MY.UAНовини
Європейський кіноприз-2019: час змін, брак переможців та овації Олегу Сенцову
Європейський кіноприз-2019: час змін, брак переможців та овації Олегу Сенцову

Європейський кіноприз-2019: час змін, брак переможців та овації Олегу Сенцову

Традиційно у грудні об’єднання європейських кінематографістів, що налічує більш ніж 3600 членів, з яких понад півсотні українців, запрошує своїх членів на церемонію нагородження Європейський кіноприз (European Film Award).

Вона відбулася вже в 32-й раз, цього року – у Берліні, де розташовується офіс академії.

Переможців визначали голосуванням члени Європейської кіноакадемії.

Українських фільмів цьогоріч серед номінантів не було.

Щоразу Європейській академії вдається зробити захід водночас і урочистим, і камерним, майже родинним.

Тут із теплом і смутком згадують тих, хто відійшли в засвіти – як колишній голова організації, продюсер Нік Пауелл, та артикулюють важливі меседжі щодо політики в галузі, таким чином підсумовуючи рік.

Режисери Олег Сенцов, Вернер Герцог та акторка Жюльєт Бінош викликали найбільші овації в аудиторії премії.

А от чого на цьогорічній церемонії бракувало – то це, власне, присутності переможців у головних номінаціях.

Передцеремонія й новини Європейської кіноакадемії.

Ще перед початком вручення статуеток стало відоме ім’я нового голови Європейської кіноакадемії – ним став британський продюсер Майк Дауні.

Майк Дауні.

Попередні шість років на чолі організації була польська режисерка Агнєшка Голланд, останній фільм якої «Ціна правди» зараз іде в українському прокаті.

Її каденція добігла кінця.

Почесний президент Європейської кіноакадемії німецький режисер Вім Вендерс назвав пані Голланд «сміливою, безстрашною, самовідданою й єдиною у своєму роді».

Почесний президент Європейської кіноакадемії Вім Вендерс і директорка Європейської кіноакадемії Маріон Дерінг.

«За ці шість років світ навколо нас змінився, – зазначила Агнєшка Голланд.

– Старі європейські демони та монстри повернулися, деякі нові – народилися, і ми можемо очікувати справжніх небезпек та викликів попереду.

Але також і нових позитивних перспектив – зростання екологічної чутливості та більшої гендерної рівності».

Майк Дауні, який до цього був заступником Агнєшки Голланд, зауважив, що непросто буде утримувати такі високі стандарти, однак він намагатиметься.

Зокрема, працюватиме над тим, щоб «зробити пріоритетом усі аспекти стійкості – не лише в Європейській кіноакадемії, а й в європейській кіноіндустрії – і розширити ідею гендерного балансу».

А саме: не концентруватися лише на постаті режисера/режисерки, а підтримувати та просувати гендерну рівність повсюдно, на кожному етапі кіновиробництва.

Пан Дауні також зробив важливу ремарку щодо номінування фільму «Офіцер і шпигун» Романа Поланського, якого неодноразово звинувачували в сексуальних злочинах.

Стрічка про справу Дрейфуса претендувала на головні нагороди Європейського кінопризу: «Найкращий європейський фільм», режисерську та сценарну номінації, – однак, як стало відомо пізніше, жодної не здобула.

Майк Дауні заявив, що Європейська кіноакадемія засуджує насильство в усіх його формах і планує переглянути свої дисциплінарні заходи.

Однак «із процесуальної точки зору, ми повинні поважати демократичні рішення членів EFA та сотні митців, які працювали над фільмом».

Цього року здійснилася мрія нового очільника організації, про яку він розповідав торік: український режисер Олег Сенцов, який п’ять років був політв’язнем Кремля, приїхав на церемонію.

Майк Дауні знав Олега ще до його затримання.

Він запросив українського режисера на сцену й зала влаштувала тривалі овації стоячи, проте слова Олегові Сенцову не дали.

Український режисер поділився своїми враженнями від церемонії та цього інциденту на своїй сторінці у Facebook.

Майк Дауні та Олег Сенцов.

«Коли мене покликали на сцену, і всі ці легенди кіно встали і почали плескати, то це був дуже дивний момент.

