/https%3A%2F%2Fwww.unn.com.ua%2Fuploads%2Fnews%2F2020%2F05%2F29%2F8f494f69817a32b10cf2cb8e7e7b66211a2b470c.jpg)
Грубі прорахунки у роботі: головного поліцейського Вінниччини відсторонили
КИЇВ. 29 травня. УНН. Рішенням керівництва Нацполіції відсторонено від виконання обов’язків керівника поліції Вінницької області Юрія Педоса, також кадрові рішення ухвалено щодо інших топ-поліцейських області. Про це повідомляє УНН із посиланням на пресслужбу Нацполіції.
"Сьогодні, 29 травня, керівництво Національної поліції України прийняло рішення про відсторонення від виконання обов’язків начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса. Його заступника – начальника кримінальної поліції та керівника оперативної служби увільнено із займаних посад", - йдеться у повідомленні.
Причиною таких управлінських рішень, як вказано, стали "грубі недоліки та прорахунки, допущені у службовій діяльності та в організації роботи оперативних підрозділів".
Як повідомляв УНН раніше, очільника поліції Вінниччини Юрія Педоса у червні 2019 року відсторонили від служби на період проведення службового розслідування через смерть після 12-денної коми, Олександра Комарницького.