MY.UAНовини
Голлівудські пари, шлюби яких зруйнувалися на карантині
Голлівудські пари, шлюби яких зруйнувалися на карантині

Голлівудські пари, шлюби яких зруйнувалися на карантині

Режим повної самоізоляції та відсутності роботи суттєво позначився на голлівудських парах. Поки знімальні майданчики закрили на карантин через пандемію коронавірусу, актори змушені були опинитись разом зі своїм половинками та дітьми у чотирьох стінах. Таке випробування не витримали чимало зірок, через що вони подали на розлучення тільки-но відкрились суди.

З початком карантину чимало експертів давали поради, як з користю провести час з рідними та знайти порозуміння тоді, коли у світі панує хаос. Якщо пари збирались за спільною вечерею лише після роботи та проводили час на вихідних, то минулі 2 місяці все було абсолютно по-іншому. Додатковим навантаженням стали проблеми із минулого, які у підсумку з теперішнім дали тріщину у стосунках та назавжди зруйнували їх. Не винятком стали і кінозірки, повідомляє 24 канал.

Голлівудські подружжя, які розлучились на карантині

Джулія Робертс і Даніель Модер

Першими, хто вразив Голлівуд своїм радикальним вчинком, стали Джулія Робертс та її чоловік Даніель Модер. Хоч пара офіційно нічого досі не заявила, втім інсайдери західних ЗМІ дізнались, що під час карантину у США подружжя постійно конфліктувало. Замкнутий простір негативно вплинув на них обох та тільки підсилили бажання розлучитись, яке у них неодноразово виникало. Ймовірно, стримуючим фактором завжди були їхні діти – 15-річні близнюки Хейзел і Фіннеас, а також 12-річний Генрі.

У виданнях зазначали, що пара почне шлюборозлучний процес одразу по завершенню карантину. Джулія Робертс також вирішила продати спільний будинок та з'їхати разом з дітьми в інший особняк у Сан-Франциско, де завжди мріяла жити. Даніель мав би залишитися жити в іншому будинку у Лос-Анджелесі. Додамо, якщо це справді стане правдою, то подружжя розлучиться після 10 років шлюбу.

Меган Фокс та Браян Остін

Секс-символ голлівудської індустрії та актор-американець також вирішили розлучитисьпісля 10 років шлюбу. Закохані мали трьох чудових синів, а сам Браян – ще й 17-річного сина від першого шлюбу. Пара часто відвідувала разом світські заходи та демонструвала почуття у соціальних мережах, але перші проблеми виникли у 2015 році. Тоді ж Меган вирішила подати на розлучення, але несподівано втретє завагітніла від чоловіка, тому дала ще один шанс їхньому шлюбові.

Схоже, 5 років не змогли довести парі, що вони можуть далі крокувати життям разом, тому під час карантину ЗМІ облетіла перша новина, що вони розлучаються. Згодом цю інформацію підтвердив і сам Браян Остін, хоча він і досі сподівається, що колись їм все ж вдасться возз'єднатись. А поки чоловік страждає від проблем у сім'ї, Меган Фокс вже знайшла чоловіку заміну – молодшого від неї репера Колсона Бейкера. Зірка навіть знялась у його кліпі, де підтвердила усі чутки про її роман з хлопцем.

Сніжана Онопко і Микола Щур

Відома українська фотомодель Сніжана Онопко також вирішила розлучитись зі своїм чоловіком після 10 років шлюбу. Нещодавно жінка неочікувано зізналась, що чоловік неодноразово бив її та матір (його тещу), а також зраджував їй та ґвалтував, коли був злим. Незважаючи на кримінальне минуле супутника, жінка намагалась його постійно підтримувати, втім у відповідь отримувала лише синці. За словами Сніжани Онопко, вона наважилася подати на розлучення після того, як Микола почав проводити час із коханкою у спільному маєтку подружжя.

