![Мер Києва розповів про можливі дати відкриття дитсадків і шкіл](https://thumbor.my.ua/0hERjOf-Ziyc8NMATEv-DmyaLIk=/335x225/smart/filters:format(jpeg)/http%3A%2F%2Fimages.unian.net%2Fphotos%2F2017_12%2F1514621499-6731.jpg)
Мер Києва розповів про можливі дати відкриття дитсадків і шкіл
Про це повідомив мер Києва Віталій Кличко. "Сьогодні головне – створити безпечні умови для дітей", - зазначив він.
Мер повідомив, що міська влада затвердила регламент підготовки садочків та шкіл для відкриття після карантину. "Ми користувалися рекомендаціями колег з Китаю та Південної Кореї, які розробили максимальні заходи безпеки в дитячих закладах. Регламент передбачає чітку черговість заходів та суворе дотримання санітарних норм", - сказав він.
У закладах освіти вже здійснили частину необхідних заходів для відновлення роботи. Зокрема:
- перевіряють працівників на можливе захворювання
- проводять інструктаж персоналу щодо роботи в нових умовах та дій у випадках виявлення інфікованих
- закуповують мийні засоби та дезинфектори, інші необхідні матеріали.
Міський голова підкреслив, що "дуже важливо: батьки теж повинні свідомо ставитися до ситуації, в якій працюватимуть садочки та школи. І надавати правдиву інформацію про стан здоров’я своїх дітей та інших членів родини. Садочки не повинні стати новими осередками захворювання".