MY.UAНовости
Мільярдні схеми. Як власнику енергорупи Шкрібляку вдається уникати кримінальної відповідальності
Мільярдні схеми. Як власнику енергорупи Шкрібляку вдається уникати кримінальної відповідальності

Мільярдні схеми. Як власнику енергорупи Шкрібляку вдається уникати кримінальної відповідальності

Хочете читати новини в іншому форматі?.

Підписуйтесь на телеграм-канал НАРОДНА ПРАВДА.

Підписатись можна ТУТ.

Бізнесмену та колишньому нардепу Анатолію Шкрібляку, який заробляє мільярди на тіньових схемах в енергетиці, роками вдається уникати кримінальної відповідальності.

Loading...

Бенефіціара енергогрупи Шкрібляка неодноразово звинувачували у зловживанні службовим становищем і корупції.

Заручившись підтримкою посадових осіб НКРЕКП, місцевих органів влади та управління, бізнесмен спільно з менеджментом підконтрольних йому як кінцевому бенефіціару компаній організували та реалізували фальсифікації звітних даних про реальне наповнення тарифу ТЕЦ, а також створили системні схеми розкрадання фінансів.

Це робилося через штучне завищення витрат при організації основних видів діяльності — доставка і транспортування з-за кордону вугілля, закупівля товарно-матеріальних цінностей, реалізація інвестиційних та ремонтних програм.

Популярні новини зараз.

У пенсіонерів почали масово відбирати пенсії: скандальні подробиці.

Город і дача: посівний календар на квітень-2020.

Названо групу крові, власників якої вбиває коронавірус.

Шкрібляк є кінцевим бенефіціаром чотирьох українських теплових електростанцій:.

– ТОВ «Еврореконструкція» (Дарницька ТЕЦ г.

Киев, приватна власність) – 68% теплових споживачів лівобережної частини Києва;.

– ПАТ «Черкаське хімволокно» (Черкаська ТЕЦ, оренда ФГСУ до 2050р.) – 65% теплових споживачів м.

– ТОВ «Тех.

Нова» (Чернігівська ТЕЦ, оренда міськрада до 21.08.2023г.) – близько 50% теплових споживачів м.

– ТОВ «Сумитеплоенерго» (Сумська ТЕЦ, оренда міськрада до 30.04.2023г.) – 75% теплових споживачів м.

Основою економіки підприємств енергетичної групи є те, що набрав чинності ринок електричної енергії та тарифоутворення на теплову енергію (генерація, транспорт, збут, послуга).

Регулятором виступає національна комісія – НКРЕКУ.

Примітно, що за підсумками діяльності за 2015 – 2018 рр.

НКРЕКУ знято з тарифів вищевказаних підприємств – 232,5 млн.

без ПДВ.

За підсумками виконаних перевірок ще планується до зняття 516,2 млн.

без ПДВ.

Основними причинами зняття тарифу є невідповідність (протягом багатьох років) закладених в тариф і фактичних (звітних) показників.

Річ у тім, що управління ТЕЦ в усіх напрямках їх фінансово-господарської діяльності здійснюється з однією метою – отримання незаконного «доходу» для бенефіціарів (згідно з затвердженим щорічним «планом») і відповідного «бонуса» для керівників ЕГ.

Адже чинна система управління дозволяє безконтрольно і неефективно використовувати фінансові і матеріальні ресурси підприємств в інтересах їх керівників та бенефіціарів, в результаті чого ТЕЦ завдано збитків на сотні мільйонів гривень.

Менеджмент ЕГ займається організацією та реалізацією фальсифікацій звітних даних про реальне наповнення тарифу ТЕЦ, системних схем розкрадання грошових коштів (через штучне завищення витрат при організації основних видів діяльності – доставка і транспортування з-за кордону вугілля, закупівля ТМЦ, реалізація інвестиційних та ремонтних програм, проведення різних наукових досліджень і т.

Зазначені «витрати» безпосередньо збільшують ціну енергоносіїв, за споживання яких платить населення України.

Ба більше, технічний стан основного і допоміжного енергетичного обладнання даних ТЕЦ знаходиться на критично низькому рівні, обсяги фактично виконуваних ремонтів і модернізацій не відповідають режимним навантаженням – фактично обладнання працює на знос.

