MY.UAНовости
Російський реванш, паркур в ДБР та прем’єр проти вірусу. Моніторинг теленовин 27 січня — 2 лютого 2020 року
Російський реванш, паркур в ДБР та прем’єр проти вірусу. Моніторинг теленовин 27 січня — 2 лютого 2020 року

Російський реванш, паркур в ДБР та прем’єр проти вірусу. Моніторинг теленовин 27 січня — 2 лютого 2020 року

Астрологи про законопроєкти, діалог із Росією з однієї сторони та боротьба з «російським світом» з іншої, чатування на коронавірус та навіть забуті парламентські вибори — ці теми найбільше вражали свідомим чи неумисними порушенням журналістських стандартів: від кумедних метафор до грубих політичних маніпуляцій.

Тому цей матеріал оформлений у вигляді «хіт-параду» від найсерйозніших до більш безневинних з них.

«Детектор медіа» продовжує аналізувати праймові випуски теленовин за розширеною методологією та підбивати щотижневі підсумки тематичного наповнення, географії новин, порушення стандартів, згадок про політичні сили й наявності матеріалів з ознаками замовності.

Повернення Росії до ПАРЄ.

На цей тиждень випала нова сесія Парламентської асамблеї Ради Європи.

Для українського глядача вона мала би бути цікавою з кількох причин: українська делегація повернулася до роботи в оновленому складі, а російська активно боролася за поновлення своїх повноважень, і навіть висувала ультиматум.

Ця тема для України важлива, бо є одним із маркерів єдності з європейськими партнерами у засудженні російської агресії.

Про це говорили далеко не всі випуски праймових новин — п’ять із восьми каналів.

Жодного матеріалу про сесію ПАРЄ не було у вечірніх випусках на «1+1», СТБ та ICTV.

У несесійний тиждень в українському парламенті значна частина згадок про політиків у новинах стосувалась зокрема й висвітлення роботи української делегації в ПАРЄ.

Вже закономірно, що в загальних цифрах активність політків з «Опозиційної платформи — За життя» виходить майже на рівних із активністю монобільшості.

Різниця у тому, що про «Слуг народу» говорять майже рівномірно усі, а про «ОПЗЖ» — переважно лояльні «Інтер» та «112».

Нардепка від «ОПЗЖ» Юлія Льовочкіна була найбільш цитованою представницею своєї політсили на «Інтері»та «112».

Вона єдина підтримала голосування за повернення повноважень російській делегації, хоча 11 з 12 членів української групи проголосували проти.

І єдиний канал, який чітко вказав на це, був «UA: Перший».

На «Інтері» ж передавали тільки тези про прагнення до миру та діалогу, прямо не називаючи дії Львочкіної підтримкою росіян.

Замовчування також є маніпулятивною практикою, оскільки не дає повної картини подій.

Дві реальності.

27 січня у Харкові відбувся мітинг за російську мову освіти.

Як абсолютно позитивну подію його показали на «Інтері».

Там мітингарі були «силами добра», які прийшли за право дітей навчатися російською мовою, а їхніх опонентів називали «націонал-радикалами».

Передував цьому повідомленню на «Інтері» сюжет про обговорення закону про освіту.

Про сильні сторони реформи освіти у сюжеті змовчали.

Більш неупереджено висвітлювали мітинг на «UA: Першому» та СТБ.

На відміну від «Інтера», ці канали давали висловитися обом сторонам конфлікту.

Також вони зазначили, що через сутички між мітингарями та їхніми опонентами постраждала знімальна група СТБ.

З Харківщиною «ОПЗЖ» цього тижня пов’язало і заступництво в інтересах колишньої очільниці обласної адміністрації Юлії Світличної: «На Харківщині різко упали обсяги промислового виробництва.

Про це свідчать дані Держкомстату.

У грудні 2019 року проти 2018 року падіння становило 15%.

Такі зміни спричинені непрофесійними кадровими рішеннями у регіоні, а саме заміною губернатора Юлії Світличної на Олексія Кучера.

Так вважає Юрій Бойко».

Таке повідомлення поширили на «Інтері» 27 січня.

Вперше за тривалий час кількість матеріалів з ознаками замовності на «Інтері» більш ніж удвічі перевищила відповідну кількість на «Україні».

Найбільше сприяли цій статистиці матеріали в інтересах «ОПЗЖ».

