MY.UAНовини
Команда «Голосу країни» – про всі секрети карантинного суперфіналу
Команда «Голосу країни» – про всі секрети карантинного суперфіналу

Команда «Голосу країни» – про всі секрети карантинного суперфіналу

Одним із таких проєктів став суперфінал 10-го сезону «Голос країни», який 26 квітня показав телеканал «1+1».

Це прямоефірне шоу здолало всі виклики карантинних зйомок: замінило глядачів у залі та танцівників на сцені діджитал-технологіями і забезпечило телеаудиторії емоції від побаченого – комусь за допомогою спостережень за романтичним дуетом пари журі, комусь – за допомогою апелювання до відваги лікарів, комусь – через думки про те, як українська телеіндустрія бореться з обставинами, наче жабка в глечику з молоком, котра щосили б’є лапками, аби не потонути.

Поправка: б’є лапками, не полишаючи карантинної ізоляції – команда продакшену працювала віддалено.

Під час перегляду суперфіналу виникали запитання на кшталт того, що навряд чи організаторам шоу вдалося обійтися зовсім без репетицій та примірок костюмів, що інтернет-виступи співаків з-за кордону в прямому ефірі були би занадто ризикованими і що вдома в журі як мінімум мало стояти професійне світло.

Тим цікавіше було розпитати про всі деталі безпосередньо в організаторів: генерального продюсера «1+1» Максима Кривицького, головної продюсерки розважальних програм Ольги Слісаренко, керівника управління «Великі розважальні шоу» «1+1 Продакшн» Володимира Завадюка та режисерок-постановниць «Голосу країни» Наталі Лисенкової, Марії Григоращенко і Наталії Ровенської.

– Про новий формат суперфіналу ви оголосили 15 квітня.

Що передувало цьому рішенню? Чи розглядали ви варіант відкласти суперфінал до закінчення карантину? Про які ще варіанти завершення сезону ви думали?.

Максим Кривицький, генеральний продюсер «1+1»: Ми всі довго чекали на рішення уряду про закінчення карантину і сподівалися, що фінал можна буде знімати в звичайному режимі.

Рішення про новий формат ми ухвалили набагато раніше, розуміючи, що зі зрозумілих причин не встигнемо в квітні провести три фінальних прямоефірних епізоди.

Ми зупинилися на тому, що потрібно шукати форму для одного фіналу в прямому ефірі, і збільшили етап «нокаути» з двох епізодів до чотирьох, щоб виграти час.

Ідею відкласти суперфінал на потім ми відкинули одразу і, думаю, правильно, оскільки те, що довго лежить, зазвичай псується і втрачає актуальність.

Ми не могли примушувати глядачів так довго чекати.

Ми думали про те, щоб за прикладом Швейцарії зробити фінал онлайн, в Zoom, але не наважилися.

На мій погляд, там це виглядало трохи незграбно.

Упевнений, що наші фанати поставилися б із розумінням до такого рішення, але не думаю, що цей формат викликав би особливий ажіотаж.

– Чи легко погодився власник формату? Як тривали перемовини з ним?.

Ольга Слісаренко, головна продюсерка розважальних програм: Власник формату, компанія ITV, як і більшість світових компаній, не мала жодної сталої відповіді, як діяти в подібних умовах.

Наша версія «Голосу країни» вже багато років вважається однією з найкращих, тому в ITV радо пристали на нашу пропозицію і були надзвичайно вражені результатом.

Ми отримали привітання від ради директорів компанії і усіх продюсерів «Голосу» від Австралії до Сполучених Штатів.

Наразі одразу декілька країн розглядають нашу версію для адаптації.

– Чи легко погодилися спонсори? Чи змінилося для них щось у порівнянні зі стандартним форматом?.

Максим Кривицький: Я вважаю, що ми дуже вдало вийшли з даної ситуації.

І спонсори, і ми залишилися задоволеними.

Навіть так: для деяких партнерів у новому форматі були знайдені привабливіші рішення, що дозволило нам повністю виконати свої зобов'язання.

– Чи тестували ви формат попередньо на аудиторії?.

