/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F6639%2F69_main.jpg)
У Рівному відкрили аптеку-музей з пігулками щастя
У Рівному можна придбати пігулки для щастя, повернення кохання і навіть від нудної роботи та стресу.
Одна баночка таких чудо-ліків коштує 40 грн.
Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.
«У приміщенні однієї з найстаріших аптек Рівного запрацював музей.
Аптека на вулиці Соборній, 187 діє там ще від початку XX століття.
Для перших відвідувачів аптеки-музею у четвер, 5 березня, провели невеличку екскурсію та організували театральне дійство.
Тут багато цікавих експонатів, серед яких пігулки для щастя, ліки від заздрощів.
Є тут фігура першого директора аптеки, яку виготовили майстри рівненського лялькового театру», - йдеться у повідомленні.
На переконання автора ідеї створення такої аптеки Володимира Синяка, який присвятив велику частину свого життя розвитку фармацевтичної галузі, музей, беззаперечно, стане однією з туристичних візитівок Рівненщини.
У закладі представлені старовинні меблі та своя аптечна лабораторія.
Серед пам’яток – 100-літній касовий апарат, за допомогою якого колись не лише фіксували продаж препаратів, а й вели облік пацієнтів і відкривали кредити.
Також тут є скриня і стілець фармацевта, колби, мензурки, ваги та ступки.
А провізори музейної аптеки готові проводити майстер-класи.