На «Інтері» та «112» розповідали про «мирні ініціативи» представників цієї політсили, сприяння у вирішенні проблем місцевих громад — вирубки лісів, скорочення лікарень, борги перед шахтарями тощо.

Попри те, що у сюжеті на захист російської мови у Харкові опонентами «ОПЗЖ» показали націоналістів, 29 січня на каналі піарили лідера «Нацкорпусу» Андрія Білецького.

У випуску дали три повідомлення з різних міст України про вшанування Героїв Крут: з Києва не показали жодного коментаря політиків, у Львові дали коментар представниці історичного товариства, а у Харкові дали слово лише Білецькому, не сказавши, представники яких ще організацій брали участь у пам’ятних заходах.

При цьому його коментар містив загальні фрази про важливість історичної пам’яті, тобто нічого справді цінного для новини політик не додав.

По різні полюси від Росії.

Канали, що просували тези «мирної політики» у версії проросійської «ОПЗЖ», замовчували теми, які можна умовно назвати боротьбою з «російським світом».

28 січня новини активно обговорювали інцидент з висадкою активісток після зауваження водієві щодо трансляції російського серіалу.

Не торкнулися цієї теми лише «Інтер», «112», а також канал «Україна».

Найбільш критичними до проросійських сил були випуски 5 каналу.

За тиждень у новинах цього каналу вийшло сім повідомлень про спротив поширенню російської культури та проросійських тез в Україні, тоді як на інших каналах таких матеріалів було від одного до трьох за тиждень.

Винятками стали вже названі «Інтер», «112» та «Україна», які не мали жодного сюжету на цю тему.

Показовим щодо добору тем на 5 каналі є випуск за 30 січня.

Перший сюжет — про появу в Києві бордів з портретом бізнесмена Олега Катющенка та гаслами: «"Росія — наш головний стратегічний партнер"».

Схоже, що ці борди використовували для дискредитації бізнесмена.

Наступне повідомлення випуску — продовження історії про російський серіал у маршрутці, і далі — новина про те, що американська телеведуча помилково назвала ансамбль імені Вірського російським.

«На помилку американки відреагували і в посольстві України в США та наголосили, що є шанувальниками The Ellen Show, втім відео з Інстаграму — це відомий український танець гопак.

В амбасаді принагідно зазначили, що росіяни не зможуть так танцювати», — повідомила ведуча.

Також у випуску 5-го каналу говорили про протести патріотичних дніпрян проти фестивалю російського православного кіно.

Продовження історії показали і наступного дня також.

@video=//www

Згадати вибори.

Сюжет «Інтера» за 28 січня розповідав про порушення на парламентських виборах.

Так, саме тих виборів, які завершилися у липні вже минулого року.

У ньому не дотриманий практично жоден з базових стандартів журналістики.

Весь матеріал базується на архівних кадрах і навіть синхронах.

«На Луганщині слідчі прокуратури провели обшуки в рамках розслідування підкупу виборців», — повідомила ведуча у підводці.

Але коли і де саме ці обшуки провели, у сюжеті знову ж не йдеться.

Найбільше критики припало на Сергія Шахова, який на 114 окрузі на Луганщині обійшов кандидата від «Слуги народу» та «ОПЗЖ».

Зокрема, Шахова у підкупах звинувачував Олександр Овчаренко.

Його титрували як адвоката, але за весь сюжет жодного разу не сказали, чиї інтереси він представляє.

Хоча сюжет показує виборчі баталії на Луганщини, до нього без зрозумілих пояснень включили коментар представника поліції Дніпра про факти підкупу «пиріжками і печенням» в одному з тамтешніх районів.

Судячи з контексту, цей синхрон також із липневого архіву.

Далі знову переключилися на Луганщину і завершилися коментарем з прокуратури про проведення слідчих дій.

Але і цей коментар позичений з новин Суспільного ще за 21 січня.

Тож сюжет виглядає як компіляція інформації з різних часу і простору, якій просто надали потрібної форми.

Шокін, Байден, Порошенко.

Віктор Шокін був генеральним прокурором України у 2015-2016 роках.

На «1+1» про нього вийшла серія з двох матеріалів.

Спершу у випуску за 30 січня раптом коротко повідомили, що адвокат Трампа Рудольф Джуліані «розповів про замах на колишнього генпрокурора України Віктора Шокіна».

