/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ffaafb8cb15f0b8c642b2b1b5d5708b67.jpg)
Актор з синдромом Дауна вперше в історії Оскара вручив нагороду
Церемонія нагородження премією Оскар-2020 відбулась у ніч на 10 лютого в Лос-Анджелесі, кінотеатр "Долбі", де й мав честь вийти на сцену Зак Готтсаген.
Така подія, де людина з синдромом Дауна вручала престижну кінонагороду, стала першою в історії Оскара за всі 92 роки існування.
Герой фільму "Арахісовий сокіл" разом з Шаєм Лабафом оголосили переможців в категорії "Найкращий ігровий короткометражний фільм" – ними стали творці фільму "The Neighbors' Window" (Вікно сусідів") режисера Маршалла Каррі.
І хоч спершу Зак неправильно оголосив фільм, назвавши його "Вдова сусідів", Шай швидко його виправив і вони разом вручили переможцям омріяну статуетку.
Додамо, що у цій категорії за нагороду також змагались фільми "Brotherhood", "Nafta Football Club", "Saria" та "A Sister".