Ще одна з проблем ЕГ – низька, на межі зі збитковою, маржинальність ринку електричної та теплової енергії, у зв’язку з неготовністю ТЕЦ ЕГ до роботи в умовах ринкових відносин; а також відсутність середньо- і довгострокової комплексної стратегії розвитку ТЕЦ через розкрадання, неконкурентну вартість продукції ЕГ, блокування залучення інвестицій, як прямих, так і міжнародних фінансових інституцій.

Поставка вугілля з РФ і ОРДЛО – це основна стаття доходу бізнесу.

Суть – штучне збільшення вартості вугілля за допомогою афілійованих структур-нерезидентів, виведення «маржі» через підконтрольні фірми в Україні та за кордоном.

Також ділки заробляють на інвентаризації складу.

Фактичні питомі витрати палива менше затверджених в тарифі.

Для «вирівнювання» дельти питомих списується вугілля більше, ніж фактично споживається, внаслідок чого утворюється «надлишок» складу вугілля, який через систему інвентаризацій «повертається» на склад.

«Повернене» вугілля ставиться на прихід, як валовий дохід з подальшою сплатою податків.

Як результат – фактичний прибуток бенефіціарів набагато більше витрат, за які сплачено податки, джерело прибутку – тариф.

Ще одна з махінацій – заробіток на послугах і роботах.

Для цього треба закласти в тариф «наукові та інженерно-вишукувальні» роботи, а потім «виконати» ці роботи афілійованими структурами з частковим залученням підрядних спеціалізованих підприємств.

Вартість проведених на основному обладнанні ТЕЦ робіт по тарифу і фактом (з урахуванням залучених спец підприємств) відрізняється в рази і «ховається» системою актів виконаних робіт.

Як результат – різниця між фактичною і тарифною вартістю послуг є прибутком бенефіціарів, джерело якого – знову тариф.

Ще один механізм – питомі витрати палива на виробництво електро- і теплової енергії, затверджені тарифом, істотно вище фактичних на ТЕЦ – це прямий заробіток бенефіціарів.

Ремонтні та інвестиційні програми, закладені в тариф, в рази менше фактично виконуваних.

Але основним джерелом розкрадань є схема поставок вугілля з РФ і ОРДЛО.

Зазначена схема передбачає:.

– «товарну» складову, згідно вантажними митними деклараціями (ВМД) це пряма поставка вугілля – «відправник експортер» (фірма РФ) – «одержувач» (ТЕЦ Україна) – «особа, відповідальна за фінансове врегулювання» (фірма України або нерезидент), кінцева ціна вугілля відповідає паливній складовій тарифу, затвердженого НКРЕКУ для ТЕЦ.

– «фінансову» складову, згідно з якою розрахунок за поставку вугілля здійснюється через ланцюжок юридичних осіб з перерахуванням «маржі» на рахунки бенефіціарів та учасників «схеми», таким чином відбувається завищення ціни вугілля, неконтрольоване правоохоронними та фіскальними органами України.

На сьогоднішній день, оперативним шляхом отримані основні схеми руху вугілля і грошових коштів у 2017-2018-2019 роках за вищевказаними енергопідприємствам з назвами і повними реквізитами всіх фірм, посадових і відповідальних осіб, задіяних у злочинних схемах, фактичні дані про формування ціни на вугілля в схемах, виведення «маржі» на підконтрольні фірми, окремі ВМД, виписки по нерезидентам, рахунки, інвойси, Свіфт-перерахування і т.

Згідно з отриманими даними, так звана «маржа» в середньому становить близько 18-25 доларів США за тонну вугілля, при обсязі поставки на адресу вищевказаних ТЕЦ в розмірі 1,4 мільйона тонн в рік – «тіньова прибутковість» від вищевказаних схем становить близько 30 млн.

доларів на рік.

Дані махінації дозволили ділкам протягом 2017-2019 років незаконно отримати та легалізувати понад 3 мільярди гривень.

І ці факти задокументовано у рамках ряду кримінальних проваджень, відкритих впродовж 2019-2020 років у ДБР, Нацполіції і СБУ.

– ДБР України: №62019000000001529 від 30.09.20019 р.

5 ст.

191 КК України (супроводження справи з боку Департаменту контррозвідувального захисту економіки держави СБУ);.

– ГСУ НП України: № 12019000000000968 від 11.10.2019 р.