Правда, мені чомусь не дали виступити: або побоюючись моєї неідеальної англійської, або політичних тем, без яких я б не обійшовся.

Загалом, цей німий номер мені не припав до душі, а коли з'ясувалося, що вечірка після церемонії буде проходити в ресторані "Москва", багато стало зрозумілим.

Звичайно, я туди не пішов – ми влаштували своє, окреме українське паті, а європейці ніяк не могли зрозуміти, що проблема в назві.

Для них у цьому немає проблеми, і це багато що пояснює, адже по них не стріляють з мінометів», – написав пан Сенцов і додав, що це була найкраща з церемоній нагородження з тих, на яких він був присутнім.

Майк Дауні оголосив про створення спільної з Амстердамським міжнародним фестивалем документального кіно (IDFA) та Роттердамським міжнародним кінофестивалем ініціативи – Міжнародну коаліцію за кінодіячів, які перебувають під загрозою (International Coalition for Filmmakers at Risk).

«Ми маємо навчитися з цього досвіду [випадку Олега Сенцова] й бути готовими до такого в майбутньому.

Щоб коли нападають на свободу митців чи кінодіячів, реагувати швидко, точно та бути небайдужими», – зазначив новий голова Європейської кіноакадемії.

Організація займатиметься, зокрема, проведенням скоординованих публічних кампаній на підтримку кінодіячів, які зазнають політичних переслідувань, цензури чи незаконного ув’язнення, а також наданням їм юридичної допомоги.

Головні переможці – відсутні.

Перемогу в першій оголошеній цього вечора номінації здобув фільм «Фаворитка» (Велика Британія, Ірландія) – Йоргоса Лантімоса визнали «Найкращим європейським кінорежисером».

Він не приїхав на церемонію, тому й цю статуетку, і наступні – за «Найкращу європейську комедію» (це цікаво, бо жанр фільму неоднозначний), а також «Найкращий європейський фільм», отримував продюсер фільму Ед Гвіні.

Він зазначив, що на створення стрічки пішло 20 років.

Фільм розповідає про двір Анни Стюарт, яка правила Англією на початку 18-го століття.

У ньому знялися такі зірки, як Олівія Колман, Рейчел Вайс, Емма Стоун та Марк Гаттіс.

Торік «Фаворитка» здобула «Срібного лева» на Венеційському міжнародному кінофестивалі.

Ед Гвіні.

Переможця в головній номінації – «Найкращий європейський фільм» оголошував британський режисер Девід Єйтс, який зняв чотири останні частини «Гаррі Поттера», а зараз продовжує екранізувати світ, вигаданий Джоан Ролінґ, серією фільмів «Фантастичні звірі та де їх шукати».

Пан Єйтс не обійшовся без уже звичного жарту про Brexit: «Це особливе задоволення – бути британцем і вручати статуетку за “Найкращий європейський фільм”.

Європо, ми вже за вами сумуємо», – зазначив він.

Девід Єйтс.

Виконавиця ролі королеви Анни Стюарт у фільмі «Фаворитка» – британка Олівія Колман – стала «Найкращою європейською акторкою».

В акторській номінації переміг Антоніо Бандерас, який зіграв головну роль у драмі Педро Альмодовара «Біль та слава».

Він чекав оголошення результатів по відеозв’язку й подякував насамперед режисеру.

«Педро – це диво, яке прийшло в моє життя 40 років тому.

Це чоловік, яким я захоплююся, якого поважаю та люблю.

Я щасливий був зіграти в цьому фільмі… не його, але когось дуже схожого на нього, його альтер-его.

Це був один з найбільш прекрасних моїх досвідів роботи перед камерою», – зазначив пан Бандерас.

Педро Альмодовар.

Не було на церемонії й переможців у документальній номінації – режисерів фільму «Для Сами» Ваада аль-Катеба та Едварда Воттса (Велика Британія, США).

«Найкращою європейською сценаристкою» стала Селін Ск'ямма, яка також виступила режисеркою стрічки «Портрет дівчини у вогні» (Франція).

Селін теж не приїхала – через страйк у Франції.

Ісландська акторка Гера Хілмар.

