MY.UAНовини
Карантин на телеканалах: скасування студійних зйомок, програми без глядачів, дистанційний режим роботи
Карантин на телеканалах: скасування студійних зйомок, програми без глядачів, дистанційний режим роботи

Карантин на телеканалах: скасування студійних зйомок, програми без глядачів, дистанційний режим роботи

З 12 березня спершу в Києві, а потім по всій Україні запроваджено карантин через пандемію коронавірусу COVID-19.

Протягом трьох найближчих тижнів буде обмежено навчальний процес і масові заходи.

«Детектор медіа» зібрав інформацію, яку надали пресслужби каналів про зміни в роботі через карантин.

Через карантин українські національні телеканали запровадили низку заходів для запобігання поширенню коронавірусу.

Усі канали запровадили регулярну дезінфекцію своїх офісів та редакцій, деякі – дозволили своїм працівникам працювати з дому.

Попіклувалися вони й про глядачів – більшість каналів взагалі відмовилася від їх участі в студійних шоу.

У зв'язку із ситуацією, що склалася стосовно поширення вірусу СOVID-19 і дотримуючись рекомендацій Міністерства охорони здоров'я України та Київської державної міської адміністрації, «Інтер Медіа Груп» прийняла рішення про зміну технологічного графіка запланованих зйомок і режиму роботи співробітників телеканалів групи.

Зокрема, мінімум на 14 днів скасовані всі студійні зйомки програм, які передбачають присутність глядачів.

Скасовано всі закордонні відрядження.

Також співробітники, які мають можливість працювати віддалено, переводяться на позаофісний режим роботи.

Крім того, в будівлях офісу введені додаткові профілактичні заходи і санітарна обробка місць загального користування.

Починаючи з 12 березня в Україні оголосили про карантин у зв’язку з коронавірусною інфекцією COVID-19, який попередньо триватиме три тижні.

Група 1+1 media цілковито підтримує таке рішення Кабінету Міністрів та вживатиме всіх необхідних заходів, аби попередити масове поширення хвороби.

Зокрема, як обмежувальні заходи у зв'язку з коронавірусом, на період дії карантину:.

Токшоу «Право на владу» зніматимуть без глядачів у залі.

Перший прямий ефір без глядачів вперше за 6 років існування проекту вже відбувся 12 березня.

Наступні три випуски програми пройдуть у такому ж режимі.

Телезйомки концерту «Вечір прем'єр з Катериною Осадчою» для «1+1», які мали відбутися 30 березня, відмінили.

Телезйомку концерту перенесли на 17 вересня 2020 року.

Зйомки другого етапу проекту «Ліга сміху», заплановані на 6-8 квітня, перенесли на осінь 2020 року.

Зйомки нової програми «Вечірній квартал» відбудуться в палаці «Україна» в заплановані дати без глядачів.

Крім того, група 1+1 media запровадила ряд заходів, аби вберегти співробітників компанії від вірусної інфекції.

Зокрема, була організована кросфункціональна команда з різних фахівців, задача якої – ретельно відстежувати всю інформацію щодо можливих загроз і приймати оперативні рішення для їхньої мінімізації.

Компанія закупила велику партію дезінфекційних засобів для всіх офісів.

В оупенспейсах, на кухнях і в санвузлах встановлені додаткові санітайзери.

Крім цього, збільшено ліміт послуг страхової компанії та кількість робочих годин лікаря в офісі, який безкоштовно приймає співробітників та за потреби призначає ті чи інші обстеження.

1+1 media звернулася до керівників підрозділів з проханням скасувати всі офіційні відрядження за кордон, в тому числі поїздки з метою навчання (конференції, виставки, лекції, майстер-класи тощо), особливо в найбільш уражені вірусом країни (Китай, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина, В’єтнам, Республіка Корея, Японія та Іран).

Винятки можуть становити лише критично важливі для діяльності компанії поїздки за рішенням керівництва.

По поверненні компанія зобов’язує співробітників провести 14 днів у самоізоляції.