5 ст.

191 КК України;.

– Управління СБ України в Чернігівській області: № 22019270000000059 від 09.10.2019 р.

1 ст.

258-3 КК України.

Але попри вказані кримінальні провадження, протиправні дії Шкрібляка та посадових осіб ТЕЦ на сьогодні не припинені.

Що досить дивно, адже у слідчих та оперативних підрозділів була вся необхідна інформація: наявність основних схем (товарних та фінансових) постачання вугілля; перерахування коштів з повними реквізитами всіх фірм, інформації щодо посадових та відповідальних осіб, задіяних в злочинній діяльності; фактичних даних про формування вартості на вугілля в схемах, виведення так званої «маржі» на рахунки підконтрольних структур та документальних матеріалів (ГТД, інвойси, свіфт-перерахування, виписки по нерезидентам, тощо).

Але на це є причина – Шкрібляк активно здійснює заходи, направлені на знищення документальних матеріалів, електронних носіїв, тощо.

А також використовує свої корупційні зв’язки в правоохоронних органах з метою уникнення від кримінальної відповідальності.

Зокрема, в кінці лютого – на початку березня 2020 року, слідчими ДБР та ГСУ НП України, за вказівкою безпосереднього керівництва, були винесені постанови про закриття відповідних вищевказаних кримінальних проваджень, зазначені постанови були погодженні в Офісі Генерального прокурора України.

При цьому, будь-яких активних слідчих дій, направлених на документування та припинення протиправної діяльності не проводилось (не вилучались документи, не викликались на допит посадові та інші особи, не призначались ревізії, тощо).

Виходить, що на сьогодні з трьох кримінальних справ закрито дві.

Досі відкритою залишається лише одна – № 22019270000000059 від 09.10.2019 р.

1 ст.

258-3 КК України.

І ця справа, відкрита управлінням СБ України в Чернігівській області – найцікавіша.

Під приціл уваги правоохоронців потрапило ТОВ «Тех.

Нова» (Чернігівська ТЕЦ).

Про це йдеться в ухвалі Деснянського районного суду Чернігова від 2 січня 2020 року.

У документі зазначено, що СБУ почала досудове розслідування проти ТОВ “Фірма Тех.

Нова” 9 жовтня 2019 року.

За версією слідства, компанія з січня по жовтень минулого року закуповувала через білоруські підприємства вугілля, видобуте на тимчасово окупованій території, хоча в митних деклараціях країною походження вугілля була вказана Росія.

“Вугілля, що імпортується, видобувається на непідконтрольный території України і транзитом через Російську Федерацію і Республіку Білорусь ввозиться на територію України.

Кошти від зазначеної протиправної діяльності спрямовуються на підтримку незаконних збройних формувань, що діють на Сході України”, – йдеться в судових матеріалах.

СБУ з посиланням на дані Чернігівської митниці, зазначає, що за десять місяців 2019 року “Тех.

Нова” оформила 269 митних декларацій щодо імпорту вугілля в режимі імпорту з Білорусі.

“ТОВ Фірма Тех.

Нова направлено запит для отримання засвідчених копій документів, на підставі яких здійснювалося постачання і митне оформлення вугілля.

В режимі імпорту з території республіки Білорусь … На даний момент відповіді від ТОВ Фірма Тех.

Нова “ніхто не почув”, – завили тоді в СБУ.

Суд задовольнив клопотання СБУ та зобов’язав компанію надати спецслужбі сертифікат про походження імпортного вугілля, договір про його постачання та інші запитувані документи.

Втім, справа “зависла”.

Наразі Шкрібляк вже добрався і до неї.

Згідно з інформацією, яку отримала редакція ІНФОРМАТОРа, на даний час, через адвокатів та Мазурову О.

(довірена особа Шкрібляка А.

В., – ред.) активно відпрацьовується питання щодо організації надання вказівки керівництву УСБУ у Чернігівській області по направленню матеріалів кримінального провадження № 22019270000000059 від 09.10.2019 р.

1 ст.

258-3 КК України с регіонального підрозділу до Головного слідчого Управління СБУ, з метою подальшого припинення будь-яких слідчих дій та закриття справи.

Вказане питання, начебто вже попередньо обговорювалось зацікавленими особами з керівництвом місцевих правоохоронних органів.

