/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2F47f195c17a3adfcf385ab9dd8588d2fd.png)
Мерія Одеси буде працювати дистанційно: у працівника виявили COVID-19
Про це розповів у фейсбуці заступник міського голови Одеси Павло Вугельман.
В Україні діють карантинні обмеження, однак більшість співробітників мерії, відповідальних за забезпечення життєдіяльності міста, все ж працювали з адмінбудівлі на Думській площі, 1.
Сьогодні в одного з працівників нашої структури підтвердився діагноз коронавірус COVID-19.
Усіх контактних осіб уже встановили й відправили на карантин,.
– написав Вугельман.
Представник влади зазначив, що саме цей підрозділ мерії безпосередньо перебував у контакті з мешканцями міста, тож "взяв удар на себе".
Щоб такого більше не відбувалося, 1 квітня керівництво міста вирішило відправити багатьох працівників мерії на віддалену роботу.
Вугельман наполягає, що технічні труднощі є, але якість роботи міської влади не зміниться.
Додамо, що у пресслужбі міського голови Одеси розповіли кілька деталей про хворого на COVID-19 працівника:.
Його діагноз підтвердився увечері 1 квітня.
Тиждень до цього він лікувався вдома.
Аналіз на коронавірус здав, бо відчув погіршення стану здоров'я.
Зараз перебуває в Одеській міській клінічній інфекційній лікарні.
Станом на кінець дня 1 квітня загалом в Україні виявили 794 випадки інфікування коронавірусом, з них 14 в Одесі та області.
Коронавірус виживає на різних поверхнях: скільки часу та на яких / Інфографіка 24 каналу.