/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F10%2Fb2bcdeab4a34a27096c37653f602c191.jpg)
Епіцентр коронавірусу в Італії: Мілан вивів на вулиці війська
20 березня, 2020, 17:16.
.
Італійські міста вводять жорсткіші заходи та нові обмеження, намагаючись стримати пандемію коронавірусу, через яку Італія вийшла у світові лідери за кількістю загиблих.
Про це повідомляє Ansa.
Префектура Мілана в п'ятницю розпорядилася розгорнути 114 військових, аби вони контролювали дотримання жителями наказу залишатися вдома.
Це рішення ухвалили після того, як губернатор Ломбардії Аттіліо Фонтана звернувся до армії з проханням допомогти поліції забезпечити виконання карантину.
В Італії жителям дозволено пересуватися тільки з метою роботи, вирішення проблем зі здоров'ям чи закупівлі продовольства.
Тисячі людей порушують карантинні вимоги.
Тим часом північно-східний регіон Венето, центром якого є Венеція, через пандемію коронавірусу в п'ятницю закрив свої парки і сквери.
Обмежено використання велосипедів і пішохідних прогулянок.
Люди, які виходять купувати їжу або гуляти з собаками, не повинні віддалятись на відстань понад 200 метрів від своїх будинків.
Продуктові магазини і супермаркети закриють на неділю та святкові дні.
Всі обмеження поки діятимуть до 3 квітня.
Північно-західний регіон П'ємонт планує видати постанову, що посилить заходи "блокади", зокрема - ще більше обмежить активність людей на свіжому повітрі.
Влада північних регіонів заявляє, що не може чекати, поки уряд зважиться на нові обмеження по всій країні.
Особливо критичний момент - вихідні, коли очікується більша присутність громадян на вулицях.