Ще кілька переможців.

Перемогу в номінації «Європейське відкриття – Приз ФІПРЕССІ» здобула стрічка «Знедолені» режисера Ладжа Лі (Франція), яка розповідає про заворушення 2005 року в передмісті Парижа.

Ладжа Лі.

Цьогоріч Європейська кіноакадемія започаткувала одну нову нагороду – «Європейське досягнення в жанрі художнього серіалу».

Її отримали режисери німецького кримінально-драматичного проєкту «Вавилон-Берлін» Том Тиквер, Ахім фон Боррієс і Генк Гандлогтен.

Генк Гандлогтен, Том Тиквер і Ахім фон Боррієс.

У номінації «Найкращий європейський анімаційний фільм» переміг «Бунюель у лабіринті черепах» (Іспанія, Нідерланди) Сальвадора Сімо.

«Найкращим короткометражним фільмом» члени європейської кіноакадемії назвали «Різдвяний подарунок» (Румунія, Іспанія) Богдана Мурешану.

Сальвадор Сімо.

Богдан Мурешану.

Окрім категорій, переможців у яких визначають члени Європейської кіноакадемії, Європейський кіноприз має номінацію «Вибір глядачів».

У ній переможця обирають усі охочі проголосувати онлайн (в Україні партнерами EFA став «Детектор медіа»).

Перш ніж назвати переможця, ведучі змусили залу… не хвилину і не дві співати «мантру» зі словами «Я люблю свою аудиторію, а моя аудиторія любить мене».

Ну а статуетку в цій номінації забрав польський режисер Павел Павліковський – його фільм «Холодна війна» став тріумфатором Європейського кінопризу торік.

Павел Павліковський.

«”Вибір людей” – це зараз звучить дуже добре.

Люди часом дуже погано вибирають.

Але тут іде мова про мистецтво, тих людей, які, я думаю, люблять і співпереживають, а не ненавидять чи прагнуть руйнувань.

Я сподіваюся, такими є люди, які проголосували за мій фільм.

Інакших я і не можу уявити.

Я дуже схвильований, бо це я вперше я отримую таку нагороду», – зізнався Павел Павліковський, володар «Оскара» за свою попередню стрічку «Іда».

Почесні нагороди.

Традиційно на церемонії вручили дві почесні нагороди.

Премію за «Прижиттєві досягнення» цьогоріч отримав німецький режисер Вернер Герцог – один із фундаторів «нового німецького кіно», який зняв десятки художніх та документальних фільмів.

Його – великого шанувальника опери, привітали арією, яка в жартівливому ключі переповідала кар’єру режисера.

Чи не найбільш зворушливим стали слова Віма Вендерса про колегу.

«Я зустрів тебе, коли мені було 23.

Ти показував тоді студентам, і мені серед них, свій перший фільм.

За кілька років стали колегами, потрапили під цю парасольку “нового німецького кіно”.

Ми були друзями, а не антагоністами.

Немає нікого такого, як ти.

Мене захоплює твоя сміливість і повна незалежність.

Я люблю тебе за чесність, упертість і підтримку молодих кінодіячів, а ще за твій чудовий акцент.

Але найбільше люблю за нескінченний ентузіазм.

Ти такий самий, як 50 років тому.

Справжній боєць.

У час, коли стільки речей випадкові чи фейкові, ти – цілісність», – сказав Вім Вендерс Вернеру Герцогу.

Сам же лауреат зізнався, що завжди мріяв бути добрим солдатом кіно.

«Але солдат не буває один, мені пощастило мати брата Лукаса Степетича, який десятиріччями займається фінансами, контрактами, продажами й усіма організаційними питаннями.

Він зробив багато речей можливими», – зазначив режисер.

Вернер Герцог.

Пан Герцог також зауважив, що радіє різноманіттю європейського кіно: «Я дуже “регіональний” і пишаюся тим, що я баварський режисер, а от німецьким режисером себе в повній мірі не відчуваю.

Співпраця європейських країн зробила можливим те, що країни, які надто малі, щоб мати стійку індустрію кіновиробництва, раптом видали чудові й помітні фільми.

Я назву тут Данію, Румунію.

Європейська солідарність зробила це можливим».

