Мета і засоби її досягнення однаково важливі, тож правильний шлях і результат не мають переваги одне над одним.
Про це в ефірі програми "Право на владу" заявив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.
Свого попередника Олексія Гончарука він охарактеризував, як "керівника уряду технократів", людину без підозр щодо корупційних дій, яка розпочала важливі реформи, котрі належить завершити новому урядові.
Профаном в економіці Шмигаль себе не вважає: "Ні, я економіст, кандидат економічних наук".
Схожості з експрем’єром не передбачається і в способі пересування будівлею Кабміну – замість використання самоката новий керівник ходитиме пішки, "хоча коридори доволі довгі".
В роботі на посаді прем’єра Шмигаль висловив готовність говорити "ні" президенту Володимиру Зеленському в багатьох випадках, однак "не уявляє", щоби глава держави просив чогось протизаконного і потреба у відмові виникла.
Умовою своєї відставки керівник уряду назава втрату довіру українців.
На запитання про те, чи бачив він особисто Ахметова, Коломойського чи Пінчука, прем’єр відповів: "Жодного".
Він закликав Раду ухвалити кілька законів та ратифікаційних документів, заслухати звіт керівників силових структур, а також здійснити кадрові перестановки в уряді.
Під час засідання фракції "Слуга народу" ввечері 3 березня президент Зеленський озвучив список міністрів на звільнення та кандидатів на їхню посаду.
Очікувалося, що окрім прем’єр-міністра Олексія Гончарука, будуть також змінені понад 10 міністрів, а декілька міністерств планується розділити.
Увечері 4 березня Рада проголосувала за відставку Гончарука та його уряду, призначення новим прем'єр-міністром Дениса Шмигаля, а також затвердила новий склад Кабінету міністрів, у якому залишились лише 6 колишніх міністрів.
Детальніше про новий склад уряду читайте за посиланням.