Після оприлюднених деталей нестерпного життя Онопко у ЗМІ, чоловік моделі відмовляється розлучатися, тому жінка вже шукає юридичні шляхи розірвання шлюбу. Наразі чоловікне віддає їй спільно набуте майно та особисті речі. Щодо дітей, то Онопко пояснила, що за весь час подружнього життя не була вагітною, адже усвідомлювала, що народити від Миколи Щура – "смерть". Думки про розлучення з ним у неї виникали не один раз: у 2017 навіть з'явився допис в інстаграмі з прощальним листом чоловіку, але потім був видалений, а при інших спробах, коли вона намагалася втекти від київського бізнесмена, охорона чоловіка постійно перешкоджала її намірам.


Сніжана Онопко з чоловіком Миколою Щуром / glamurchik.tochka.net

Мері-Кейт Олсен та Олів'є Саркозі 

Ще одним гучним розлученням відзначилось подружжя актриси і модельєрки Мері-Кейт Олсен та банкіра Олів'є Саркозі. За словами інсайдерів західних видань, Мері-Кейт написала заяву на розлучення ще 17 квітня, однак не могла її раніше подати через пандемію коронавірусу. Тепер, коли суди Нью-Йорка частково відновили свою роботу, відома дизайнерка терміново подала на розлучення і вимагає якомога швидшого розгляду справи.

Що стало причиною такого рішення – невідомо, але варто зазначити, що пара жила у спільному шлюбі 5 років. Негаразди у їхній сім'ївиникли ще раніше, стверджують ЗМІ, але ймовірною причиною розлучення назвалибажання мати дітей, яке не підтримував Олів'є Саркозі. Відомо, що у пари 17-річна різниця у віці – йому 50, а їй – 33. У брата колишнього президента Франції Ніколи Саркозі – Олів'є вже є двоє дітей від першого шлюбу з Шарлотт Бернард: дорослі син Жюльєн і дочка Марго. А от Олсен ще ніколи не була матір'ю, і коли постало питання про збільшення сім'ї, ймовірно, це і стало причиною їхнього непорозуміння. На даному етапі пара ділить спільно набуте майно, яке вони мають у Нью-Йорку.

Джеймі Кінг і Кайл Ньюман

Американська актриса теж терміновоподала позов до суду Лос-Анджелеса і окрім розлучення вимагає, щоб її чоловік Кайл Ньюман навіть не наближався до неї. За її словами, вона боїться насильства з його боку. Що саме відбулось у сім'ї подружжя, яке прожило разом у шлюбі 12 років, невідомо, але жінка не на жарт стурбована ситуацією, що склалась.

Раніше у пресі вже була інформація про те, що пара не носить обручки, а під час карантину живе окремо: акторка – у Каліфорнії, а режисер – у Пенсільванії з дітьми. Припускають, що саме розлука з синами повпливала на прагнення Джеймі Кінг швидко розірвати стосунки з чоловіком та забрати нащадків до себе. Проте боротьба за опіку над дітьми лише попереду.

