/https%3A%2F%2Fglavcom.ua%2Fimg%2Farticle%2F6764%2F85_main.jpg)
Влада Чехії продовжила режим надзвичайного стану
В Чехії депутати парламенту прийняли рішення про продовження режиму надзвичайного стану в країні, який було введено через пандемію коронавірусу, до 17 травня.
Про це повідомляє пресслужба Палати депутатів у Twitter.
Уряд на чолі з прем'єр-міністром Андрієм Бабишем і міністром охорони здоров'я Адамом Войтехом наполягало на продовженні надзвичайного стану до 25 травня.
Sněmovna prodloužila nouzový stav v České republice do 17.
— Poslanecká sněmovna (@snemovna) April 28, 2020.
Всього він включає п'ять етапів ослаблення.
Повний вихід з карантину згідно з планом планується на 8 червня.
Крім того, з 24 квітня уряд Чехії послабило карантин і дозволив громадянам вільно переміщатися по країні, а також виїжджати за її межі.
З 27 квітня уряд Чехії також дозволить відновити навчання в вузах і відкрити фітнес-центри, бібліотеки і магазини площею до 2 500 кв.
При позитивній динаміці епідемії 11 травня роботу відновлять торгові центри, музеї і перукарні, а ще через два тижні - готелі та ресторани.
До слова, президент України Володимир Зеленський назвав умови для плавного виходу країни з карантину і анонсував представлення невдовзі прем'єр-міністром відповідного сценарію.
Як повідомлялося, за місяць карантину в Україні «армія» безробітних збільшилася удесятеро.
Читайте також інтерв’ю «Главкома»:.
Павло Розенко: Реальна кількість тих, хто вже втратив роботу, – півтора-два мільйони.