За яких обставин і де він це заявив, не уточнюється, відеоряд до повідомлення складається з архівних кадрів.

Але ведуча озвучила: «Адвокат Трампа називає Шокіна ключовим свідком у справі про подвійне хабарництво Байдена-Порошенка.

Нагадаю, саме розслідування проти політичного конкурента Трампа Джо Байдена і його родини спричинило скандал, коли американського президента запідозрили в тиску на Україну, аби Київ поновив справу проти Байдена».

Цікаво, що інтерв’ю Шокіна з Джуліані опублікували на каналі Джуліані 31 січня.

А ще до того на «1+1» вийшло своє інтерв’ю з Шокіним, який показав довідки і підтвердив, що його намагалися отруїти.

Квінтесенція розмови криється в «обережних припущеннях», як це назвала кореспондентка Олександра Амброз, щодо замовників: «Більш за все, звичайно, я думаю, що це, можливо, був причетний пан Байден», — сказав Шокін у синхроні.

@video=//www

Взагалі протягом тижня зменшилася частка новин світу з 30% до 22% і знову збільшилася частка внутрішніх українських новин з 68% до 77%.

Порівняно з попереднім тижнем значно поменшало повідомлень з передової у Донецькій та Луганській областях.

Маніпуляції з рейтингами про енергетику.

29 cічня на «Україні» використали опитування групи «Рейтинг».

Велике опитування починалося запитанням про ставлення до комунальних тарифів, а завершувалося питанням енергетичної безпеки.

«Україна» з усього масиву питань висвітлила тільки останній блок — щодо ставлення до закупівлі електроенергії в Росії.

«Купувати електроенергію в Росії значить ризикувати безпекою.

Така думка більшості українців», — озвучили у підводці.

Але в цьому ж повідомленні сказано, що «четверо з десяти вважають це взагалі загрозою для країни».

Тож виникають сумніви у точності інтерпретації даних: більшість чи четверо з десяти? На каналі енергетичного магната Ріната Ахметова вже не перший місяць скаржаться на зміни на ринку енергетики через закупівлю електроенергії з Росії.

Попри наявність позитивних та негативних наслідків цих змін, на «Україні» штучно фокусуються виключно на негативних.

@video=//www

Закон про медіа.

Дискусії довкола законопроєкту з різних сторін висвітлили тільки на «UA: Першому».

На «1+1» лише повідомили, що такий законопроєкт підготували і обговорюють, назвали лише сильні його сторони, не озвучили аргументи критиків законопроєкту, а лише дали фрагмент виступу одного з його ініціаторів, колишнього гендиректора «1+1 медіа» Олександра Ткаченка: «Цей закон дає рівні можливості.

Тому що ми називаємо медіа, яке існує в різних своїх проявах на сьогодні, і буде сприяти розвитку цієї індустрії».

Хоча згодом Ткаченко також називав слабкі сторони цього законопроєкту.

@video=//www

Паркур у ДБР.

Cкандал в Держбюро розслідувань показали лише половина каналів: 5-ий, «1+1», «UA: Перший» та СТБ.

Про брифінг, на якому перший заступник директорки ДБР Олександр Бабіков запевняв, що не був адвокатом Януковича, говорили з різними акцентами.

На 5 каналі, що належить лідеру партії «Європейська солідарність» Петру Порошенку, сюжет завершили коментарем нардепки від «Євросолідарності» Марії Іонової: «Знаєте, такий повзучий реванш.

дійсно, мені страшно, що вже на керівних посадах знаходяться такі люди».

Хоча на початку сюжету давали позицію Бабікова, який заперечував свою причетність до захисту Януковича.

На «1+1» навпаки тези Бабікова підсилювалися закадровими репліками кореспондента Дмитра Фурдака: «Справді, головними публічними захисниками Януковича були інші адвокати.

Бабіков же запевняє — як співробітник тієї ж самої юридичної фірми брав участь у деяких засіданнях щодо Януковича.

Утім, мовляв, радше формально».

Матеріал побудували на двох сюжетних лініях: заперечення від Бабікова та загадкова поява екснардепки Тетяни Чорновол на цьому брифінгу.

Між кореспондентом і Чорновол відбувся такий діалог:.

«Кореспондент: Як вам вдалося зайти на територію?.

Тетяна Чорновол, колишня народна депутатка: Вертольотом.