14-денна самоізоляція стосується і тих колег, які повернулися з подорожей ураженими вірусом країнами, а також співробітників, чиї близькі приїхали з таких поїздок або контактували з людьми, які були в цих точках.

Вони повинні оформити на цей період відпустку (за свій рахунок або за рахунок щорічної оплачуваної відпустки), або працювати дистанційно за умови письмового погодження керівника.

Також група 1+1 media скасувала всі масові заходи на період карантину (як у Києві, так і в інших регіонах), у тому числі профорієнтаційні екскурсії офісом для школярів та навчальні курси Вищої Школи Media & Production.

Запроваджено посилений пропускний режим у офісах, ведеться активна інформаційна кампанія для співробітників з чіткими інструкціями, як діяти в тому чи іншому випадку та куди звертатися за допомогою.

На всіх інформаційних майданчиках групи (як зовнішніх, так і внутрішніх – телеканалах, сайтах, у соціальних мережах) щоденно публікується/виходить в ефір актуальна інформація про коронавірусну інфекцію COVID-19 із застереженнями, рекомендаціями, коментарями фахівців та простими правилами, що робити, аби уберегти себе та своїх близьких від небезпеки захворювання.

Політичне ток-шоу «Свобода слова» вийде в ефір із порожніми трибунами в студії.

Таке рішення було прийняте керівництвом каналу ICTV у зв'язку із введенням карантину в країні.

Впродовж 15 років існування ток-шоу «Свобода слова» на її майданчику виступають топові політики, експерти і громадські діячі, які обговорюють суспільно важливі теми.

Під час дискусій у студії завжди присутні глядачі, які за допомогою планшетів висловлюють підтримку або недовіру спікерам, а також відповідають на запитання по ключовій темі кожної програми.

До студії щопонеділка запрошують 100 гостей – спеціальна соціологічна вибірка, а також до 20 спікерів та експертів.

Наразі «Свобода слова» не запрошуватиме глядачів на ефіри двох найближчих передач, 16 та 23 березня, щоб запобігти можливому розповсюдженню коронавірусной інфекції.

Рішення прийняли згідно з рішенням міської влади обмежити масові заходи у Києві, у яких задіяні понад 60 людей.

«Виступати політикам при порожніх трибунах буде незвично і складно, адже вони не зможуть одразу бачити живу реакцію глядачів на їхні слова.

Але ми не хочемо наражати людей на небезпеку.

Ми законослухняні громадяни і це обов'язковий запобіжний захід.

Будемо сподіватися на активність нашої телевізійної і онлайн-аудиторії», – пояснює ведучий програми Вадим Карп'як.

Під час прямого ефіру на сайті svoboda.

ua щоразу проходить онлайн-голосування щодо питання, яке розділило аудиторію в студії.

Це голосування збережеться і на час карантину.

«UA: Перший»:.

У понеділок, 16 березня, о 21:30 у студії політичного токшоу «Зворотний відлік» ведучі, гості та експерти говоритимуть без участі аудиторії.

Таке рішення ухвалили, щоб не наражати глядачів на небезпеку через оголошений в Україні карантин.

Прямий канал:.

Через пандемію коронавірусу у світі і введений в Україні у зв'язку із цим карантин токшоу Прямого у павільйоні проходитимуть без глядачів.

«Зараз ви побачите нашу залу, де завжди у нас сидять глядачі, але коронавірус..

І зараз вибачите, що стільці вільні, людей нема.

Коли я прийшов сюди, я побачив наших глядачів, вони були на попередніх програмах.

Вони покинули нашу студію, тому що коронавірус, тому що треба виконувати настанови, які нам дали.

У нас тут більше 200 людей, а якщо більше 200 людей, то неможливо, щоб люди тут знаходились», – розповів він.

«Ми різні речі пробували, роздали всім маски..

Вчора (11 березня.

– ДМ), пам'ятаєте, всі були в масках..

Розумієте, тут багато літніх людей.

Хай вони подивляться нас по телевізору!», – додав Матвій Ганапольський.

