![Коронавірус забрав життя 56 людей](https://thumbor.my.ua/ufdm-HwU6Bl2y6JYGEnjXLa3yZc=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fstatic2.gazeta.ua%2Fimg2%2Fcache%2Fpreview%2F948%2F948715_w_800.jpg%3Fv%3D0)
Коронавірус забрав життя 56 людей
Коронавірусом в усьому світі заразилися понад двох тисяч чоловік, переважна більшість з них - у Китаї, жертвами вірусу стали 56 осіб.
Вірус вже є в Європі - зафіксовано три випадки, все у Франції.
У той же час Associated Press наводить словами провідного лікаря лікарні Біша-Клод Бернар, який заявив, що поки 2019 n.
CoV виглядає менш небезпечним, ніж інший китайський коронавірус SARS, що викликав епідемію "атипової пневмонії" в 2003 році, або саудівський коронавірус MERS.
За словами доктора Яздана Язданпана, ймовірність епідемії в Європі поки виглядає "слабкою, надзвичайно слабкою", – пише Асошіейтед ПресВірус, який ймовірно проявився наприкінці минулого року у м.
Ухань в центральному Китаї, поширився на великі міста, включаючи Пекін і Шанхай, а також у США, Таїланд, Південну Корею, Японію, Австралію, Францію і Канаду.
Ухань скасував раніше видану заборону на в'їзд автомобілям, судам і людям з 27 січня, але заявив про посилення заходів боротьби з вірусом, таких як дезінфекція.