І шанси на те, що і цю справу буде закрито, досить великі.

На початку 2017 року між Шкрібляком і людиною тодішнього президента Петра Порошенка Ігорем Кононенко були досягнуті домовленості, які передбачали подальше спільне отримання прибутку від діяльності енергопідприємств, юридичним бенефіціаром яких продовжував залишатися Шкрібляк.

Але на ключові посади в Керуючій Компанії і на ТЕЦ були призначені особи з бізнес-оточення Кононенка.

Крім цього, питання «закриття» існуючих на той момент проблем в НКРЕКУ, в контролюючих та правоохоронних органах України, Шкрібляк повинен забезпечити за рахунок власних фінансових ресурсів.

Протягом березня-травня 2017 року Шкрібляком для вирішення цих проблем представникам Кононенко були передані декількома частинами гроші в розмірі 10 мільонів доларів США готівкою.

Втім, Кононенко і Шкрібляк співпрацювали і у 2018 році, і наразі є бізнес-партнерами.

Надалі так зване «прикриття» протиправної діяльності зазначеної «енергогрупи» здійснювалося через ГПУ та СБУ.

Щомісячний «абонемент» для кожного правоохоронного органу становив від 100 до 150 тис.

доларів США.

Крім цього, з метою контрольованого вилучення документальних матеріалів про діяльність «енергогрупи» в період 2014-2017 років, а також попередження можливої ​​діяльності структурних підрозділів органів в областях, 21.03.2017 р.

Управлінням з розслідування кримінальних проваджень у сфері економіки Головного слідчого управління ГПУ в ЕРДР внесено виробництво № 42017100000000353.

Не зважаючи на зміну владної верхівки країни бізнес Шкрібляка не тільки не постраждав, а продовжує активно заробляти гроші для свого керівництва.

Адже з владою завжди можна “домовитися”, були б гроші.

А вони є.

В рамках внесених до Єдиного реєстру досудових розслідувань кримінальних проваджень, правоохоронними органами встановлено, що грошові кошти, отримані через реалізацію злочинних схем в енергетиці, перераховувалися на зарубіжні розрахункові рахунки Шкрібляка А.

В., підконтрольних йому осіб і офшорних компаній.

Надалі, зазначені грошові кошти після їх легалізації перераховувалися в Україну на фінансування різних інвестиційних проектів, контрольованих бізнес-оточенням Шкрібляка.

