Суд задовольнив клопотання прокуратури й залишив Юлію Кузьменко під вартою ще на два місяці, до 24 липня.
Андрія Антоненка залишили під арештом до 23 липня.
Суд відхилив клопотання про взяття його на поруки.
Водночас суд змінив запобіжний захід Яні Дугарь з домашнього арешту на заставу в 168 тисяч гривень.
Однак відмовився задовольнити вимогу захисту, який просив повністю скасувати запобіжний захід.
«У неї таких грошей немає.
Якщо люди зможуть зібрати – будуть вносити», – сказав адвокат підозрюваної Микола Ореховський, додавши, що це рішення буде оскаржене.
Як писав ДМ, 21 травня 2020 слідство змінило підозри фігурантам кримінального провадження про вбивство журналіста Павла Шеремета – Юлії Кузьменко, Андрію Антоненку та Яні Дугарь.
Слідчі також відкрили окреме провадження щодо невстановлених осіб – організаторів вбивства.
22 травня поліція завершила розслідування щодо трьох підозрюваних у виконанні вбивства журналіста Павла Шеремета.
Його смерть кваліфікована прокуратурою Києва за статтею «умисне вбивство, вчинене способом, небезпечним для життя багатьох осіб».
12 грудня 2019 року Нацполіція затримала і за згодою ГПУ оголосила підозру фігурантам справи щодо вбивства журналіста Павла Шеремета.
За результатами проведених експертиз відеозапис із камер спостереження та відстеження телефонів слідство припустило, що вибухівку закладала Юлія Кузьменко (волонтерка на прізвисько Лиса, працює дитячим хірургом в ОХМАТДИТі), разом з нею був Андрій Антоненко (ветеран ООС, музикант Ріффмастер), а Яна Дугарь (контрактниця Збройних сил України) фотографувала місце розташування камер на мобільний телефон поруч із місцем злочину незадовго до вбивства Павла Шеремета.
16 грудня 2019 року проєкт «Слідство.Інфо», який отримав від джерел текст експертизи, повідомив, що її результати є суперечливими та неоднозначними.
Зокрема, четверо експертів, серед яких іноземець, підписали висновки, які «суперечать один одному».
У поліції, своєю чергою, відкинули звинувачення щодо суперечливості результатів експертиз.
26 лютого представники групи слідчих, які здійснюють досудове розслідування у справі про вбивство журналіста Павла Шеремета, повідомили, що поліція розсекретить матеріали понад 500 негласних слідчих дій.
2 березня 2020 року тоді ще генеральний прокурор України Руслан Рябошапка сказав, що правоохоронці активно працюють над розслідуванням кримінального провадження щодо вбивства журналіста, однак наразі вони не мають інформації, яку можна розголосити.
30 березня досудове розслідування справи Шеремета продовжили до 12 червня 2020 року.
На початку квітня генеральна прокурорка Ірина Венедіктова повідомила, що вважає, що через два місяці буде «якийсь результат» у справі про вбивство Павла Шеремета.
20 травня 2020 року президент України Володимир Зеленський повідомив, що міністр внутрішніх справ Арсен Аваков відповідальний за розслідування кримінального провадження про вбивство журналіста Павла Шеремета.