/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F04%2F11%2Fbf370825293e2ec8179caef8a2945db7f737608b.jpg)
Президент Гарварду перехворів на коронавірус і планує здавати кров для лікування хворих
11 квітня.
Президент Гарвардського Лоуренс Баков університету з дружиною Адель одужали від COVID-19 і згодилися здавати кров, антитіла з якої будуть використовувати для створення терапевтичного препарату для хворих на коронавірус.
Про це повідомляє УНН з посиланням на CNN.
“Президент Гарвардського університету заявив, що він та його дружина будуть здавати кров для допомоги у боротьбі з коронавірусом”, — повідомили в ЗМІ.
Зазначається, що 24 березня Лоуренс Баков та його дружина Адель отримали позитивний результат тесту на коронавірус.
“У листі до громади Баков зазначив, що вони зголосилися взяти участь у дослідженнях в Інституті Рагона з надією, що їх антитіла до коронавірусу можуть бути використані для створення терапевтичного препарату”, — вказано у повідомленні.