Ольга Слісаренко: Для нас було надзвичайно важливо дотримуватися умов карантину і максимально створити безпечні умови для всієї знімальної групи.

Тому жодних тестувань на живій аудиторії не було.

Були репетиції та генеральний прогон, без яких у прямий ефір – ніяк.

Сама сцена була зроблена таким чином, щоб зберегти безпечну відстань між виступаючими та знімальною групою.

Продакшн показав нам ескіз сцени, і це було своєрідне «вау», бо вона відповідала і викликам часу (ізоляція і безпека), і була надзвичайно технологічною.

Такої сцени у нас ніколи не було.

І хочу наголосити, що все робилося у максимально стислі терміни, від появи ідеї до виходу в прямий ефір минуло 26 днів, на таке здатна лише команда супергероїв.

До речі, як знімався цей фінал, ми покажемо глядачам «1+1» у спецвипуску восени.

– Як було організовано шоу? Усе повністю в прямому ефірі? Навіть учасники з-за кордону?.

Володимир Завадюк, керівник управління «Великі розважальні шоу» «1+1 Продакшн»: Суперфінал «Голосу країни» став високотехнологічним шоу, у якому як ніколи близько зустрілися лінійне телебачення та діджитал.

Десь за місяць до прямого ефіру ми зрозуміли, що будемо робити суперфінал в особливому діджитал-форматі, який є трендом у всьому світі.

Дякую керівництву каналу, Ярославу Пахольчуку, Максиму Кривицькому і Ользі Слісаренко, що вони підтримали цю ідею.

Підготовка суперфіналу тривала три тижні і проходила віддалено у Zoom, Facetime і у месенджерах.

До ефіру наша група жодного разу не збиралася разом, за винятком не більше як двох фахівців, які тестували спецефекти, доповнену реальність і виїжджали на освоєння.

Суперфінал відбувався в прямому ефірі.

Зважаючи на міжнародний тренд «домашніх концертів», коли зірки записують свої виступи з дому, та карантинні умови, у яких опинився весь світ, ми з нашими учасниками з-за кордону теж знайшли вихід.

Їм були організовані гідні технічні умови для виступів, які були записані одним дублем безпосередньо перед прямим ефіром.

Це було зроблено для того, щоб уникнути технічних «сюрпризів» та нікого не підвести.

Прямий ефір відбувався на звичному для нас майданчику, в 12-му павільйоні ВДНГ, який був спеціально обладнаний під новий формат суперфіналу.

Доступ до павільйону мало тільки обмежене коло співробітників, був організований обов'язковий температурний скринінг на вході, маршрутизація по павільйону, дезінфектори в кожному приміщенні, обов'язкова робота в масках, рукавичках, окулярах.

На знімальному майданчику працювало втричі менше людей, ніж зазвичай на прямому ефірі.

Всі консультації з питань, пов'язаних зі стилем, відбувалися спочатку віддалено під керівництвом головного стиліста Ольги Слонь, а в павільйоні з кожним учасником працювала обмежена кількість стилістів.

На всіх примірках були присутні не більше двох людей, всі гримерні і костюмерні кварцювались.

З кожним тренером працювали декілька перевірених спеціалістів для того, щоб забезпечити зв'язок з ними під час прямого ефіру.

Вдома у тренерів було встановлено невелику кількість світла, техніки, обладнання для відтворення віртуальних фонів, які ви могли бачити під час ефіру – наприклад, червоні крісла і кнопка перед тренерами.

Окрім того, ведучі Юрій Горбунов та Катерина Осадча, які працювали в ізольованому приміщенні, з’являлись у студії ТСН за допомогою технології Motion Tracking, а у залі після виступів учасників – у вигляді голограм на прозорому проекційному екрані.

– Для мене як для глядача виступи були емоційними.

Як ви добивалися емоцій від учасників без зворотного зв’язку з залу?.

– Звичайно, ми налаштовували наших фіналістів, для цього проводилася ретельна робота з учасниками по Zoom.

Вони розуміли, що їх місія зараз – стати мотиватором для глядачів, які сьогодні знаходяться на самоізоляції, і допомогти лікарям, адже ефір був благодійним: всі вилучені кошти від голосування і продажу реклами під час фіналу підуть на закупівлю засобів індивідуального захисту для українських медиків, які борються з Covid-19.

