Про це у коментарі «Детектор медіа» розказав директор ІТК Ігор Коваль.
За його словами, у період кодування комітет діятиме за аналогією тієї ситуації, яка склалась під час вимкнення аналогу.
«Якщо у нас відбуваються суттєві зміни у типу прийому (багато сімей почне міняти тип прийому), то на певний період ми припиняємо контролювати домогосподарства за типом прийому.
Щоб панель без впливу контрольних механізмів відображала природні зміни у поведінці населення», - сказав він – «За звичайних умов, якщо сім’я змінює демографічний показник чи тип прийому, вона може бути ротована у зв’язку з невідповідністю установчого дослідження.
Але на період активних змін ми це припиняємо.
Втім слід зважати на те, що якщо люди починають користуватись послугами легальних супутникових провайдерів, то це не вважається зміною типу прийому.
А от перехід у Т2 – це зміна».
За словами Ігоря Коваля, минулого тижня ІТК проводив зустріч зі своїми клієнтами і повідомляв про тимчасову відміну контролю за домогосподарствами щодо зміни типи прийому.
Нове установче дослідження комітет планує провести весною.
У 2019 році вони погодили дорожню карту щодо кодування сигналу на супутнику.
Дату остаточного кодування супутникового сигналу було призначено на початок 2020 року, а саме на 20 січня.
Але вже в січні медіагрупи перенесли дату кодування своїх каналів на супутнику на 28 січня 2020 року через те, що офіційні супутникові оператори не встигають підключити до своїх послуг усіх бажаючих.
Що робити, щоб і надалі дивитись канали українських медіагруп, читайте в матеріалі «Все пропало! Українські канали кодуються на супутнику, що робити?».