Теги по теме
Народная Правда
Поделиться
Поделиться сюжетом
Источник материала
Упоминаемые персоны
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Ситуация резко изменилась: что происходит в Купянске после визита Зеленского
Comments UA
2024-11-19T15:18:34Z
Военных КНДР перебросили под Харьков - СМИ
Корреспондент
2024-11-22T22:22:27Z
В Киеве пробки на дорогах и коллапс в метро
Апостроф
2024-11-21T07:00:32Z
"Кормили стаканом кипятка": история выжившего после плена херсонца, работающего под обстрелами
Политека
2024-11-23T09:01:23Z
Часть средств на утепление многоквартирных домов вернут ОСМД
Знай
2024-11-23T07:06:52Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
ГУР нанесло ракетную атаку по скоплению врага на ТОТ
TSN
2024-11-21T19:21:23Z
Минус около $200 млн: «Червона Калина» и «Тайфун» уничтожили комплекс «Борисоглебск 2»
Апостроф
2024-11-18T11:30:35Z
Молодой фаворитке Путина доверили важное культурное мероприятие в России
Comments UA
2024-11-21T19:57:44Z
Китай отреагировал на удар баллистической ракетой России по Украине
Comments UA
2024-11-22T13:57:41Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Нарушит еще одну традицию: Мелания Трамп не переедет за мужем в Белый дом
Фокус
2024-11-13T14:35:03Z
Швейцария запретила экспорт патронов польской фирме, после того, как их обнаружили в Украине
ZN UA
2024-11-23T09:06:36Z
Ричард Гренелл — кто он такой и почему Трамп решил сделать его спецпосланником по РФ и Украине
Апостроф
2024-11-23T09:03:34Z
После Днепра РФ может готовить удар по Верховной Раде: нардепы отменили заседание
Фокус
2024-11-21T22:48:41Z
Названы три кандидатуры на должность посла Украины в США
Апостроф
2024-11-12T16:48:41Z
Усиление кровавого террора: сколько еще времени Путин будет устраивать украинцам ад
Comments UA
2024-11-18T12:39:58Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
"Такой п**дец, а ты чипсики рекламируешь": ведущий "Орла и решки" рассказал о разговоре с Ивлеевой после вторжения РФ
Апостроф
2024-11-19T09:48:42Z
О чем фильм «Конклав»: плох тот кардинал, который не мечтает стать Папой. Любой ценой
Комсомольская правда
2024-11-23T09:02:13Z
Пять современных сериалов, которые стоит посмотреть до конца осени
Фокус
2024-11-23T07:12:13Z
Тринчер сравнили с россиянкой Бузовой из-за поведения на интервью/Певица ответила на вопросы интервьюера после своего выступления
Апостроф
2024-11-19T10:39:25Z
В Facebook сообщили о смерти Виктора Павлика: жена выдала гневную тираду
GlavRed
2024-11-19T16:45:44Z
"Очень хороший муж": Ева Лонгория раскрыла секреты счастливого брака с Хосе Бастоном
Фокус
2024-11-18T11:07:17Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Микроволновка может убить? Как печка влияет на здоровье
Comments UA
2024-11-23T02:39:25Z
Убывающая Луна 16-30 ноября 2024 года: что следует сделать и особенности периода
TSN
2024-11-23T02:09:14Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
«Они совсем не темнеют»: простой лайфхак, чтобы хранить авокадо неделями
Marie Claire
2024-11-21T03:04:10Z
Что предлагают вместо МСЭК: от анонимности пациента до видеофиксации и индивидуальных экспертов
Комсомольская правда
2024-11-19T06:02:12Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
"Им запретили делать это": раскрыто скандальное условие боя Тайсон - Пол
Корреспондент
2024-11-19T15:36:14Z
"Как он собирается причинить мне боль?": Фьюри раскритиковал Усика
Корреспондент
2024-11-23T07:57:30Z
Макгрегор признан виновным в изнасиловании
UAToday
2024-11-23T00:54:17Z
Тренер Жироны рассказал, когда Цыганков сможет вернуться на поле
Корреспондент
2024-11-22T19:52:44Z
Звездный боец UFC Макгрегор признан виновным по делу об изнасиловании
ZN UA
2024-11-22T19:22:46Z
Конор Макгрегор проиграл дело об изнасиловании и должен выплатить жертве 250 тысяч евро
Фокус
2024-11-22T19:15:55Z
"Что мы можем сделать?": в Федерации волейбола Украины прокомментировали побег игроков "Решетиловки" за границу
TSN
2024-11-22T14:54:17Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
В Украине могут установить ветряные турбины общей мощностью 800 МВт: что известно
Фокус
2024-11-18T17:23:42Z
Отменены графики отключений света в некоторых регионах
Известия Киев
2024-11-19T18:33:42Z
Платежка может вырасти: сколько придется платить за газ в декабре
Знай
2024-11-18T08:07:12Z
Польские фермеры начали забастовку перед пунктом пропуска "Медика - Шегини"
Европейская правда
2024-11-23T09:07:53Z
Долги за коммуналку: в каких случаях могут забрать жилье
Знай
2024-11-23T09:06:58Z
Украинцы могут платить за тепло по "копеечному" тарифу: но есть условие