Ця сума стала першим внеском в благодійному музичному марафоні «Ти не один».

Це знайшло відгук в серцях учасників, тому вони змогли донести свій меседж і передати емоції.

– Наскільки дорожчим/дешевшим вийшов цей формат у порівнянні зі стандартним? Чи вистачило вам своєї техніки? Чи десь купували/орендували додаткову?.

– Нам вдалось завдяки виконавчому продюсеру Ганні Аксютенко і чіткому курсу на маржинальність зробити фінал точно не дорожчим, ніж звичайний прямий ефір.

Спасибі підрядникам, які пішли нам назустріч в цьому питанні.

– Скільки загалом людей працювало над створенням суперфіналу? Як ви змогли організуватися віддалено?.

– В цілому над підготовкою фіналу за межами майданчика працювало близько 150 людей.

Всі вони працювали віддалено – у Zoom, Facetime і Skype.

За півтора місяці, які співробітники «1+1 медіа» знаходяться на карантині, ми призвичаїлися «штормити», дискутувати, проводити наради та знаходити рішення дистанційно.

– Хто вигадував діджитал-оформлення номерів?.

– Усі технічні рішення у фіналі «Голосу країни-10» – це результат роботи режисерів-постановників проекту Наталі Лисенкової, Марії Григоращенко, Наталії Ровенської, а також головного режисера прямого ефіру та режисеру ПТС Андрія Музики.

– Мені особливо запам’яталися insta-маска (номер Марії Кондратенко.

– Ред.) та великі танцюючі фігури у виконавиці пісні «Все будет хорошо» (номер Анастасії Картвелішвілі.

– Ред.).

А які номери насправді були найскладнішими і які діджитал-технології ви в них застосовували?.

Наталя Лисенкова, Марія Григоращенко, Наталія Ровенська, режисерки-постановниці проєкту «Голос країни»: Суперфінал «Голосу країни-10» втілив концепцію «самоізоляції на сцені».

Основою сценічного рішення став триметровий куб-сцена – постамент і центральний об’єкт, по периметру оточений екранами.

Після виконання пісні на екранах з’являлись глядачі, які оплесками підтримували фіналіста.

Ведучі шоу були ізольовані в окремому приміщенні та з’являлися на сцені за допомогою голограми на прозорому екрані.

Зіркові тренери на момент трансляції знаходилися вдома, але в той же час були максимально занурені у процес – вони з’являлися на екранах після кожного виступу учасника та коментували онлайн, використовуючи віртуальні фони, одним з яких було червоне тренерське крісло.

Музиканти були заздалегідь відзняті за допомогою технології «кінект».

У суперфіналі була використана технологія Motion Tracking, доповнена реальність, максимально вдосконалена технологія alfa-каналу.

Вперше на українському телебаченні під час прямого ефіру ми використали нову систему Notch, яка дозволяла в режимі реального часу створювати яскраві номери, видозмінюючи графіку залежно від музичних та вокальних перепадів під час виступу учасника.

Наприклад, за допомогою неї були створені танцюючі різнокольорові «чубаки» у номері Анастасії Картвелішвілі з піснею «Все будет хорошо».

Повторимося: в Україні таке технологічне рішення застосували вперше на телебаченні, хоча цю технологію вже використовують у своїх виступах світові зірки Jay-Z, Billie Eilish, BTS та інші.

Також в одному з номерів в Україні вперше застосували водоспад із лазера – технологію, розроблену в Лос-Анджелесі, а втілену в Україні.

Для номеру Марії Кондратенко ми розробили insta-маску, яка онлайн фіксувалася на обличчі учасниці за допомогою розташованих на сцені мобільних телефонів.

Це зображення також використовувалося під час монтажу та з’являлося на екранах.

Виступ учасника Назара Яцишина супроводжувався відеокадрами відомих українських танцівників, які заздалегідь записали на свої телефони відео у форматі популярних челенджів у сучасних додатках Tik.