Охоронець: Курточку накинула, да, сетку.

И - пролезла туда».

@video=//www

Далі у сюжеті обіцяли «відеодоказ акробатичних здібностей колишньої нардепки» від ДБР.

І наступного дня таки дали в ефір це відео, яке ведуча супроводжувала дотепами: «Напередодні вона вдался до паркуру, щоб потрапити до будівлі державного бюро розслідувань.

Відео це з камер спостереження із накладеною музикою опублікувало ДБР на офіційній своїй сторінці.

На ньому видно, як жінка підходить до паркану заднього двору відомства, спритно видряпується на нього, щоби не травмуватися об колючий дріт, накидає рядно.

Зуміла перебратися через огорожу і зістрибнула з висоти понад два метри.

Саме так Тетяна Чорновол потрапила на брифінг нового першого заступника директора ДБР, колишньго адвоката Януковича Олександра Бабікова.

Вочевидь, щоби висловити своє обурення і протест проти такого призначення».

При цьому версії самої Чорновол щодо мотивів її появи на брифінгу не дали, що є порушенням стандарту балансу.

Також Бабікова, попри його заперечення, продовжили називати адвокатом Януковича.

Найпоширенішими у новинах лишаються порушення стандарту відокремлення оцінок від фактів.

Порівняно з попереднім тижнем цей показник зріс на «Інтері», вочевидь, через збільшення кількості сюжетів з ознаками замовності.

Прем’єр проти коронавірусу.

«Прем'єр Олексій Гончарук взяв на себе протидію коронавірусу в Україні», — так почали на ICTV повідомлення про заходи, які планує уряд для захисту від поширення вірусу.

Те, як прем’єр особисто боротиметься з вірусом можна уявити хіба що в коміксах.

Але такий прийом скоріше є усталеною для медіа традицією головні здобутки чи позитивні рішення приписувати першим особам, а не органам, які вони представляють.

Про коронавірус у новинах говорили не менш активно, ніж попереднього тижня, й епітетів про його загрозливість не шкодували.

Але зосередилися на тому, як українцям в Україні вберегтися від хвороби.

У великої кількості матеріалів про огляд поширення хвороби у світі бракувало посилання на чітке джерело інформації: чи ці дані брали «з інтернету» чи з офіційних повідомлень компетентних органів влади.

Журналісти «1+1» пішли питати порад у продавчинь на ринку: «На столичному ринку про коронавірус вже чули і вже знають, як від нього вберегтись».

Тут радили «їсти всякі вітаміни і медок», і навіть довіритися долі: «Якщо вже нападе, то вже нападе.

Але, що, знаєте, якщо сальце, м'ясце попробував, то не гріх умерти, аби не голодному».

Іронічно, що сюжет був присвячений шахрайствам із продажу ліків нібито проти коронавірусу.

@video=//www

Як і минулого тижня, соціальні теми у новинах були найпоширенішими.

Трохи більше політики, ніж соціальних тем, було на «Інтері».

Мінімум новин про політику зібрали випуски «112» та СТБ.

Майже вдвічі менше, ніж попереднього тижня, у новинах говорили про війну на Донбасі.

Жодного повідомлення не було присвячено темі Криму.

Астропсихолог про законопроєкт.

Цілком адекватний сюжет про ініціативу нардепів дозволити українцям змінювати по батькові перетворили на битву екстрасенсів.

Астролог Яніна Массіні розповідала, що зміни в імені можуть бути небезпечними: «Что может произойти? Навлечь беду на своих потомков.

Плюс, хуже всего, человек может укоротить себе годы жизни.

Отрекаешся от отчества, он обрезает связующую нить со своим родом, со своим предком.

Убирается покровительство и соответственно, человек остаётся беззащитным».

@video=//www

Астрологи з’являлися у сюжетах «України» та «1+1», присвячених «парній даті» чи «параду двійок» 2 лютого.

Поява псевдонауковців у новинах підриває і так не надто сильні здібності аудиторії відрізняти правду від вигадки.

Моніторинг здійснюється завдяки підтримці американського народу, наданій через проєкт USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією «Internews».

Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Детектор медіа» та не обов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та «Internews».