З 12 березня в наших токшоу не беруть участь глядачі у студії.

Це рішення було ухвалене 11 березня, одразу після запровадження карантину у Києві.

Глядачі повернуться до нашої студії одразу по закінченні карантинних заходів.

Частину працівників телеканалу та сайту, де це можливо та не впливає на виробничий процес, було переведено на роботу у віддаленому режимі.

Для тих працівників, які лишаються працювати в офісі, були закуплені маски та засоби дезінфекції (для обробки підлоги, повітря та рук).

Ми передбачали подібний розвиток ситуації, тому зробили закупівлі заздалегідь.

«112 Україна»:.

Після оголошення карантину в Києві керівництво телеканалу ухвалило рішення щодо запобіжних заходів, які зменшують імовірність розповсюдження та зараження коронавірусом.

Ухвалене рішення було донесено до співробітників.

Керівникам підрозділів було наказано максимально обмежити проведення усіх запланованих робочих зустрічей на території або поза межами телеканалу.

Окрім того запроваджено заходи щодо збільшення обсягів клінінг-сервісу та дезінфікації зон загального користування, а також розміщення на території телеканалу дезінфікуючих засобів і рекомендацій по взаємодії співробітників.

Також були донесені рекомендації МОЗ.

«Частині людей, які мають дітей, ми дозволили взяти відпустку без втрати зарплати», - повідомив генеральний продюсер «112 Україна» Артем Марчевський.

Щодо глядачів у студіях: незважаючи на формати шоу – їх участь скасували.

Ми дотримуємося всіх рекомендацій ВООЗ та інформуємо про них наших співробітників усіма можливими способами.

В усіх приміщеннях телеканалу є дезінфектори, також проводимо вологе прибирання з використанням спеціальних засобів.

Усі працівники телеканалу News.

One мають медстраховку і звертаються до лікарів за першої потреби.

Також скасовуємо закордонні відрядження та відпустки.

Щодо глядачів на токшоу: всі передачі, які були записані з ними до початку карантину? будуть в ефірі згідно з телепрограмою, а нові програми будуть виходити без глядачів.

На території телеканалу «Наш» вживаємо додаткові профілактичні заходи у зв’язку з поширенням коронавірусу: регулярна дезінфекція приміщень, перевірка температури у співробітників і відвідувачів при вході на телеканал.

На телеканалі у загальних приміщеннях встановлюємо дезінфектори рук, закуповуємо маски для співробітників.

Кількість глядачів у студії поки зменшили до 40 осіб, але розглядаємо питання відмови від глядачів зовсім до завершення періоду карантину.

