MY.UAНовини
Як канали координують власкорів: рейтинги, ексклюзиви та взаємовиручка
Як канали координують власкорів: рейтинги, ексклюзиви та взаємовиручка

Як канали координують власкорів: рейтинги, ексклюзиви та взаємовиручка

Обмежений рух транспорту під час карантину та навала новин, які треба було опрацьовувати не лише в Києві, а й у регіонах, показали національним каналам важливість грамотно розбудованої мережі власних кореспондентів.

При цьому якість регіональних новин залежала не лише від професійності журналістів, а й від того, як організували роботу в умовах карантину регіональні редактори.

У співпраці з редакторами власкори вчаться не просто оперативно збирати потрібну інформацію з полів, а й дотягувати місцеві новини до тем, цікавих усій країні.

Про тих, хто координує власкорів, шукає нові кадри, вчить професійних секретів та співпраці на відстані розповіли регіональні редакторки каналів «Україна» та «Україна 24» Юлія Сухаревська та 5-го каналу Світлана Федчун.

Свій фідбек щодо співпраці з редакторами дали їхні партнери-власкори.

Всюди, де є новини.

За словами Юлії Сухаревської, мережа регіональних кореспондентів каналів «Україна» та «Україна 24» налічує п’ятьох редакторів та більше двадцяти знімальних груп.

Співпрацювати з каналом журналісти можуть у різному статусі — як штатні працівники, стримери чи фрілансери, але роботи вистачає усім.

У мільйонниках Харкові, Львові та Одесі працюють по дві знімальні групи.

У Дніпрі працює один власкор, а також підмогою стає місцевий 34 канал, що входить з «Україною» та «Україною 24» до одного холдингу – «Медіа Група Україна».

Власкори є і в деяких містах районного значення.

За словами Світлани Федчун, у 5-го каналу є сім корпунктів: у великих за кількістю населення областях та в зоні проведення ООС.

Винятком є Черкаси.

Там не мали наміру створювати корпункт, але канал знайшов ініціативну журналістку.

Вона пропонувала теми на рівні з містами-мільйонниками і лишилася працювати у штаті надалі.

У решті регіонів працюють фрілансери.

Корпункт 5-го каналу в Черкасах діє майже три роки.

Журналістка Яна Лимаренко згадує, що в таку авантюру — робити стільки ж сюжетів з Черкас, як і з міст-мільйонників — на початках у столиці не вірили.

Подієвих тем мало, а над тим, що показати, ще потрібно помізкувати.

«Я собі придумала таке поняття “витягнути тему”, — розповідає Яна.

— Наприклад, саме по собі висаджування лісівниками лимонів не цікаве, але якщо продумати кут подачі, поговорити з експертами про зміни клімату та про можливість того, що замість сосен для наших країв будуть більш притаманні лимони, то тема стає досить доброю».

У Луцьку, з якого новини нечасто потрапляють на центральні телеканали, ані корпункту 5-го каналу, ані «України» немає.

За словами регіональних редакторів, у цьому місті є фрілансери.

Юлія Сухаревська каже, що крім двох фрілансерів у Луцьку, волинські теми можуть покривати кореспонденти з Рівного, що знаходиться в 60-ти кілометрах від Луцька.

Юлія Сухаревська.

Де точно має бути власний кореспондент, для «України» визначає внутрішній аудит та глядацькі рейтинги, каже Юлія Сухаревська.

Завдяки цим цифрам канал знає, де треба поліпшити ситуацію, а в яких регіонах і так усе гаразд.

Деталі такого аналізу не розголошують.

Але схожі заміри часто проводять майже всі центральні канали, тому що кожному потрібно знати, на кого орієнтуватися під час виробництва новин.

Потрапити в команду новинарів-фрілансерів чи власкорів не так складно, головне — бажання і системна робота, кажуть редакторки.

Часто журналісти пишуть їм і пропонують свої послуги, кажуть, що готові відповідати за певний регіон, а потім протягом місяця видають лише до п’яти новин.

Якщо журналіст береться до роботи, то повинен постійно працювати, інакше бути новинарем практично неможливо.

«Ми зараз постійно розширюємося у зв’язку з появою ще одного каналу “Україна 24”, і потреба в регіональних матеріалах зросла.

Часто я і на своїй сторінці у фейсбуку публікую “запит на працівників”.

Деякі люди мені пишуть особисто і пропонують свої послуги.

Про деяких найбільш наполегливих я пам`ятаю і щойно у мене є нагода, то беру їх до співпраці», — каже Юлія Сухаревська.

Світлана Федчун додає, що обов’язковою умовою є мінімальний досвід роботи телевізійним журналістом.