@video=//www

– Чому ви вирішили долучити до комунікації проекту елемент благодійності? Щоб залучити більше аудиторії? Отримати від неї глибшу включеність? Не дисонувати з серйозністю проблем у суспільстві розважальним шоу? Скільки коштів ви вже зібрали на допомогу лікарям і куди конкретно їх направите?.

Володимир Завадюк: Для «1+1 медіа» тема благодійності не є чужою.

Це не перший марафон, який проводить медіахолдинг.

Щороку до Дня Святого Миколая ми організуємо великий благодійний марафон в ефірі «Сніданку з 1+1» задля нашого проекту «Здійсни мрію» – щоб важко хворі діти стали ближче до своїх найзаповітніших бажань, а українці мали змогу долучитися і потім на власні очі побачити, як ці бажання здійснюються.

Зараз же українці об’єдналися навколо гострої проблеми.

Ми дуже вдячні глядачам, які підтримували наших учасників і таким чином долучились до допомоги українським медикам.

Нам здається, що зараз як ніколи своєчасно об’єднатись навколо однієї мети – допомоги тим, хто знаходиться на передовій боротьби з вірусом.

Адже за даними МОЗ, кількість інфікованих лікарів постійно зростає.

Кошти, зібрані від голосування та продажу реклами під час фіналу «Голосу країни», стали першим внеском у благодійний музичний марафон «Ти не один», який відбувся 3 травня.

Сума становить 627 407 грн.

Ще на 534 200 грн.

було надіслано смс-повідомлень під час онлайн-концерту, а на сайті Української біржі благодійності українці зробили пожертв на 87 952 грн.

Загалом станом на ранок 4 травня в рамках марафону «Ти не один» було зібрано 1 249 599 грн., і збір триватиме до 8 травня включно.

На ці кошти буде придбано захисні костюми, респіратори та інше обладнання, якого зараз так не вистачає для захисту здоров’я лікарів.

Усі кошти надійдуть Українській біржі благодійності, яка спільно з Громадською платформою РазомUA організують придбання засобів для захисту лікарів.

У режимі реального часу інформацію про потреби опорних лікарень можна побачити на карті партнерів.

Громадська платформа РазомUA спільно з МОЗ акумулює цю інформацію.

Зірки, які долучились до марафону, також довгий час знаходяться на самоізоляції та готові були підтримати глядачів та лікарів.

Усі артисти, до яких ми звернулись, підтримали нашу ініціативу та заспівали для глядачів із дому.

Кожен з артистів креативно підійшов до свого домашнього виступу, а наша режисерська команда на чолі з Антоном Пильноватих та сценарна група на чолі з головним сценаристом проекту Тетяною Хлопук допомогла їм у цьому.

Дивіться фінал 8 травня у «Сніданку з 1+1».

– Чи готові ви повторити таку «карантинну» технологію створення контенту? Якщо так, то що наступне знімете з таким підходом?.

Максим Кривицький: Ми готуємося до осені і в голові тримаємо той факт, що світ навколо нас змінюється дуже швидко, змінився телевізійний і рекламний ринок.

І нам потрібно бути готовими до будь-яких сюрпризів і можливих нових обмежень.

Намагаємося весь продукт припрацьовувати таким чином, щоб зробити його мінімально залежним від обставин.

Але варто пам'ятати, що живих людських емоцій ніщо не замінить.