Теги за темою
Виробництво
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Американські фільми на Різдво: список стрічок для перегляду з друзями, дітьми, коханими
24tv
2025-12-23T21:18:11Z
Визначено переможницю конкурсу «Сто років стійкості», присвяченого історії Українського радіо
Детектор М
2025-12-23T20:54:58Z
"Радість не скасовує печаль": дружина Вілліса розкрила деталі Різдва з хворим на деменцію актором
GlavRed
2025-12-23T20:48:08Z
Став співвласником нової компанії "Кварталу 95": де зараз актор Юрій Крапов
24tv
2025-12-23T20:15:17Z
Не "Сам удома": фільм з Маколеєм Калкіним, який ви обожнювали в дитинстві
24tv
2025-12-23T20:12:43Z
Не буде успіху: Андре Тан назвав кольори, в яких не можна зустрічати 2026 рік
GlavRed
2025-12-23T20:00:54Z
"Справжня": Ксенія Мішина похвалилася вагітністю
GlavRed
2025-12-23T19:51:38Z
"Загинула сусідка": відомий ведучий розповів про нічний обстріл Києва
GlavRed
2025-12-23T19:21:41Z
Нехай кутя буде солодкою: найгарніші картинки-привітання зі Святвечором – 2025
24tv
2025-12-23T19:06:54Z
Іпотечний бум: українці за місяць взяли кредитів на житло на 1,6 мільярда гривень
Хвиля
2025-12-23T21:12:17Z
Росія вночі завдала удару по об'єктах Укрнафти, є руйнування
УкраинФорм
2025-12-23T20:36:11Z
Дефіцит хліба у Київській області: експерти вказали на тривожні тенденції на ринку
Политека
2025-12-23T20:30:58Z
Приватна пенсія в Україні: що потрібно знати про альтернативи виплатам від держави
24tv
2025-12-23T20:27:00Z
Українська промисловість під загрозою через вуглецеве мито ЄС
360ua.news
2025-12-23T20:12:37Z
Нові тарифи на газ у 2026 році: кому підвищать ціни і як перерахують доставку
Хвиля
2025-12-23T19:57:11Z
«Укрзалізниця» призначає додаткові поїзди на різдвяні та новорічні свята: список
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T19:42:17Z
Відновлення генерації та мереж: Зеленський заслухав доповідь Свириденко про ситуацію в енергетиці
УкраинФорм
2025-12-23T19:36:12Z
Як програми Фонду декарбонізації впливають на ціни для споживачів
360ua.news
2025-12-23T19:21:36Z
Папа римський засмучений відмовою РФ від перемир'я на Різдво – закликав поважати цей день
Лига
2025-12-23T21:18:36Z
Військовий спрогнозував, чи здатна Росія на великі атаки по Україні найближчими днями
24tv
2025-12-23T21:15:14Z
Міндіч розказав, як журналісти знайшли його в Ізраїлі і що він їм розказав
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T21:15:13Z
Новий терор "Шахедами" розпочався: для яких областей України є загроза
24tv
2025-12-23T21:09:04Z
ПАР намагається повернути 17 своїх громадян, яких Росія завербувала на війну проти України
УкраинФорм
2025-12-23T21:06:01Z
У Польщі затримали підозрюваного у шпигунстві за зйомку військової техніки
InternetUA
2025-12-23T21:00:48Z
ЗМІ: Макрон і Лекорню мають різні погляди, як вийти з бюджетного тупика
Европейская правда
2025-12-23T20:30:36Z
Чи можливе завершення війни у 2026 році: у ГУР назвали ключові чинники
24tv
2025-12-23T20:27:34Z
Бояться, – військовий розкрив, чому росіяни не змогли атакувати "Калібрами" Україну
24tv
2025-12-23T20:24:29Z
Літак начальника штабу лівійської армії розбився біля Анкари – ЗМІ
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T21:06:56Z
Діти віком від восьми років врізалися вкраденим авто у будинок, а потім запитали, чи принесе Дід Мороз подарунки
Топ Жир
2025-12-23T20:42:13Z
Дощі спричинили масштабні повені у кількох містах на півдні Франції
УкраинФорм
2025-12-23T20:03:47Z
У Запоріжжі випустили під заставу обвинувачену в державній зраді екссуддю
Украинская правда
2025-12-23T19:24:36Z
