![У Рівненській області підтвердили ще 9 випадків коронавірусу](https://thumbor.my.ua/AUbPOWoHqSZAP1UBRVkjipI_zT4=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fimgclf.112.ua%2F277x167%2F2020%2F03%2F27%2F419991.jpg%3Ftimestamp%3D1585287835)
У Рівненській області підтвердили ще 9 випадків коронавірусу
ins{.
У Рівненській області підтвердили дев'ять нових випадків захворювання коронавірусом Covid-19.
Про це повідомляє голова Рівненської ОДА Віталій Коваль Facebook.
За словами Коваля, Рівненський обласний лабораторний центр провів дослідження методом ПЛР біоматеріалу двох жінок, які попередньо мали позитивний результат експрес-тестів.
"Також перевірили шість інших пацієнтів, які лежали в інфекційному відділенні Сарненської ЦРЛ, і померлу матір однієї з вищезазначених жінок.
Коронавірус підтвердився у всіх дев'яти випадках", - розповів голова Рівненської ОДА.
Він зазначив, що на даний момент хворі ізольовані.
Їх стан стабільний.
З них п'ять осіб померли, один пацієнт видужав.
Водночас Чернівецька обласна державна адміністрація заявила, що в області від коронавірусу вилікувались троє людей, серед них дитина та двоє дорослих.
В даних МОЗ ці випадки поки не зафіксовані.
Крім того, Кабінет міністрів продовжив навчальний рік у школах ще на місяць - до 1 липня.
ins{.