Теги по теме
Статті
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Мексиканська ведуча прогнозу погоди показала сексуальні форми у прозорому пеньюарі
Gazeta UA
2025-09-15T01:24:59Z
Хатка, яку збудував собі Джорджо: кому легендарний Армані заповів свої багатства
GlavRed
2025-09-14T23:27:05Z
У Харкові відбувся концерт «Скрипка миру»
УкраинФорм
2025-09-14T23:15:44Z
Кіно для вдалого вечора: 3 нові цікаві фільми, які не захочеться вимикати
24tv
2025-09-14T20:27:27Z
"Ого, змінилася!": у Мережі обговорюють новий образ Христини Соловій
GlavRed
2025-09-14T20:27:04Z
Після скандалу в Європі в Україну повернувся легендарний режисер Жолдак і показав свій «Дім»
ГЛАВКОМ NET
2025-09-14T19:36:48Z
Скандали і прем'єри тижня в шоу-бізнесі! Sunday news з Софією Єгоровою!
FM-TV
2025-09-14T19:36:37Z
Я вже не зможу по-іншому, – акторка Марина Кошкіна про допомогу війську й благодійність
24tv
2025-09-14T19:21:10Z
“Піксель кемп”: твій шлях в кіномистецтво
CutInsight
2025-09-14T18:48:27Z
Поспішати не варто: коли найвигідніше закупляти картоплю на зиму
Знай
2025-09-15T03:06:41Z
Восени злетять ціни на олію та ще один базовий продукт
Хвиля
2025-09-15T03:06:11Z
Фінансовий "розрив": Марченко оцінив дефіцит держбюджету на 2026 рік
Хвиля
2025-09-14T23:30:07Z
Остання атака РФ на Трипільську ТЕС звела нанівець всі відновлювальні ремонти за рік — депутат
ZN UA
2025-09-14T21:25:38Z
Не вистачає сміття: Китай зіткнувся з неочікуваною проблемою, – Financial Times
Фокус
2025-09-14T20:51:06Z
Шмигаль сказав, яка сума потрібна Україні для виживання у 2026 році
Хвиля
2025-09-14T20:30:21Z
Грошова допомога для пенсіонерів у Харківській області: хто отримає фінансову підтримку на опалювальний сезон
Политека
2025-09-14T20:00:24Z
Чи мають обмінники приймати долари 2006 року
24tv
2025-09-14T19:36:55Z
На вагу золота: українцям сказали, чого чекати від цін на яйця восени
Хвиля
2025-09-14T19:21:08Z
Північна Корея заявила, що її ядерний статус незворотній
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T02:51:43Z
Сікорський розповів, за яких умов Польща відповіла б жорсткіше на атаку дронів РФ
ZN UA
2025-09-15T02:45:09Z
Венесуела звинуватила США у захопленні рибальського човна у своїй економічній зоні країни
УкраинФорм
2025-09-15T02:39:42Z
Ненависть між Зеленським і Путіним незбагненна, – Трамп зробив нові заяви щодо війни в Україні
24tv
2025-09-15T02:36:54Z
Імовірно, США виведуть частину військ з нашої території, – ексглава МЗС Литви
24tv
2025-09-15T02:27:16Z
Гібридні дії вже тривають: чи має Росія ресурси для нового військового конфлікту із Заходом
24tv
2025-09-15T01:45:05Z
Наслідки потужніші, ніж від санкцій: Зеленський висловився про удари по РФ
GlavRed
2025-09-15T01:06:44Z
Трамп вважає санкції ЄС проти Росії занадто слабкими
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T01:00:42Z
Трамп знову відтермінує продаж TikTok у США – Reuters
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T00:48:16Z
Найсильніший шторм накрив країну: Україна під атакою 5-бальної магнітної бурі
GlavRed
2025-09-15T03:00:04Z
У Німеччині батько наказав сину вбити сестру
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T02:00:00Z
На Запоріжжі знову вибухи, по ворожих цілях працює ППО
УкраинФорм
2025-09-15T01:54:23Z
Російська атака на Запоріжжя: горять приватні будинки, подекуди зникло світло
TSN
2025-09-15T00:33:22Z
Росія атакувала Запоріжжя, виникла пожежа