Зіркові пари, які порвали стосунки на карантині

  • Ченнінг Тейтум і Джессі Джей – детальніше читайте тут.
  • Тімоті Шаламе та Лілі-Роуз Депп – детальніше читайте тут.
  • Меттью Перрі та Моллі Хервіц – детальніше читайте тут.
  • Кара Делевінь та Ешлі Бенсон – детальнішечитайте тут.
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Алек Болдуин попал в серьезное ДТП
Корреспондент
2025-10-14T08:39:20Z
Кэти Перри и Джастин Трюдо: инсайдеры рассказали о новом романе
Корреспондент
2025-10-14T08:15:01Z
Netflix показал трейлер четвертого сезона Бриджертонов
Корреспондент
2025-10-14T08:12:33Z
Элегантность в холодном сезоне: что такое "дофаминовая одежда"
Корреспондент
2025-10-13T15:33:34Z
Леди Гага присоединилась к сиквелу фильма Дьявол носит Prada
Корреспондент
2025-10-13T08:18:23Z
Радиодиктант национального единства 2025: дата и время, кто напишет и прочтет текст
VGorode
2025-10-12T15:45:19Z
Рассекречена новая участница шоу "Холостяк": как она выглядит
Comments UA
2025-10-12T10:42:06Z
Опубликовали сценарий незавершенного последнего фильма Чарли Чаплина "Чудак"
ZN UA
2025-10-12T08:21:12Z
Умерла звезда "Крестного отца" Дайан Китон: что известно о смерти оскароносной актрисы
TSN
2025-10-12T08:06:18Z
ЕС оштрафовал люксовые бренды Gucci, Chloe и Loewe на более 157 млн евро
Европейская правда
2025-10-14T10:54:58Z
Google инвестирует $15 млрд в ИИ-центр в Индии
Корреспондент
2025-10-14T09:33:41Z
Графики отключений действуют в одной области Украины
Корреспондент
2025-10-14T08:06:22Z
Восстановление энергетики: Зеленский провел Ставку
Корреспондент
2025-10-13T16:21:48Z
АРМА возвращает ТРЦ Гулливер государству
Корреспондент
2025-10-13T16:00:12Z
Мировые мощности "зеленой" энергетики удвоятся к 2030 году - МЭА
Корреспондент
2025-10-13T14:39:50Z
Экспорт нефтепродуктов из РФ сократился на 17% после атак дронов - СМИ
Корреспондент
2025-10-13T14:24:46Z
Нидерланды взяли под контроль производителя чипов, принадлежащего Китаю
Корреспондент
2025-10-13T14:21:48Z
Какие доллары не берут банки и обменники: на что обязательно нужно обратить внимание
UAToday
2025-10-13T13:30:22Z
Качка в Брюсселе впервые информирует группу по вопросам расширения о пути реформ в Украине
Европейская правда
2025-10-14T10:54:57Z
Президент Румынии не видит риска, что Россия нападет на Молдову
Европейская правда
2025-10-14T10:36:54Z
В Эстонии тревожатся из-за увеличения количества выданных россиянам шенгенских виз
Европейская правда
2025-10-14T10:15:29Z
СМИ: на должность премьера Молдовы рассмотрят бизнесмена, который более 20 лет живет в Украине
Европейская правда
2025-10-14T09:56:26Z
Увеличилось число белорусов, считающих Россию опаснее за США - СВР
Корреспондент
2025-10-14T09:45:46Z
Миссия «Томагавк»
ГЛАВКОМ NET
2025-10-14T06:54:39Z
В Греции – масштабная забастовка против трудовых реформ
Европейская правда
2025-10-14T06:15:11Z
Ругинене отметила укрепление партнерских отношений с Туском после футбольного матча
Европейская правда
2025-10-14T05:18:38Z
Германия обещает Румынии и Болгарии поддержку в противостоянии с Россией
Европейская правда
2025-10-14T05:18:13Z
На взятке задержали начальника РТЦК в Одесской области
Корреспондент
2025-10-14T10:15:29Z
В Киеве избили военнослужащего на инвалидной коляске: полиция отреагировала
Корреспондент
2025-10-14T07:15:48Z
Удар по Харькову: количество пострадавших резко возросло
Корреспондент
2025-10-14T06:48:18Z