Теги за темою
Рынок
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
В России умерла звезда фильма "Бриллиантовая рука"
Comments UA
2024-11-16T14:42:23Z
На фоне слухов о проблемах в браке одинокую Пугачеву поймали во время прогулки
Comments UA
2024-11-11T21:51:15Z
Врачи не давали сроков: любимица публики Ада Роговцева оказалась в больнице
GlavRed
2024-11-14T17:06:51Z
Помешан на костях: психологи выяснили животную страсть Леонардо Ди Каприо к юным любовницам
Знай
2024-11-03T13:51:24Z
Forbes: Disney потратила на фильм «Звёздные войны: Скайуокер. Восход» почти 600 млн долларов
GameMag
2024-11-16T21:27:51Z
"От греха подальше...": беременная жена Остапчука разделась, и заявила, что делает "заначки"
Знай
2024-11-16T18:51:26Z
Медиум, говорящая с мертвыми, утверждает, что ее преследовал дух актера Пола Уокера
Фокус
2024-11-16T13:21:07Z
"Думал, погибну много раз": американский стендап-комик побывал в Харькове во время обстрела
Апостроф
2024-11-14T10:15:39Z
Моника Беллуччи снялась для китайского глянца
Фокус
2024-11-06T13:45:09Z
Зеленский встревожил планами РФ на ближайшее время: к чему призывает всех украинцев
Comments UA
2024-11-16T18:36:48Z
Громкий скандал с ТЦК: в Раде указали, кто в военной форме стрелял в гражданского
Comments UA
2024-11-16T22:18:50Z
Украинка сорвала выступление Навальной на конференции в Лиссабоне
Comments UA
2024-11-12T14:09:13Z
Назван план прекращения огня в Украине, который рассматривает Трамп
Comments UA
2024-11-13T07:33:34Z
Увольнение по соглашению сторон: преимущества и недостатки
ZN UA
2024-11-17T02:04:47Z
Лидеры G7 сделали важное заявление накануне 1000 дней войны в Украине
Хвиля
2024-11-17T01:33:08Z
МИД раскритиковал разговор Шольца с Путиным
Comments UA
2024-11-15T22:45:17Z
«Не дай Бог» — Лукашенка рассказал, кого нельзя избирать президентом
ZN UA
2024-11-14T22:02:11Z
Савченко написала на Безуглую заявление в Госбюро расследований и СБУ: в чем обвиняет
Апостроф
2024-11-13T12:36:30Z
Найден самый ранний признак деменции: многие с ним сталкиваются, и не один раз
Фокус
2024-11-11T09:51:52Z
Ночная стража: 5 комнатных растений, которые улучшают сон
Marie Claire
2024-11-16T19:30:52Z
Женщины, которые стареют медленнее всех: 6 здоровых привычек датчанок
Фокус
2024-11-16T15:00:35Z
Формула "10-3-2-1-0": ученые вывели беспроигрышное уравнение для здорового сна
Фокус
2024-11-13T10:36:35Z
Уникальные свойства лимонов, о которых знают не все
Comments UA
2024-11-17T02:09:53Z
Накормили мозг "завтраками": ученые открыли необычный способ контроля потребления пищи
Фокус
2024-11-16T20:42:27Z
Госпитализации упали на 63%: ученые узнали новый метод борьбы с COVID-19
Фокус
2024-11-07T16:51:30Z
Наперегонки со смертью: ученые представили новый метод спасения жизни при нападении акулы
Фокус
2024-11-16T19:36:35Z
Состарит, убьет потомство и разовьет рак: ученые раскрыли новые опасности курения марихуаны
Фокус
2024-11-15T19:51:31Z
Почему в Украине стремительно растут цены: банкир Фурса ошарашил ответом
Comments UA
2024-11-12T15:18:16Z
Отключение света и графики поставки газа: что ждет украинцев этой зимой
Знай
2024-11-08T04:36:37Z
Присвоили 5,8 млрд грн: менеджеры нефтеперерабатывающей компании получили подозрения
Апостроф
2024-11-07T21:45:13Z
Минимальный взнос при полученных пенсиях возрос: что ждать украинцам с ноября
Знай
2024-11-04T20:12:39Z
Назван лучший в мире сыр 2024 года: Украинские сыровары тоже везут домой награды
ZN UA
2024-11-17T02:19:37Z