77-річний режисер живе в Лос-Анжелесі, тож, за власними словами, дивиться на Європу збоку.

«Я чую скарги з Німеччини та інших країн, що ЄС у поганій формі, що тут фінансова криза, британці хочуть вийти та інше.

Все правда.

Та є одна важлива річ щодо Європи, про яку я думаю.

В часи хіппі вставляли квіти в дула рушниць – це були дурні спроби, які не приносило мир.

Часом конфлікти тільки зростали.

Деякі режисери вважають, що миру можна досягти медитацію, але на практиці це не працює.

У ЄС же є дуже конкретна цінність – після всіх катаклізмів 20-го століття і тисячоліття до цього виник реально функціонуючий проект миру.

Це найбільший проект миру, який світова історія колись бачила.

Нам треба цьому порадіти», – зазначив Вернер Герцог, забираючи свою статуетку зі сцени під овації публіки, яка вшанувала митця стоячи.

Відзнаку «Європейські досягнення у світовому кіно» Європейська кіноакадемія цьогоріч присудила французькій акторці Жюльєт Бінош, яка активно знімається й у Голлівуді.

Із найтеплішими словами її вручила колега – режисерка Клер Дені.

Жюльєт Бінош.

«У 14 років я побувала на виставі, і велика радість, яку я отримала від неї, заохотила мене теж дарувати радість людям.

Мистецтво – це про те, щоб віддавати, щоб віднаходити нове, ділитися, і створювати нові світи для когось.

Я хочу дати пораду… чи-то розповісти секрет іншим акторам: обирайте фільми, будьте відповідальним за цей вибір перед світом.

Є велика прірва, яку ми маємо разом подолати.

Нам уже достатньо жорстокості й убивств людей у кіно, ми, мабуть, можемо запропонувати і щось інше.

У світі не все гаразд, ми у великій кризі.

Нам треба бути все більш правдивими, люблячими, кращими слухачами.

Відкривати свої серця», – зазначила Жюльєт Бінош.

А ще – подякувала dсім режисерам і продюсерами, з якими працювала, своїм агентам і асистентці, а ще – усім няням своїх дітей.

Зірку фільмів «Три кольори: синій», «Англійський пацієнт», «Шоколад» та» теж вітали стоячи.

Церемонія цьогоріч видалася особливо теплою – попри відсутність багатьох переможців.

Ведучим – акторкам Аісте Діржюте (Литва) та Анні Брюггеманн (Німеччина), вдавалося розвеселити публіку й знервованих номінантів.

Ведучі церемонії Аісте Діржюте та Анні Брюггеманн.

Ну а наступного року церемонію нагородження зустрічатиме Рейк’явік! Будемо сподіватися, на нагороду претендуватимуть і українські фільми.

Як писав «Детектор медіа», до лонглиста премії Європейської кіноакадемії цьогоріч входили повнометражна драма українського режисера Нарімана Алієва «Додому» та короткометражна стрічка Дмитра Сухолиткого-Собчука «Штангіст».

Режисери обох стрічок цьогоріч стали членами Європейської кіноакадемії.

Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Нелюдське поводження та непомірна застава: міжнародні експерти IAC ISHR знайшли порушення в справі Коломойського
Telegraf
2024-04-26T09:18:56Z
В США пояснили, навіщо передали Україні ракети ATACMS: росіянам буде непереливки
Telegraf
2024-04-26T00:03:33Z
У Росії масово скасовують акцію "Безсмертний полк": політтехнолог сказав, чого боїться Кремль
24tv
2024-04-26T02:21:55Z
Росія вдарила бомбами по центру Дергачів: поранено дітей
TSN
2024-04-26T10:49:49Z
Б'є по найслабших позиціях: як Китай може втручатися у вибори в США
24tv
2024-04-27T16:57:43Z
Сили оборони знищили на півдні ще шість радіолокаційних систем РФ
УкраинФорм
2024-04-27T16:46:40Z
Через родичів на окупованій території тепер можуть звільнити з роботи: Рада ухвалила новий закон
Telegraf
2024-04-26T14:34:14Z
Україна не закриє все небо: з'явився тривожний прогноз щодо нових ракетних ударів
GlavRed
2024-04-25T23:28:13Z
У Байдена не геть упевнені, що Україна може перемогти, навіть з новою допомогою – Politico
ZN UA
2024-04-24T23:45:29Z
Хліб буде свіжим та пухким на 7 днів довше: пекар поділився простим секретом
GlavRed
2024-04-26T00:27:09Z
Як швидко відмити вікна перед Великоднем: мегапростий спосіб з газетами
GlavRed
2024-04-26T06:28:52Z
Гороскоп на сьогодні: астрологічний прогноз на 26 квітня для всіх знаків Зодіаку
Политека
2024-04-25T21:07:31Z
Ці 5 речей зруйнують навіть найміцніші стосунки
24tv
2024-04-25T15:51:32Z
Гороскоп на 28 квітня: Рибам - спорт, Козерогам - просування в кар'єрі
UNIAN NET
2024-04-27T16:21:31Z
Коли і як садити гарбуз у відкритий ґрунт: покваптесь, щоб встигнути
Политека
2024-04-27T16:19:32Z
Це робиться лише навесні: чим і коли обприскувати сад від шкідників та хвороб
Telegraf
2024-04-26T09:18:51Z
Як позбутися неприємного запаху на килимі: три ефективні способи
Политека
2024-04-26T07:01:32Z
Найпухкіша паска по-кропивницьки: унікальний бабусин рецепт з відео
24tv
2024-04-27T16:51:35Z
Ліків не існує: у МОЗ попередили українців про небезпечну хворобу
24tv
2024-04-25T16:00:51Z
Біль в животі: про які хвороби попереджає організм та коли звертатися до лікаря
TSN
2024-04-26T13:03:55Z
Важке захворювання: молодусі Петросяна поставили діагноз
GlavRed
2024-04-25T12:27:45Z
Скільки разів на день можна пити каву: експерти дали свою відповідь
UNIAN NET
2024-04-26T06:21:44Z
Як стать лікаря впливає на рівень смертності пацієнтів
24tv
2024-04-27T14:33:45Z
Поширені ліки від гіпертонії виявились здатними сповільнити старіння
ZN UA
2024-04-27T14:04:06Z
Люди, які не можуть пити алкоголь, мають вищий ризик багатьох серйозних хвороб
24tv
2024-04-26T13:42:14Z
Що станеться з вашим тілом, якщо жувати сушену гвоздику щодня
UNIAN NET
2024-04-25T13:57:19Z
Знайдіть мітлу: хитра головоломка для найуважніших
Обозреватель
2024-04-26T02:13:37Z
В мережу злили документи, що підтверджують наркотичну залежність Івана Федорова
360ua.news
2024-04-25T08:00:03Z
Росія вкрала у ЗСУ технологію ураження цілей та активно застосовує на фронті - BILD
TSN
2024-04-27T16:27:36Z
Буде безкоштовним: "Київстар" після підвищення тарифів здивував рішенням
Политека
2024-04-26T02:34:39Z
Вербна неділя: заборони та народні прикмети
ZN UA
2024-04-26T01:31:35Z
Расистські висловлювання директора школи були підробкою ШІ. Його колегу затримали
InternetUA
2024-04-27T16:46:38Z
Мати загиблого льотчика, якого охрестили "Привидом Києва", пішла в ЗСУ
Фокус
2024-04-27T16:45:53Z