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T00:21:46Z
ФБР спалило метамфетамін у притулку для тварин: токсичний дим отруїв працівників
ГЛАВКОМ NET
2025-09-14T21:27:16Z
Українець намагався виїхати за кордон із “паспортом” Саудівської Аравії
1News
2025-09-14T19:18:16Z
Вибухи на залізниці в РФ: з колій зійшло 15 вагонів, одному росгвардійцю відірвало ноги
FaceNews
2025-09-14T19:12:13Z
У Київській області відновили залізничне сполучення після детонації боєприпасів у потязі
Лига
2025-09-14T18:42:20Z
Motorola та Nokia представили передову технологію військового тактичного зв’язку для армії Великої Британії
InternetUA
2025-09-15T03:03:53Z
Безкоштовні продукти для пенсіонерів у Сумській області: як отримати допомогу
Политека
2025-09-15T02:30:37Z
Пенсія по інвалідності для військових: хто отримає право і що означають "ще 60 днів"
Хвиля
2025-09-15T02:15:32Z
Гуманітарна допомога для пенсіонерів у Кіровоградській області: хто має право та як отримати
Политека
2025-09-15T02:00:14Z
Данія відмовилася від американських Patriot - що відомо
Gazeta UA
2025-09-15T00:57:14Z
Спецпризначенці ГУР уразили російський комплекс «Бук-М3» у Запорізькій області
УкраинФорм
2025-09-15T00:42:06Z
Військові експерти закликають Європу розпочати місію Skyshield зі збиття дронів РФ над Україною — ЗМІ
ZN UA
2025-09-14T22:51:54Z
Готували 9 годин: в Нігерії зламалася каструля зі стравою на 23 тисячі літрів
Фокус
2025-09-14T22:12:04Z
NYT: Зростання виробництва дронів у Росії стало серйозним викликом для України
ГЛАВКОМ NET
2025-09-14T21:48:30Z
Учені виявили звичку, яка може сповільнити ріст ракових клітин
ГЛАВКОМ NET
2025-09-14T19:00:40Z
Як найкраще заготовляти кріп на зиму. Три варіанти
Gazeta UA
2025-09-14T18:48:33Z
100 г в барабан — і за один цикл пралка позбудеться бруду, накипу та плісняви: дієвий трюк
TSN
2025-09-14T12:51:58Z
Найкорисніші та найшкідливіші фрукти для травлення: рейтинг гастроентеролога
TSN
2025-09-14T12:33:01Z
Зменшує набряки та знімає втому: який огірок здатний повернути ідеальний тон шкіри
Gazeta UA
2025-09-14T11:12:31Z
Від косметики до їжі: де ховаються фталати, і чому це небезпечно
24tv
2025-09-14T11:06:31Z
Чому блакитні очі насправді не блакитні, а зелені – найрідкісніші
24tv
2025-09-14T11:03:08Z
Тетріс може допомогти у боротьбі з ПТСР – як це працює
24tv
2025-09-14T08:45:29Z
Салат із броколі проти раку: міф чи реальність
24tv
2025-09-14T08:24:01Z
Лотус Еліз з центральним розташуванням сидіння важить удвічі менше за GR86
Топ Жир
2025-09-15T01:06:51Z
Як Toyota уникне конкуренції між моделями GR Celica та Supra
Топ Жир
2025-09-14T23:51:21Z
Обрали б ви новий суперкар Alfa чи дві сучасні класичні моделі?
Топ Жир
2025-09-14T21:51:29Z
Повітряні подушки Mazda SUV нібито самовільно спрацьовують на швидкості 140 км/год, що шокує водія
Топ Жир
2025-09-14T20:06:19Z
BMW готує нове покоління флагманського X7
AutoCentre
2025-09-14T18:58:28Z
Крихітний передавлений дріт змусив Kia розбирати салони нових Telluride
Топ Жир
2025-09-14T18:51:49Z
У США знайшли один із найрідкісніших спорткарів Plymouth
360ua.news
2025-09-14T18:21:13Z
Як Volkswagen поєднав три автомобілі в одному
AutoCentre
2025-09-14T16:12:45Z
Німецький автобусний оператор збудує водневий заправний центр з електролізом на місці
AutoCentre
2025-09-14T14:12:02Z
В Україні мінлива хмарність: прогноз погоди на 15 вересня
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T03:03:26Z