Але років досвіду ніхто не вимагатиме.

Власкорка 5-го каналу в Черкасах Яна Лимаренко каже, що на початках регіональна редакторка Світлана Федчун вчила її робити кращі сюжети.

До цього журналістка працювала на місцевому державному каналі.

«Я багато чого не розуміла.

Наприклад, як можна зробити “веселенький” сюжет, пов’язаний зі змаганнями чи з фестивалями.

Анекдоти ж розповідати не будеш.

Навіть “веселенькі” репортажі в мене виходили серйозні, і ми про це говорили з редакторкою.

Вона радила, як краще поставити питання, як вивести людину на якусь цікаву фразу.

Бувало, що ми після виходу сюжетів в ефір обговорювали, що в тому чи в тому моменті можна було зробити краще.

Добре, коли є хтось, хто може допомогти і навчити», — поділилася Яна.

За словами Юлії Сухаревської, своєю наполегливістю отримала роботу журналістка в Чернівцях Генрієтта Беух, яка зараз буває в ефірі по декілька разів на день.

Вона постійно пропонувала свої теми ще тоді, коли в області працювала інша кореспондентка.

Коли ж та звільнилася, Генрієтту одразу взяли на роботу.

Канали з більшими ресурсами можуть відправляти свої знімальні групи куди завгодно.

5 канал усе ж користується послугами людей, які є на місцях.

Тому, якщо журналіст чи журналістка колись зверталися щодо роботи, то роботу для таких людей рано чи пізно знайдуть, каже Світлана Федчун.

Це не обов’язково відбудеться одразу, але на каналі формують свого роду базу потенційних фрілансерів, до яких звертаються за потреби.

Кількість новин з області залежить від ініціативності журналіста.

За словами редакторок, справді є регіони, звідки новини не часто потрапляють в ефір.

По-перше, де менше людей, там, відповідно, менше новин.

По-друге, все залежить від ініціативності журналіста.

«Якщо в регіоні є журналіст, а давненько звідти не було новин, то значить, що той власкор недопрацьовує.

Редактор повинен звернути увагу на це, і новини там знайдуться», — каже Юлія Сухаревська.

За її словами, коли в Кропивницькому з’явився хороший журналіст, то звідти побільшало репортажів.

Тепер стабільно 15-20 матеріалів на місяць, не враховуючи прямих включень.

У деяких областях мало подієвих тем і постійно потрібно шукати героїв і думати над тим, що показати.

Буковина була одним з таких регіонів, а вже зараз через коронавірус, каже Світлана Федчун, це мекка новин.

Так само, як і Тернопільська область.

Чернівецька власкорка «України» Генрієтта Беух каже, що протягом дня робить по кілька прямих включень і постійно стежить за повідомленнями влади.

Незважаючи на карантин, журналістка, як і раніше, виїжджає на зйомки.

Намагається записати коментарі спікерів через відеозв’язок, але це не завжди вдається, тож доводиться з ними зустрічатися особисто.

Під час карантину повністю завантажені дві знімальні групи телеканалу «Україна» у Харкові.

Кореспондентка Анна Бровко каже, що тем так багато, що вони з колегою, як і до пандемії, щодня пропонують різні сюжети.

Якщо раніше у випусках каналу «Україна» було помітно, що сюжети про благодійність Ріната Ахметова знімали визначені кореспонденти, то останнім часом до цього стали залучати власкорів.

Розповідати детальніше про роботу над такими сюжетами власкори відмовляються.

Деталей не розкриває і Юлія Сухаревська.

Каже, що цим займається інший відділ і питання не до неї.

@video=//www

Журналісти 5-го каналу кажуть, що намагалися менше виїздити на зйомки перші два тижні карантину, але через пандемію новин навпаки побільшало, а записати всіх спікерів по відеозв'язку не завжди можливо.

Ексклюзивами не діляться.

Щодо тематичного наповнення, то як для 5-го каналу, так і для «України» найпріоритетніші теми — соціальні.

Світлана Федчун каже, що всі матеріали створюють для свого усередненого образу глядача.

На 5-му каналі це 35-50-річна жінка, яку точно цікавлять ціни на ринку, комуналка та все, що з нею пов'язане.

Канал намагається уникати кримінальних тем.

За словами власкорки 5-го каналу у Львові Марти Шикули, з усіх тем, що вона пропонує і які відповідають тематиці каналу, редактори всі затверджують.

«Я колись працювала на телеканалі ZIK, зараз на 5-му каналі, тому можу порівняти.

Зараз у мене немає таких тем, що тут ми чогось не знімаємо, про цю людину ми не можемо знімати.

Таке не траплялося», — каже Марта.