В українській мові немає слова "уют": як правильно його перекласти
Telegraf
2024-04-25T22:12:31Z
Росіяни збільшили присутність під Кліщіївкою - Сили оборони
УкраинФорм
2024-04-27T16:57:12Z
У Німеччині завершили випробування танка Challenger 3 для британської армії
УкраинФорм
2024-04-27T16:55:00Z
Експерт попередив про загрозу енергетичного колапсу в Україні: "Вже не смішно"
Хвиля
2024-04-25T14:03:48Z
Курс валют в Україні 26 квітня 2024 року: скільки коштує долар і євро
VGorode
2024-04-26T05:48:36Z
Відключення світла: Міненерго пояснило, що має зробити кожен у себе вдома вже зараз
Политека
2024-04-25T17:31:41Z
Суд взяв під варту міністра агрополітики Сольського із можливістю внесення застави: подробиці
Обозреватель
2024-04-26T14:01:38Z
Microsoft і Google збільшать інвестиції в ШІ: технологію визнано вартою витрат
UNIAN NET
2024-04-27T16:12:36Z
Шмигаль: Лише останнім часом уряд виділив на будівництво фортифікацій ₴38 мільярдів
УкраинФорм
2024-04-27T16:09:40Z
У Фінляндії відкрили перший у світі завод, який виробляє білок з "повітря"
InternetUA
2024-04-25T19:28:56Z
Країни G20 пропонують обкласти 2% податком на багатство понад 3000 мільярдерів у всьому світі
360ua.news
2024-04-27T16:30:57Z
Міненерго закликає партнерів до більш різкої реакції на обстріли РФ енергооб’єктів
УкраинФорм
2024-04-27T16:27:09Z
Йде термінова евакуація лікарень у Києві: заява, що сталося
Политека
2024-04-26T20:18:31Z
Сили оборони відбили одну атаку в районі населеного пункту Берестове на Харківщині — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-04-24T17:12:42Z
Чому евакуюють лікарні Києва: у мережі показали погрози КДБ Білорусі
24tv
2024-04-26T14:27:56Z
Голову Броварської райдержадміністрації Майбоженка буде звільнено – Київська ОВА
ГЛАВКОМ NET
2024-04-26T22:09:40Z
На Куп’янському напрямку українськими воїнами відбито 7 атак росіян — Генштаб ЗСУ
Мій Харків
2024-04-27T16:28:44Z
Окупанти просунулись і закріпились в Очеретиному: ЗСУ терміново стягують сили
GlavRed
2024-04-27T16:27:11Z
"Мінус" 950 окупантів і понад 100 одиниць різної техніки: втрати ворога на 26 квітня
24tv
2024-04-26T05:10:42Z
Регіони будуть "плавати": синоптики прогнозують дощі з сильними грозами
GlavRed
2024-04-27T16:39:13Z
Залучили резерви, щоб зупинити росіян: в ЗСУ розповіли про ситуацію в Очеретино
Telegraf
2024-04-27T16:30:18Z
Справа Вайнштейна: суд Нью-Йорка призначив новий розгляд
УкраинФорм
2024-04-25T19:18:41Z
Старий і не схожий на себе: Андрій Губін з'явився на публіці
GlavRed
2024-04-25T21:27:05Z
Колишня Потапа розповіла про своє особисте життя і стосунки
GlavRed
2024-04-24T21:27:34Z
Світу покажуть створений штучним інтелектом фільм про диктатора Путіна
Хвиля
2024-04-24T22:12:31Z
Мовчить про війну: де зараз Дарія Єгоркіна, яка жила в Росії
24tv
2024-04-27T15:36:59Z
Брітні Спірз у люті: співачка розбила лобове скло елітного авто
GlavRed
2024-04-27T15:27:21Z
Популярна українська акторка хоче піти до ЗСУ
GlavRed
2024-04-24T22:27:46Z
Довелося стати старшою: Приходько обдурила організаторів "Фабрики зірок", щоб стати учасницею
Знай
2024-04-27T16:51:20Z
Могли нашкодити читачам: у бібліотеці у Франції виявили смертельно небезпечні історичні книги
Фокус
2024-04-27T16:42:45Z
Розстріл поліцейських на Вінниччині: викрили військових, які допомагали підозрюваним перехову
24tv
2024-04-26T12:16:30Z
Майбоженка, який збив людей у Броварах, взяли під варту: він просився під домашній арешт. Всі деталі
Обозреватель
2024-04-27T12:19:39Z