Министром энергетики Трампа станет бизнесмен, отрицающий климатический кризис
ZN UA
2024-11-16T22:39:58Z
Объединит солнце и волны: новый генератор сделает "зеленую" электроэнергию дешевле
Фокус
2024-11-08T10:12:14Z
Кабмин в очередной раз перенес повышение зарплат учителям
Апостроф
2024-11-12T14:04:44Z
Газпром прекратил поставки газа в Австрию: Нехаммер ответил на шантаж Путина
Хвиля
2024-11-16T22:06:32Z
Украинцы в Норвегии лишатся приюта и защиты: что известно о новых правилах
Comments UA
2024-11-16T19:15:52Z
В Ассоциации городов заявили об оттоке украинцев на оккупированные территории
Корреспондент
2024-11-12T17:58:17Z
На семью - 18 500 гривен: украинцев регистрируют на новые "зимние" выплаты
Знай
2024-11-15T04:21:06Z
В Курской области удалось вырвать из окружения 16 бойцов ВСУ
ZN UA
2024-11-15T18:54:19Z
Россия подняла в воздух бомбардировщики Ту-95
Корреспондент
2024-11-17T02:24:46Z
Уроки языка: как сказать на украинском "однофамілець"
ZN UA
2024-11-17T01:04:50Z
Украинцам могут аннулировать субсидии и льготы: специалисты разъяснили детали
Политека
2024-11-16T19:00:33Z
В Кривом Роге прощаются с погибшей семьей - Еленой Кулик и ее детьми
Апостроф
2024-11-14T13:54:53Z
В Польше приняли присягу добровольцы Украинского легиона
Корреспондент
2024-11-16T22:22:11Z
Психотерапевт - о разговорах с бойцами на "нуле": Лучше молчать в трубку, чем не звонить вообще
Комсомольская правда
2024-11-08T05:03:43Z
Срочно делайте, иначе останетесь без винограда: бюджетные средства обработки лозы
Знай
2024-11-12T16:51:31Z
Идеальный хруст: здоровый способ вкусно приготовить бекон от шеф-повара
Marie Claire
2024-11-08T03:00:33Z
Гороскоп на завтра 14 ноября: Львам - сюрпризы, Весам - большая удача
GlavRed
2024-11-13T07:28:09Z
Гороскоп на капризное воскресенье 17 ноября для всех знаков Зодиака: дела можно отложить на потом
Знай
2024-11-17T02:30:39Z
Самые распространенные бытовые вещи, который "убивают" слух
Comments UA
2024-11-17T00:30:24Z
Как распознать настоящего мужчину: главные принципы и привычки
Comments UA
2024-11-08T04:12:42Z
Диетические котлеты из индейки в духовке: получается некалорийно и очень вкусно
Фокус
2024-11-08T05:06:37Z
Как сделать вкусный десерт на бисквите с шоколадом: для настоящих гурманов
Политека
2024-11-16T23:30:09Z
Украинские военные начали массово сдаваться в плен: что известно
Comments UA
2024-11-16T20:00:53Z
Россияне топчутся на собственных труппах: что происходит под Купянском
Comments UA
2024-11-12T14:21:04Z
Оккупанты нанесли удар по жилому дому в Харькове: есть разрушения и пострадавшие
Хвиля
2024-11-08T06:21:31Z
В Севастополе подорвали авто капитана первого ранга Черноморского флота РФ. Тот не выжил
ZN UA
2024-11-13T11:27:00Z
Как приготовить авдеевскую кашу: настоящее украинское лакомство
Политека
2024-11-17T02:01:03Z
В Киеве объявили воздушную тревогу - в столицу летят "шахеды"
ZN UA
2024-11-17T01:16:12Z
Последствия массированной атаки оккупантов на Одессу: множество разрушений
Comments UA
2024-11-08T07:39:47Z
В Google "слили" размещение военных систем ВСУ: в СНБО возмущены
Апостроф
2024-11-03T16:57:29Z
В Крыму взорвался бензовоз и вспыхнул пожар
Корреспондент
2024-11-12T14:13:10Z
"Боже, какой я была глупой": Ярослава Магучих изменила свои планы по рождению ребенка
Апостроф
2024-11-12T19:06:04Z
Находился в коме: стали известны подробности смерти боксера Вячеслава Узелкова
Комсомольская правда
2024-11-12T10:12:13Z
Украина добыла разгромную победу в отборе на женский Евробаскет
Корреспондент