Знай
2024-11-16T20:12:25Z
Цитрусовый ценопад: мандарины, апельсины и лимоны становятся доступнее
Знай
2024-11-18T11:12:37Z
Кабмин в очередной раз перенес повышение зарплат учителям
Апостроф
2024-11-12T14:04:44Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
Женщина сделала ДНК-тест: как выяснилось, ее бабушка забрала с собой в могилу секрет
Фокус
2024-11-12T15:27:38Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
В ВСУ заявили, что северокорейских военных на Харьковщине нет
Комсомольская правда
2024-11-23T08:27:07Z
Досрочный выход на пенсию в Украине: кто теперь имеет право
Известия Киев
2024-11-23T08:18:25Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
Точность до 1 метра, поражает движущиеся цели: Франция произведет бомбы AASM для Украины
Фокус
2024-11-12T15:27:21Z
Российская ракета, которая упала на дома в Одессе, была сбита ПВО, — Воздушные силы
Комсомольская правда
2024-11-18T14:40:19Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Голубцы с булгуром, вкуснее обычных: судья "Мастер Шеф" дала простой рецепт
Политека
2024-11-19T04:00:53Z
Любовный гороскоп для всех знаков Зодиака на неделю с 18 по 24 ноября 2024 года
Фокус
2024-11-17T23:15:40Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
8 фраз, которые мечтает услышать каждая мать от своей взрослой дочери
Marie Claire
2024-11-23T08:01:37Z
Сделают только хуже: 6 типов людей, к чьим советам нельзя прислушиваться
Marie Claire
2024-11-23T07:33:35Z
Как спасти пересоленное блюдо – помогут бабушкины советы/Ситуацию можно исправить!
Апостроф
2024-11-18T11:12:39Z
Раз и навсегда: каков идеальный возраст для замужества — не пропустите это время
Marie Claire
2024-11-23T06:06:58Z
Топ алкогольных напитков, которые действительно "валят с ног"
Comments UA
2024-11-23T04:09:27Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Российский удар по Киеву: спасатели показали последствия
Апостроф
2024-11-17T07:15:11Z
Среди жертв российского удара по Сумам – 14-летняя Анастасия Боровик
Комсомольская правда
2024-11-18T10:52:24Z
Очевидец о ракетном ударе в Одессе: взрыв был в 15 метрах от нас
Comments UA
2024-11-18T11:15:47Z
Мощный удар по Бердянску: что известно сейчас
Comments UA
2024-11-23T08:15:24Z
"Меня подбросило на диване": что говорят очевидцы удара ракетой "Орешник" по Днепру
Апостроф
2024-11-23T07:36:04Z
Дания задержала китайское судно по подозрению в повреждении кабелей
Корреспондент
2024-11-20T19:00:44Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
В Виннице мужчина хотел взорвать себя гранатой: подробности
TSN
2024-11-22T21:51:43Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Семейная традиция Комонов: ученые обнаружили следы бальзамирования на телах французских аристократов
Фокус
2024-11-18T11:45:32Z
Что нужно, чтобы роутер работал от повербанка? Три "народных" способа
Знай
2024-11-23T08:51:21Z
Что делать, когда смартфон плохо ловит сеть: есть несколько полезных советов
Политека
2024-11-23T08:01:30Z
"Зачем он курит планшет?" В S.T.A.L.K.E.R. 2 нашли Буданова
Апостроф
2024-11-23T06:48:26Z
Убывающая Луна от 16 до 30 ноября 2024 года: что категорически запрещено с точки зрения эзотерики
TSN
2024-11-23T05:09:49Z
Видеоигры помогают строить успешную карьеру: что еще выяснили ученые за 20 лет "подглядывания"
Знай
2024-11-23T03:51:58Z
Гигантские цыплята и боевая система как в Ведьмаке: что известно о возвращении культовой RPG Fable
Знай
2024-11-22T20:51:32Z
"Будет "Фукусима" искусственного интеллекта": какие опасности и проблемы ожидают человечество
Фокус
2024-11-22T20:51:04Z
Лайфхаки для зимы: как быстро очистить лобовое стекло от льда
Comments UA
2024-11-19T01:00:21Z
За американский автомобиль могут отобрать права: на что обратить внимание
Знай
2024-11-22T17:21:14Z
В Японии запускают в производство необычный гибрид Honda Civic и Dodge Challenger
Фокус
2024-11-22T11:15:38Z
Альтернатива Wrangler: электрический внедорожник Jeep впервые заметили на дорогах
Фокус
2024-11-22T08:36:02Z
Увеличат запас хода до 1000 км: Honda готовит инновационные батареи для электрокаров
Фокус
2024-11-21T17:57:23Z
Новые машины, трассы с "Софией" и коллекция Ferrari: Gran Turismo 7 от Sony получила ноябрьское обновление
GameMag
2024-11-21T13:58:37Z
Гость из 60-х: обнаружен редкий 58-летний спорткар Chevrolet в новом состоянии
Фокус
2024-11-21T13:45:35Z
Премиальный французский электромобиль с запасом хода 750 км показали до премьеры
Фокус
2024-11-21T12:06:21Z
Старый 88-летний мотоцикл продают по цене нового Ferrari
Фокус
2024-11-21T10:06:53Z