Дефіцит продуктів у Харківській області: жителям розповіли про важливу проблему
Политека
2025-09-15T03:00:57Z
У пункті пропуску «Солотвино – Сігету-Мармацієй» з понеділка обмежать дорожній рух
УкраинФорм
2025-09-15T02:57:33Z
Кремль заборонив російським медіа писати про перебої з водою на Донеччині
ГЛАВКОМ NET
2025-09-15T02:18:48Z
Окупанти не можуть подолати паливну кризу на ТОТ
УкраинФорм
2025-09-15T02:12:00Z
Близнюкам загрожує поразка: гороскоп на 15 вересня
24tv
2025-09-15T02:03:40Z
Росіяни вдарили тричі по Запорізькому району
TSN
2025-09-15T01:51:36Z
ЗСУ захопили укріплення росіян на Сумщині: завдяки чому — DeepState
ZN UA
2025-09-15T01:45:28Z
Тепла погода повертається, але не для всіх: синоптики дали контрастний прогноз
Хвиля
2025-09-15T01:30:01Z
Ребус для тих, у кого чудовий зір: треба за 5 секунд знайти літеру Y
GlavRed
2025-09-15T02:45:55Z
Замок із фільмів і легенд: відкрийте для себе цей шедевр Львівщини
24tv
2025-09-15T02:06:05Z
Знак від Всесвіту: шість знаків зодіаку отримають цінний шанс 15 вересня
GlavRed
2025-09-15T01:33:15Z
Гороскоп на тиждень 15-21 вересня для всіх знаків Зодіаку: рішення Близнюків, новий друг Терезів та самотність Козерогів
Знай
2025-09-15T01:30:46Z
Назад у майбутнє: як маслянка підкорює сучасні кухні
Gazeta UA
2025-09-15T00:03:44Z
Лише природа і ви: де в Карпатах є маловідоме село з мальовничими водоспадами
24tv
2025-09-14T19:57:14Z
5 овочів і трав, які погано ростуть та дають малий урожай: чому так стається
24tv
2025-09-14T18:45:11Z
Осінь – час для посадки гортензії: навесні вони стануть зірками саду
24tv
2025-09-14T17:45:04Z
Тут живуть привиди: найбільш містичні замки Британії, де кров застигає у жилах
24tv
2025-09-14T17:12:14Z
Google перетворив квантовий чип на лабораторію для екзотичної матерії
InternetUA
2025-09-15T02:03:44Z
У Steam вийшла ще одна гра про копання ями, тільки тепер із кооперативом
InternetUA
2025-09-15T01:03:22Z
Китай готується до підкорення Місяця: що відомо про пілотовану місію
GlavRed
2025-09-15T00:27:44Z
Microsoft додасть вбудований тест швидкості інтернету у системний трей Windows 11
InternetUA
2025-09-14T23:03:27Z
"Матроскін перевіряє свою продукцію": кіт у магазині підірвав TikTok кумедною поведінкою
Telegraf
2025-09-14T22:30:46Z
Як народжуються зорі: NASA показало вражаюче зображення зоряного скупчення у сусідній галактиці
Gazeta UA
2025-09-14T21:33:52Z
Маск звільнив близько 500 співробітників, які працювали над ШІ-асистентом Grok: що відомо про причину
InternetUA
2025-09-14T21:00:31Z
У небі над Китаєм збили загадковий НЛО: відео
TSN
2025-09-14T20:36:54Z
Microsoft завершує підтримку Windows 10: що потрібно знати користувачам
ГЛАВКОМ NET
2025-09-14T20:36:39Z
Ф’юрі близько сприйняв передчасну смерть Ріккі Гаттона
1News
2025-09-14T22:57:00Z
Як Забарний допоміг ПСЖ: ключові цифри у матчі проти Ланса
Football.ua
2025-09-14T21:48:18Z
Барселона знищила Валенсію — гольове шоу на арені Кройфа
Football.ua
2025-09-14T21:03:56Z
Модрич забив перший гол за Мілан і став героєм матчу
Football.ua
2025-09-14T20:54:47Z
Російські "Шахеди" атакують Україну: де небезпека
TSN
2025-09-14T20:48:43Z
Усик висловився про смерть 46-річного ексчемпіона світу Хаттона
24tv
2025-09-14T20:15:41Z
Гасперіні пояснив, чому Довбик не зіграв з Торіно
Football.ua
2025-09-14T20:15:19Z
Попов на ходу — черговий гол за Емполі
Football.ua
2025-09-14T19:57:43Z
Ювентус хоче безкоштовно підписати Бернарду Сілву – AS
Football.ua
2025-09-14T19:54:28Z