![Філарет провів Великодню службу без маски, а вірян причащав з однієї ложки: фото](https://thumbor.my.ua/r1Vcj2o6CcEtXou34BBW5b-mXUY=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Fe2f0afb0fde129970f53c141f06e665d.jpg)
Філарет провів Великодню службу без маски, а вірян причащав з однієї ложки: фото
Про недотримання карантину під час служби свідчать фото, які Патріарх Філарет розмістив у своєму фейсбуці.
З фото помітно, що Філарет та інші священники правили нічну службу на Великдень без масок та рукавичок.
Патріарх Філарет та священники на Великодній службі / Фейсбук Філарета.
Крім того, як інформує "Бабель", Філарет давав парафіянам цілувати Біблію.
У храмі вибудовується черга на благословення перед причастям.
Люди підходять до священника, він прикладає хрест до чола, а потім всі по черзі цілують Біблію, – йдеться у повідомленні.
Після благословення Патріарх Філарет по черзі причастив приблизно 50 парафіян з однієї ложки.
Крім того, люди у Володимирському соборі стояли дуже близько один до одного.
Служба у Володимирському соборі у Києві за участю Філарета.
Порушення карантину на Великдень: основне.
Поліція розпочала кримінальне провадження за фактом порушення карантину у Святогірській Свято-Успенській лаврі, що на Донеччині.
Там у Великодню ніч зібралися понад 300 людей.
Розглядається питання про порушення умов карантину під час Великоднього богослужіння в Почаївській лаврі на Тернопільщині.
В Одесі теж не вдалося уникнути скупчень біля храму.
Люди були подекуди без масок і не дотримувались дистанції.