Столкновение поездов в Словакии: названа вероятная причина
Корреспондент
2025-10-14T01:27:55Z
Украинское судно затонуло у побережья Болгарии
Корреспондент
2025-10-13T23:33:34Z
Россияне нанесли авиаудар по Харькову, есть раненые
Корреспондент
2025-10-13T19:51:42Z
Брак за $25 тысяч: семья из Полтавщины организовала схему для уклонистов
Корреспондент
2025-10-13T17:09:02Z
В столкновении поездов в Словакии пострадал украинец – МИД
Европейская правда
2025-10-13T16:45:01Z
На Одесчине массово погибла рыба в розовом водоеме
Корреспондент
2025-10-13T16:30:01Z
В Финляндии построили завод, где будут собирать двигатели для F-35
Европейская правда
2025-10-14T09:54:01Z
Активистки облили картину о Колумбе в Мадриде
Корреспондент
2025-10-14T09:39:53Z
Партизаны обнаружили проблемы ПВО россиян на Запорожском направлении
Корреспондент
2025-10-14T06:51:38Z
В России одобрили закон о резервистах
Корреспондент
2025-10-13T16:54:19Z
Пятая часть испанцев ностальгируют по диктатуре Франко
Европейская правда
2025-10-13T16:33:15Z
Метинвест вошел в число 30 лучших работодателей для ветеранов - СМИ
Корреспондент
2025-10-13T15:48:51Z
Швеция потратит дополнительные 900 млн евро на свои субмарины
Европейская правда
2025-10-13T14:57:53Z
Кронпринц Албании Лека II объявил о помолвке
Корреспондент
2025-10-13T09:00:34Z
Южная Корея заявила, что Россия помогает КНДР в разработке субмарин
Корреспондент
2025-10-13T08:15:09Z
Эпидсезон стартовал: какие штаммы гриппа циркулируют и как защищаться
Корреспондент
2025-10-13T14:30:13Z
Сильная магнитная буря ударила по Земле: что будет сегодня
UAToday
2025-10-13T13:30:29Z
Почему с возрастом люди просыпаются все раньше без будильника: объяснение экспертов
UAToday
2025-10-13T12:06:03Z
Как "прокачать" иммунитет без лекарств - назван простой способ
UAToday
2025-10-13T09:03:40Z
Почему ухудшается зрение: правда и мифы
UAToday
2025-10-12T22:21:10Z
Почему люди теряют память с возрастом и как этого избежать
UAToday
2025-10-12T14:00:39Z
Как помочь себе, если голова чувствительна к переменам погоды
UAToday
2025-10-12T12:03:08Z
Психоделики могут стать прорывом в лечении воспалительных болезней
ZN UA
2025-10-12T10:24:24Z
Завтрак для поддержки памяти: ученые назвали продукты, защищающие мозг от ранней деменции
UAToday
2025-10-12T09:48:14Z
СМИ сообщают о положительных изменениях в состоянии Михаэля Шумахера
Корреспондент
2025-10-14T10:39:29Z
Toyota представила новую Corolla
Корреспондент
2025-10-13T17:33:32Z
Пять автогигантов обвинили в занижении показателей выбросов
Корреспондент
2025-10-13T17:24:10Z
Украинец Бондарев в Формуле-4 среди новичков по итогам сезона третий
Корреспондент
2025-10-12T20:36:56Z
Apple может стать правообладателем трансляций гонок в США
Корреспондент
2025-10-11T15:30:01Z
В Украине выставили на продажу коллекцию винтажных мотоциклов BMW 30-х и 40-х
Фокус
2025-10-11T08:15:29Z
Повысили цены и ужесточили контроль: в Украине новые требования к техосмотру авто
Знай
2025-10-10T18:51:03Z
Стиральная машина будет работать вечно и не будет ломаться: вот что нужно сделать — советы мастеров
TSN
2025-10-10T14:09:42Z
Раритет из 50-х: роскошное американское авто простояло 36 лет в гараже
Фокус
2025-10-10T13:51:35Z
Сотрудника КГГА отстранили из-за переплаты 11 млн за спасательные авто
Корреспондент
2025-10-14T10:30:13Z
На фронте за сутки произошло 190 боестолкновений
Корреспондент
2025-10-14T05:21:40Z
РФ захватила еще одно село на Днепропетровщине - DeepState
