У четвер, 30 квітня, у Чернівецькій області повідомили про ще 96 випадків COVID-19. 28 інфікованих є мешканцями Чернівців.
Впродовж доби лабораторний центр дослідив 470 нових зразків, повідомив голова Чернівецької ОДА Сергій Осачук.
"За весь період лабораторний центр опрацював 7027 ПЛР-тестів, - зазначив посадовець. - 12 буковинців сьогодні одужали від COVID-19, вони двічі отримали негативні результати тестів".
Загалом від початку спалаху на Буковині новим типом коронавірусу заразилися 1 667 людей. З них 44 пацієнти померли від ускладнень COVID-19, тоді як ще 128 - одужали та виписалися з медзакладів. Для порівняння, місяць тому, 30 березня, у Чернівецькій області було лише 109 хворих на COVID-19.
Нагадаємо, що у Чернівецькій області минулої доби зафіксували три летальні випадки, у всіх померлих підозрювали коронавірус.
Як повідомлялося, на Буковині померли троє медпрацівників з коронавірусом. Усі вони мали супутні хвороби. Загалом в області COVID-19 виявили у 264 медичних працівників, серед яких лікарі, медсестри, санітарки та інший персонал. Стан хворих легкий або середнього ступеню тяжкості. За результатами епідеміологічних розслідувань, близько половини випадків інфікування лікарів сталися під час надання медичної допомоги.
▪️На Буковині сьогодні, 30 квітня, офіційно підтверджено ще 96 випадків зараження коронавірусом, із них 28 – у...
Опубліковано Сергій Осачук Четвер, 30 квітня 2020 р.
Нагадаємо, 11 березня Кабінет міністрів України на три тижні запровадив карантин на всій території України задля протидії коронавірусу з Китаю. Кабміном запропоновано встановлення обмежень на проведення масових заходів, у яких запланована участь 200 та більше осіб. Але це не стосується заходів державної необхідності. Проведення спортивних заходів можливе з дозволу міжнародних організацій, без глядачів.
Також Україна закриває кордони. Роботу метро, а також автомобільне, залізничне та авіасполучення між містами й областями від 18 березня в Україні також буде тимчасово обмежено. Низка регіонів зачинила навчальні заклади та ввела низку жорстких обмежень - від закриття закладів громадського харчування до заборони виїзду та в'їзду до міста.
За 2 тижні після цього Кабмін запровадив режим надзвичайної ситуації на всій території України та подовжив карантин на місяць - до 24 квітня. 3 квітня карантин посилили: ввели обов’язкову 14-денну обсервацію для осіб, які прибувають з-за кордону, заборонили пересуватися вулицями більш ніж двом особам, крім випадків супроводу дітей. 22 квітня карантин подовжили до 11 травня.
В Україні 3 березня зафіксували перший випадок зараження на коронавірус COVID-19. Інфікованим виявився мешканець Чернівецької області. Він незадовго до цього повернувся з дружиною з Італії. Ввечері 12 березня в Україні офіційно підтвердили ще два випадки зараження коронавірусом. Інфікування зафіксували в Чернівецькій та Житомирській областях. Жінка з Житомирщини померла від інфекції, ставши першою жертвою COVID-19 в Україні.
Після цього про виявлення коронавірусупочали повідомляти і в інших областях. Епіцентрами спалаху в Україні стали Чернівецька область та місто Київ, де хворобу діагностують найбільше. За актуальними новинами щодо поширення коронавірусу в Україні, кількості хворих та летальних випадків, а також засобами боротьби про COVID-19 стежте на сайті ТСН.ua.
Приєднуйтеся до ТСН.ua у Telegram!