2024-11-08T10:04:17Z
Ребров прокомментировал ничью сборной Украины с Грузией в Лиге наций
TSN
2024-11-16T19:54:48Z
Netflix случайно показал голый зад Майка Тайсона: как отреагировали зрители шоу
Фокус
2024-11-16T17:57:36Z
Матч с Албанией рассудит рефери, при котором Украина уже разгромно побеждал
Корреспондент
2024-11-16T15:45:44Z
Матч між Грузією та Україною можуть перенести через погодні умови - журналіст
Корреспондент
2024-11-16T15:45:37Z
"Он нуждается во мне": Пол нацелился на другого зменитого соперника после победы над Тайсоном
Корреспондент
2024-11-16T15:03:13Z
Криштиану Роналду отметился шикарным голом в Лиге наций и установил очередной рекорд
ZN UA
2024-11-16T09:24:16Z
Норвежские рыбаки "поймали" в свои сети американскую атомную субмарину
Европейская правда
2024-11-15T12:58:02Z
Под Парижем владелец ресторана захватил заложников в своем заведении
Фокус
2024-11-16T19:54:36Z
В Харькове и Киеве раздались взрывы
Корреспондент
2024-11-17T02:12:18Z
В Китае выпускник колледжа устроил резню в общежитии
Корреспондент
2024-11-16T23:39:57Z
В Киеве мужчину осудили на пять лет тюрьмы: украл куртку в магазине
Политека
2024-11-16T20:25:44Z
На столичном рынке горел павильон - есть пострадавшие
Апостроф
2024-11-16T19:57:16Z
Едва не оказались в лапах медведя: на границе задержали 11 мужчин
Политека
2024-11-16T18:27:26Z
Враг атаковал дроном авто в Херсоне
Корреспондент
2024-11-16T16:09:00Z
Россияне ударили по Харьковщине КАБом. Пострадали три человека
ZN UA
2024-11-16T13:25:52Z
"Пожалуйста, умри": искусственный интеллект устал от вопросов и нахамил пользователю
Фокус
2024-11-14T15:06:56Z
Киевстар обещает безлимитный интернет за 1 гривну: как получить
Знай
2024-11-04T18:06:55Z
В Париже продали скелет "крупнейшего динозавра"
Корреспондент
2024-11-17T00:36:39Z
По стопам YouTube: На Twitch начался «Рекламный апокалипсис»
GameMag
2024-11-16T21:03:39Z
Датамайнер: Half-Life 3 станет кульминацией 10-летней работы Valve
GameMag
2024-11-16T21:03:17Z
Искали инопланетян совсем не там: ученые раскритиковали популярный метод поиска жизни во Вселенной
Фокус
2024-11-16T21:00:05Z
Мрачная история о маленькой девочке: Вышел хоррор Beyond The Darkness от российских разработчиков
GameMag
2024-11-16T20:27:12Z
Ремастеры, сезоны и дополнения могут стать номинантами любой категории The Game Awards 2024
GameMag
2024-11-16T20:21:30Z
Тонны отходов будут превращены в электроэнергию: как работает необычная технология
Фокус
2024-11-16T19:00:50Z
В Запорожье из "Славуты" сделали элитное купе: не ври, ты тоже всегда хотел себе такую
Знай
2024-11-15T18:51:47Z
Механики молчат об этом: эксперт рассказал о секретном пространстве в автомобиле
Фокус
2024-11-15T15:57:20Z
Штраф за превышение скорости можно отменить: какими лазейками пользуются водители
Знай
2024-11-15T12:51:27Z
Водители попадут в новое налоговое ярмо: кто заплатит за свой автомобиль сумасшедшие деньги
Знай
2024-11-15T07:21:09Z
Отец купил любимой 6-летней дочери уникальное авто - повзрослев, девушка выручила 1,2 млн грн
Знай
2024-11-15T05:51:16Z
Подробности гибели легендарного пилота F-16: что известно сейчас
Политека
2024-11-14T08:43:37Z
Skoda запускает электромобильную революцию: новые модели с нуля и классика бензиновых машин
Знай
2024-11-14T03:51:42Z
Кислоты, ржавчина и царапины: листья вредят автомобилю, больше чем могут казаться
Знай
2024-11-13T19:21:19Z
Tesla шестой раз за год отзывает партию пикапов Cybertruck
Корреспондент
2024-11-13T15:15:02Z