Директор Чорнобильської АЕС: саркофаг над аварійним реактором не витримає прямого влучення росій
24tv
2025-12-23T19:12:03Z
У Чернігові безпілотник РФ влучив у багатоповерхівку: перші подробиці
TSN
2025-12-23T19:06:16Z
Увечері Росія вдарила по Чернігову: частина міста залишилася без світла
24tv
2025-12-23T18:15:50Z
Шахраї в Херсонській області за кілька днів виманили 300 тисяч гривень: як діють схеми
InternetUA
2025-12-23T18:12:27Z
Працівник моргу обкрадав загиблих військових: на Харківщині викрили ганебний злочин
24tv
2025-12-23T18:09:20Z
Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Кропивницькому: на яку допомогу чекати
Политека
2025-12-23T21:00:39Z
Докладаємо максимум зусиль, щоб українці були зі світлом на Різдво, – Зеленський
24tv
2025-12-23T20:57:48Z
Список хвороб для непридатності до служби можуть скоротити
Хвиля
2025-12-23T20:57:44Z
Розкриті технічні характеристики пакистанського підводного човна PNS Ghazi класу Hangor
InternetUA
2025-12-23T20:45:36Z
WSJ: США перекинули ближче до Венесуели елітні спецпідрозділи та авіацію
Европейская правда
2025-12-23T20:39:52Z
Перед підривом підводного човна в Новоросійську СБУ уразила морський літак-розвідник
Украинская правда
2025-12-23T20:39:37Z
Важливі зміни у мобілізації: чому ухилитися більше не вийде
Знай
2025-12-23T20:33:55Z
Чи потрібно проходити ВЛК, щоб отримати бронь від мобілізації
24tv
2025-12-23T20:24:25Z
В Україні обмежили вік водіїв: кому доведеться "попрощатися" з кермом
Хвиля
2025-12-23T20:21:55Z
Варто їсти щодня: названо продукт, який покращує роботу імунної системи
GlavRed
2025-12-23T18:57:00Z
Україна потребує близько ₴8 мільярдів на оновлення реабілітаційних госпіталів - Шмигаль
УкраинФорм
2025-12-23T16:45:38Z
Аптека 9-1-1 подвоює українцям «Зимову тисячу»: як отримати ще тисячу на ліки та медтовари
TSN
2025-12-23T16:06:22Z
Експеримент з університетською лікарнею у Львові можуть масштабувати на інші медичні виші - Ляшко
УкраинФорм
2025-12-23T15:06:45Z
Ціль, сон та волонтерство: звички для здорової та щасливої старості
Знай
2025-12-23T14:51:01Z
Мороз небезпечніший, ніж здається: за якої температури вигул собак може нашкодити
TSN
2025-12-23T14:18:26Z
Канабіс проти раку: вчені зафіксували зупинку росту пухлин
TSN
2025-12-23T13:48:35Z
Спалах «гонконзького грипу» в Європі: під ударом діти від 5 до 14 років
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T12:30:06Z
Вчені винайшли новий метод лікування серцево-судинних захворювань
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T10:09:03Z
Кожен із цих 15 смертельних випадків із Tesla ставить однакову проблему
Топ Жир
2025-12-23T19:57:37Z
Як закінчилася епоха Volkswagen з двигуном повітряного охолодження
AutoCentre
2025-12-23T19:54:50Z
Найміцніший позашляховик Ranger від Ford тепер з бензиновим двигуном V6, але для його придбання знадобиться закордонний паспорт
Топ Жир
2025-12-23T19:27:38Z
Вантажний автопогрузчик врізався в два автомобілі Nissan Skyline GT-R на трасі Лагуна Сека
Топ Жир
2025-12-23T18:42:10Z
iPhone замість ключа: як за допомогою смартфона можна відчинити та запустити авто
Фокус
2025-12-23T18:27:09Z
Посаду Мері Барри може зайняти колишній керівник Tesla
Топ Жир
2025-12-23T18:12:42Z
Great Wall натякнув на новинку з ретро-дизайном
Топ Жир
2025-12-23T18:12:11Z
Нова технологія шин від Michelin на основі штучного інтелекту може зробити систему контролю тиску застарілою
Топ Жир
2025-12-23T17:12:38Z
Нова Škoda Octavia за спеціальною ціною
AutoCentre
2025-12-23T17:00:41Z
Мінус ворожий танк та радянська гармата: українські захисники нищать російську техніку неподалік Костянтинівки – відео
5 UA
2025-12-23T21:00:08Z
