/https%3A%2F%2Fkino-teatr.ua%2Fpublic%2Fmain%2Fserials%2F2020-01%2Fx1_article_1668.jpg)
Повернення в напівсвіт
Джей Джей Абрамс приступає до роботи над серіалом.
Ще два роки тому компанія НВО замовила Джею Джею Абрамсу виробництво науково-фантастичного серіалу «Напівсвіт».
Влітку 2018 року творець серіалу «Єрусалим» був обраний на роль шоураннер цього серіалу.
Роком пізніше він покинув проект і серіал виявився в підвішеному стані, так як Джей Джей Абрамс був зайнятий пост-продакшеном і розкручуванням свого останнього фільму «Зоряні війни.
Сходження ».
Зараз же цей фільм уже вийшов (і зібрав в світі більше 1 мільярда доларів), так що Абрамс має намір зі спокійною совістю повернуться до розробки цього та інших проектів в рамках його ексклюзивного договору з компанією Warner.
Серіал «Напівсвіт» є епічної науково-фантастичної драмою.
Він стане першим серіалом, який створив самостійно Абрамс з часів виходу на екрани в 2001 році серіалу «Шпигунка» (5 сезонів).
Продюсуванням серіалу займається компанія Абрамса Bad Robot.
До речі, «Напівсвіт» буде третім серіалом компанії, який виходить на каналі НВО - Bad Robot продюсував «Світ Дикого Заходу» і «Країну Лавкрафта», який повинен вийти в цьому році.
Раніше портал Kino-teatr.
ua повідомляв, що оголошений акторський склад серіалу «Володар кілець».