «захотіла» перегородити дорогу Honda Accord, що їхала назустріч (вийшов такий собі гоп-стоп).Було зіткнення чи ні, невідомо, але це вже точно не перший випадок некоректної роботи системи.
Наприклад, відомі випадки, коли автомобілі не завжди «помічали» власника і просто проїжджали повз.
Та й взагалі, оскільки оснащені цією технологією авто не мають зв’язку з іншими машинами, то їм властиво робити несподівані маневри щодо інших учасників руху.