/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F27%2F888ebaa13cebc0684ef7545349b32299.jpg)
Пандемія коронавірусу: в адміністрації президента РФ виявили випадки зараження COVID-19
27 березня.
В адміністрації і управлінні справами президента Росії після первинного тестування на коронавірус виявили декілька випадків зараження, зазначає УНН з посиланням на ряд російьских ЗМІ, зокрема видання “Ведомости”.
Джерело “Ведомостей”, близьке до оперативного штабу, підтвердило, що двоє людей, що працюють в адміністрації президента, були інфіковані коронавірусом.
За його словами, обидва співробітники займають не керівні посади, вони і люди, які контактували з ними, ізольовані.
Ще одне джерело, близьке до штабу, сказало, що тільки у одного співробітника адміністрації президента підтверджений коронавірус.
За його словами, він знаходиться на домашньому лікуванні, а не в лікарні в Комунарці, де лежать хворі коронавірусною інфекцією.
Прес-секретар президента Дмитро Пєсков на запит “Ведомостей” про хворих в адміністрації президента не відповів.
Пізніше, представник Кремля Дмитро Пєсков підтвердив інформацію про те, що один із співробітників адміністрації президента захворів коронавірусом.
Про кого саме йдеться, прес-секретар не уточнив.
“Дійсно, в адміністрації виявлені випадки коронавірусу.
Це відповідає дійсності”, — сказав Пєсков журналістам (відповідаючи на уточнюючі питання, він сказав, що мова йде про один випадок).
У зв’язку з цим вживаються всі необхідні санітарні та епідеміологічні заходи, додав прес-секретар.