/https%3A%2F%2Fnarodna-pravda.ua%2Fwp-content%2Fuploads%2F2020%2F03%2Fkoronavirus-161548-ZnwXZJ8o.jpg)
ЦРУ попереджало про пандемію коронавірусу: що відомо
Більше того, наголошувалося, що воно може почати поширюватися з Китаю, а решта країн не будуть до цього готовою, повідомляє НАРОДНА ПРАВДА із посиланням на Обозреватель.
Loading...
При цьому прогноз настільки точний, що в ньому конкретно вказується на можливість зараження людей коронавірусом.
Зокрема у доповіді було попередження про загрозу “появи нового вірусного респіраторного захворювання людини, надзвичайно заразного, для якого немає адекватного лікування, що може спровокувати всесвітню пандемію”.
Також у ЦРУ припускали, що джерелом інфекції стане район з високою щільністю населення: наприклад, Китай чи Південно-Східна Азія.
“Для виявлення цієї хвороби потрібен час, якщо країна походження не матиме адекватних засобів для цього.
Лабораторіям будуть потрібні тижні, щоб отримати остаточні результати, що підтверджують існування захворювання, яке може перерости в пандемію”, – йшлося у звіті ЦРУ.
Також у прогнозі побоювалися, що, незважаючи на обмеження міжнародних поїздок, мандрівники з невеликою кількістю симптомів чи без них зможуть нести вірус на інші континенти.
“Пацієнтів буде все більше і більше, і нові випадки з’являтимуться щомісяця”, – попереджала американська розвідка.
Крім того у доповіді містилися припущення про ризики появи важких наслідків для світу через пандемію.
“Якщо це захворювання з’явиться до 2025 року, внутрішня і транскордонна напруженість і конфлікти продовжуватимуть поширюватися.
По суті, країни з недостатніми можливостями прагнутимуть контролювати переміщення населення, щоб уникнути інфекції або для збереження природних ресурсів”, – йдеться у доповіді 2009 року.
Так, в мережі заговорили про те, що вона передбачила можливо спалах коронавірусу.
Крім того, французький астролог Мішель Нострадамус свого часу міг передбачити щось схоже на епідемію коронавірусу.
З хороших новин – введення карантину, яке було прийняте у Венеції через поширення коронавірусу, сприятливо позначилося на екології міста.
Натовпи туристів перестали переповнювати вулиці, вода в каналах стала чистіше і, вперше за 60 років, до Венеції повернулися дельфіни.