Добряче приморозить: яка погода буде у Києві на Святвечір
24tv
2025-12-23T20:57:45Z
Окупанти вдарили по багатоповерхівці у Чернігові
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T20:39:27Z
Частина Чернігова залишилась без світла через атаку РФ: що відомо
TSN
2025-12-23T20:21:19Z
Новий графік руху транспорту в Івано-Франківську: на різдвяні свята українців чекають зміни у курсуванні автобусів
Политека
2025-12-23T19:30:35Z
ЗСУ відійшли з Сіверська – Генштаб
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T18:39:11Z
Операція «Дельфін». Білецький розкрив деталі унікального прориву на Харківщині
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T18:30:19Z
Безкоштовне житло для ВПО в Одеській області: які документи варто надати
Политека
2025-12-23T18:30:13Z
В Україну сунуть морози на Різдво: коли похолодання вдарить найбільше
24tv
2025-12-23T18:03:51Z
Білосніжні пляжі та 25 градусів тепла: новий острів набирає популярності для зимового відпочинку
24tv
2025-12-23T21:15:52Z
Не шкода запозичити в сусідів: як приготувати неймовірно красивий польський різдвяний пляцок
24tv
2025-12-23T20:57:41Z
Забудьте про варену згущівку: ось найкращий рецепт вафельного торта
24tv
2025-12-23T20:57:21Z
Дві секретні краплі на ватяний диск – і не треба ніякої пралки: чудодійний спосіб для пуховика
24tv
2025-12-23T20:24:18Z
Ця помилка може зіпсувати свято: що не варто дарувати чоловікам на Новий рік
24tv
2025-12-23T20:12:33Z
Забудьте про сирник: ось рецепт найкращого пляцка на Різдво
24tv
2025-12-23T19:45:29Z
Ці дрібні помилки допускають усі: як не зіпсувати різдвяну кутю
24tv
2025-12-23T19:06:47Z
Салат "Ольга" на Різдво: простий рецепт, після якого ви забудете про "Олів'є"
24tv
2025-12-23T18:54:35Z
Більше не будете смажити рибу на Святвечір: унікальне запікання без панірування і зайвих спецій
24tv
2025-12-23T17:39:31Z
Яким був 2025 рік у кіберспорті: ключові події та цифри, які запам'ятались фанатам
24tv
2025-12-23T20:12:28Z
Apple готує секретний гаджет у 2026 році: перші деталі головного проекту Тіма Кука
InternetUA
2025-12-23T20:03:29Z
У ChatGPT з’явилася функція «Підсумки року»
УкраинФорм
2025-12-23T18:57:12Z
Старий USB накопичувач приніс майже 9 мільйонів доларів
360ua.news
2025-12-23T18:51:55Z
Яким буде перший контакт людства з інопланетянами - вчені дали невтішний прогноз
TSN
2025-12-23T18:18:49Z
Скільки днів потрібно працювати, щоб заробити на iPhone 17 Pro в Україні, Польщі та США
InternetUA
2025-12-23T18:12:30Z
Сонячні панелі працюватимуть "вічно" за допомогою однієї молекули: як це можливо
Фокус
2025-12-23T18:06:12Z
Блогер знайшов старовинну хату в Карпатах: який вигляд вона має зараз
24tv
2025-12-23T18:03:00Z
У перегонах ШІ намітився несподіваний лідер, і це не СhatGРТ: чому чат-бот програв
Фокус
2025-12-23T18:00:16Z
Томорі: Чемпіонат світу — це моя мрія
Football.ua
2025-12-23T21:03:16Z
Шовковський визначився зі своїм майбутнім: де продовжить кар'єру екстренер Динамо
24tv
2025-12-23T21:00:18Z
"Йому просто не дадуть": Мілевський натякнув, чому Ярмоленка тримають подалі від збірної України
Знай
2025-12-23T20:51:52Z
Помер олімпійський чемпіон та світовий рекордсмен Анатолій Бондарчук
24tv
2025-12-23T20:42:02Z
Піза готова до змін у тренерському штабі
Football.ua
2025-12-23T20:36:59Z
Фюллькруг успішно пройшов медогляд перед орендою в Мілан
Football.ua
2025-12-23T20:24:57Z
Балотеллі може перейти в Саудівську Аравію
Football.ua
2025-12-23T20:03:06Z
Найелітніша професійна серія з плавання готується до відновлення у 2026 році
ГЛАВКОМ NET
2025-12-23T19:54:26Z
Манчестер Сіті обійшов конкурентів у боротьбі за Семеньйо
Football.ua
2025-12-23T19:48:51Z