Корреспондент
2025-10-13T20:54:24Z
Генштаб обновил данные о ситуации на фронте
Корреспондент
2025-10-13T19:57:43Z
Гороскоп на 14 октября 2025 года по картам Таро для всех знаков зодиака
UAToday
2025-10-13T15:33:26Z
Генштаб: по состоянию на 13 октября общие потери вражеской армии в личном составе составили 1 123 950 солдат
UAToday
2025-10-13T13:30:40Z
Ситуация на фронте на утро 13 октября 2025 года
UAToday
2025-10-13T13:30:19Z
На границе с Польшей замедлится движение грузовиков
Корреспондент
2025-10-13T13:03:18Z
В оккупированном Алчевске произошёл взрыв в жилом доме: двое погибших
Корреспондент
2025-10-13T09:57:48Z
Гороскоп на вторник 14 октября 2025 года
UAToday
2025-10-13T15:03:09Z
Гороскоп для всех знаков зодиака на 14 октября 2025 года
Корреспондент
2025-10-13T09:09:32Z
Гороскоп по картам Таро на 12 октября 2025: гармония для Раков и новые вдохновения для Дев
TSN
2025-10-12T10:06:49Z
Ваше поведение за рулем раскрывает больше, чем вы думаете: объяснение психолога
UAToday
2025-10-12T10:06:48Z
Держит душу умершего: эзотерики назвали самую опасную вещь, которую нельзя хранить дома
TSN
2025-10-12T09:51:58Z
Как за 10 минут сварить морковь и картошку на оливье: этим трюком пользуются все повара
TSN
2025-10-12T09:51:35Z
Этот трюк знает каждая опытная хозяйка: как высушить мокрую одежду всего за час
Знай
2025-10-12T09:51:08Z
Почему наши бабушки клали лавровый лист в сахарницу: хитрость, о которой забыли современные хозяйки
Знай
2025-10-12T06:51:05Z
Сыр тянется, тесто хрустит, а душа поет: рецепт сосискок в тесте по-хачапурски на грузинский лад
Знай
2025-10-12T05:51:19Z
Украинцы больше не будут получать спам-звонки
Корреспондент
2025-10-14T06:57:59Z
Учёные впервые внесли диких пчёл в список исчезающих видов в ЕС
Корреспондент
2025-10-13T19:27:03Z
В Китае создали чип памяти толщиной в один атом
Корреспондент
2025-10-13T18:48:57Z
MTV прекращает вещание своих каналов в Великобритании и других странах Европы
Комсомольская правда
2025-10-12T10:00:03Z
Копал червей, а нашел 20 000 монет: житель Швеции обнаружил уникальный клад ХІІ века
Фокус
2025-10-12T09:09:34Z
Конец света близится: почему миллиардеры строят себе бункеры по всему миру
Comments UA
2025-10-12T09:00:38Z
Они ближе, чем вы думаете: эксперт назвал расстояние между шахедом и оператором
Новости Украины
2025-10-12T08:57:00Z
Не только Samsung и Apple: топ-5 беспроводных наушников, популярных в 2025 году
Фокус
2025-10-12T07:00:53Z
Школьники не умеют даже списать: учительница показала, как учащиеся провалили тест через Google
Знай
2025-10-12T04:36:08Z
Шанс для Забарного: украинец может закрепиться в основе ПСЖ - СМИ
Корреспондент
2025-10-14T10:15:18Z
Беллью - об Усике: Хотелось бы, чтобы он ушел из бокса непобежденным
Корреспондент
2025-10-14T07:39:40Z
Девятая подряд: украинско-японский дуэт продолжает победный путь
Корреспондент
2025-10-14T07:18:20Z
Ярмолюк рассказал об ошибках в матче с Азербайджаном
Корреспондент
2025-10-14T06:54:35Z
Тренер сборной Франции объяснил потерю очков в игре с Исландией
Корреспондент
2025-10-14T05:33:30Z
Грузин против россиянина: Двалишвили готовится к бою в Лас-Вегасе
Корреспондент
2025-10-14T05:00:13Z
Франции пришлось нелегко в гостях у Исландии
Корреспондент
2025-10-13T21:12:07Z
Украина дожала Азербайджан и одержала победу
Корреспондент
2025-10-13T21:00:42Z
Куртуа принял решение не продлевать контракт с Реалом
Корреспондент
2025-10-13T20:12:42Z