/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fb23875a6292c4c889d85cd888ab7282e.jpg)
У Львові ще одного чоловіка госпіталізували у спецбокс після повернення з Китаю
31 січня, 2020, 16:05.
.
У Львівській обласній інфекційній лікарні перебуває двоє львів’ян, що повернулися з Китаю, і мають симптоми респіраторних захворювань.
Про це повідомляє ZAXID.
"У пацієнтів, які повернулися з Китаю, виявлені легкі катаральні симптоми.
Вони повернулися не з визначених зоною епідеміологічної небезпеки провінцій і були госпіталізовані в інфекційну лікарню.
Їм провели експрес-тести на грип.
Вони негативні.
Інші проби і аналізи відібрані і надіслані до Центру громадського здоров’я МОЗ України.
Стан здоров’я цих пацієнтів сьогодні – близький до задовільного, у них спостерігаються легкі катаральні симптоми", – повідомив в.
директор департаменту охорони здоров’я ЛОДА Андрій Васько.
Львів’яни, які зараз перебувають у боксах інфекційної лікарні, будуть там доти, поки не прийдуть результати їхніх лабораторних досліджень.
Аналізи були відібрані 27 і 29 січня, результати очікуються наприкінці наступного тижня.
"Якщо буде потреба збільшити кількість місць, у нас є резервні лікарні, які будуть готові приймати пацієнтів", – сказав Васько.
Аналізи проводять і працівники лабораторій інфекційної лікарні, і львівського обласного лабораторного центру МОЗ України.
При найменшій підозрі на новий китайський коронавірус n.
CoV, аналізи надсилають у Центр громадського здоров’я МОЗ України, а звідти деякі аналізи скеровують у референс-лабораторії, бо новий тип коронавірусу вимагає більш детального дослідження.
За даними МЗС, на території Китаю може перебувати понад півтисячі українців.
30 січня в Італії вперше зафіксували 2 випадки зараження коронавірусом "2019-n.
CoV", країна припинила авіасполучення з Китаєм.
Слідкуйте за картою поширення коронавірусу "2019-n.
CoV" за посиланням.
Сінгапур заборонив в'їзд громадянам Китаю через коронавірус.
Два перші випадки коронавірусу виявлені у Російській Федерації - в Забайкальському краї і Тюменській області.