/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F32%2F842a1566d8bec0b9b11329fd52e09425.jpg)
Зеленський звільнив радника Лероса, який розкритикував домовленості з ОРДЛО
20 березня, 2020, 15:08.
.
20 березня указом президента нардепа від партії "Слуга народу" Гео Лероса звільнено з посади радника гаранта.
Про це йдеться в опублікованому Указі президента.
Як зазначається, Лерос був позаштатним радником президента.
"Увільнити Лероса Гео Багратовича від виконання обов’язків радника президента України (поза штатом)", - йдеться в указі.
В інтерв'ю нардеп заявив, що вважає неприйнятним мир ціною здачі національних інтересів і легалізації терористів на українській землі, як, наприклад, амністії убивць, які разом з військовими армії РФ вбивали українців.
""Той, хто покладе такий план президенту на стіл, відверто його підставляє ", - підсумував він.
Відповідаючи на питання, чи можна досягти миру на Донбасі шляхом реалізації Мінських угод за планом Єрмака-Козака, нардеп підкреслив, що Україна не повинна сліпо жити за планом, написаному в Кремлі.
"Бачу, що Єрмак проччитав моє інтерв'ю", - відреагував Гео Лерос, дізнавшись про звільнення.