Погрожували розстріляти: у Вінницькій області ТЦК насильно мобілізував 21-річного хлопця, — ЗМІ
Фокус
2024-04-25T23:06:51Z
Зеленський звільний голову Броварської РВА Майбоженка
УкраинФорм
2024-04-27T16:54:13Z
На Франківщині у ДТП перекинувся автомобіль «швидкої допомоги»
Варта1
2024-04-27T14:01:14Z
Вийшла з дому та не повернулася: у Львові розшукують зниклу безвісти 59-річну жінку
Варта1
2024-04-27T16:31:08Z
В Китаї на місто Гуанчжоу обрушився торнадо
УкраинФорм
2024-04-27T16:15:40Z
Шахрайка майже півроку отримувала допомогу від держави як внутрішньо переміщена особа
Украина Криминальная
2024-04-27T14:54:25Z
Понад 250 жертв: ЗМІ опублікували останні кадри з літака до зіткнення з вулканом
Фокус
2024-04-27T14:06:17Z
Воротар збірної України, який відмовляється грати за "Реал", вперше прокоментував скандал, що стався з ним у матчі з "Барселоною". Відео
Обозреватель
2024-04-24T19:40:59Z
Білодід завоювала золото чемпіонату Європи
Чемпион
2024-04-25T22:21:45Z
Чепурний здобув першу свою медаль на чемпіонаті Європи
Чемпион
2024-04-27T16:57:37Z
Рух здобув вольову перемогу над Вересом у 26 турі УПЛ
Чемпион
2024-04-27T16:54:32Z
СК Полтава — Карпати 0:1: огляд матчу Першої ліги ВІДЕО
Чемпион
2024-04-27T16:45:05Z
Етап Діамантової ліги в Сучжоу: Дюплантіс знову перший
Чемпион
2024-04-27T16:36:50Z
"Леви" повертаються в еліту: Карпати достроково вийшли в УПЛ
24tv
2024-04-27T16:30:20Z
Шахтар на класі розібрався з ЛНЗ у 26 турі УПЛ
Чемпион
2024-04-27T16:30:08Z
"Боруссія" Д — ПСЖ: де і коли дивитись півфінал Ліги чемпіонів
Telegraf
2024-04-27T16:21:44Z
Як підкорити Світову серію покеру: поради володаря браслета
24tv
2024-04-27T16:57:40Z
Земля отримала лазерне повідомлення з відстані 226 мільйонів кілометрів
Portaltele
2024-04-27T16:40:30Z
Прикарпатка хотіла продати в інтернеті велосипед, а натомість втратила 75 000 гривень
Украина Криминальная
2024-04-27T15:33:57Z
Прокляття фараонів: чи веде відкриття гробниці до неминучої смерті
ZN UA
2024-04-27T15:33:08Z
Експерти розповіли, як зарядити ноутбук за відсутності електрики
InternetUA
2024-04-27T15:01:15Z
Відлякує одних і приманює інших: учені виявили в томатах таємничу сполуку
Фокус
2024-04-27T14:57:13Z
Microsoft виправила пошук у Windows 10
Portaltele
2024-04-27T14:37:58Z
Нове дослідження дає змогу припустити, що клітини мають секретну систему зв’язку
Portaltele
2024-04-27T14:37:09Z
Астрофотограф зробив знімок полярного сяйва над вулканом, що вивергається
Portaltele
2024-04-27T14:37:06Z
Може вирвати колесо: як правильно та безпечно їздити дорогами, залитими водою
Политека
2024-04-27T15:16:48Z
Французи розкрили більше подробиць про новий Duster
24tv
2024-04-27T15:12:37Z
Що кожен водій має перевірити в авто у травні: про це забуває 80% власників
Telegraf
2024-04-27T14:45:12Z
Права краще відбирати одразу: знаки Зодіаку, які потрапляють навіть у найбезглуздіші ДТП
Знай
2024-04-27T12:51:00Z
Škoda презентувала концепт Vision для гри Gran Turismo 7
24tv
2024-04-27T10:24:10Z
Вразив американців: у Житомирі створили неймовірний шестиколісний "Гелендваген"
Фокус
2024-04-27T09:42:59Z
Volkswagen показав знаменитий недорогий кросовер у найпрактичнішому виконанні
Обозреватель
2024-04-27T09:16:47Z
Китайська влада стимулює попит на електрокари: кожному власнику авто обіцяють до $1,4 тис
ZN UA
2024-04-27T09:01:44Z
Влада КНР має намір виплачувати населенню до $1,4 тис. при заміні старих машин на електромобілі
InternetUA
2024-04-27T08:58:16Z