За словами Юлії Сухаревської для каналу «Україна« важлива журналістика дії та рішень: проходити весь шлях разом зі своїми героями.

«Навіть зараз, коли всі журналісти дуже оберігаються, наша група з Вінниці єдина в країні поїхала в лікарню знімати історію про дворічного Павлика, який перехворів на коронавірус.

Ці зйомки наражали на небезпеку журналіста, але він сказав, що хоче, щоб аплодували не лише італійським медикам, а й українським.

Лікарі місяць не були вдома, щоб не наражати на небезпеку своїх рідних.

Чергували біля дитини вдень і вночі», — розповіла редакторка про роботу Олексія Кермана.

@video=//www

Ексклюзивами не ділиться ніхто, каже Світлана Федчун.

У колег з інших каналів можуть попросити відеоряд чи коментар, якщо його записували кілька журналістів.

Але ексклюзивні кадри з якоїсь нічної аварії, каже Світлана, навряд чи опиняться на іншому каналі.

Хоча у форс-мажорних обставинах, які у всіх трапляються, власкори чи фрілансери допомагають один одному.

Журналісти 5-го каналу за потреби можуть поділитися частиною знятого матеріалу.

Крім того, виручають відео пресслужб, наприклад поліції.

Світлана Федчун.

Трапляється, що власкори об’єднуються, коли не можуть отримати необхідної інформації з регіональних відомств самостійно.

Світлана Федчун каже, що нещодавно це стосувалося Харківської області.

Там нібито знущалися над немовлятами з місцевого притулку, але жодну знімальну групу в заклад не пускали.

Тому кореспонденти про відвідування домовлялися разом.

На жаль, і це не допомогло, оскільки працівники притулку використали залізний аргумент — карантин.

Як правило, коли власкори діють спільно, то досягають мети.

Останнє слово за регіональним редактором.

Теми пропонують журналісти, але остаточно їх затверджують регіональні редактори.

Інколи сюжети можуть «підкинути» зі столиці.

Власкорка 5-го каналу Яна Лимаренко каже, що всім регіонам може приходити однакове завдання.

Наприклад, коли у Верховній Раді ухвалюють новий закон, і по його темі треба знайти цікавого героя.

Так для сюжету про закон щодо фермерської продукції їй треба було знайти цікаву героїню з коровою.

«Це реально було таке завдання.

Я обдзвонила всіх голів ОТГ, яких знала, вони в свою чергу — мешканців своїх ОТГ.

Пів дня шукали корову, але, на щастя, знайшли», — згадує Яна.

Журналістка каже, що їй ніколи не пропонували тем, від яких вона відмовлялася: «Чим складніше, тим, навпаки, цікавіше.

Було, що в рибальському човні, де ми з оператором знімали сюжет, зламався мотор.

Це трапилось посеред Дніпра.

Незважаючи на те, що ми просто плили за течією і добряче переймалися, паралельно записували коментарі рибалок, які незаконно виловлювали рибу».

@video=//www

Журналісти можуть отримувати завдання адресно, каже Юлія Сухаревська: «Чи можемо ми якусь тему пропонувати конкретному журналісту, залежить від того, що людині краще вдається.

Якщо лайви відзняти, з людьми поговорити, то це може бути один журналіст, а якщо треба працювати з документацією, провести міні-версію розслідування, то я підкидаю тему іншій людині».

На телеканалах «Україна та «Україна 24» протягом дня відбувається кілька планувань щодо наповненості випусків новин.

Є ранкові та вечірні планування.

Для оперативних тем на каналі є спеціальний чат швидкого реагування, куди журналісти надсилають інформацію протягом дня.

Якщо про якусь тему чи подію пишуть туди, то регіональний редактор повинен негайно відреагувати.

Раз на день керівники всіх відділів та випускові редактори збираються і разом планують випуски: визначають пріоритетні новини, розподіляють їх по всіх випусках, які мають вийти протягом дня.

Одразу після цієї наради журналісти отримують зворотний зв’язок.

Знімальна група телеканалу «Україна».

Усі остаточні завдання повинен давати регіональний редактор, бо саме той веде підрахунок виконаної роботи і повинен знати, чим у конкретний момент зайнятий журналіст.

Кореспондентів з однієї області можуть відправити на підмогу до сусідньої.

Юлія Сухаревська каже, що така ситуація була під час зйомок у Нових Санжарах на Полтавщині: «Журналістці на допомогу виїхала харківська група, але тільки тому, що потрібна була додаткова техніка і мінімальний час на сон.

Буває таке, що в Закарпаття приїжджає Івано-Франківська група.

Коли було пересування більш вільне, то і з Києва приїздили на допомогу».

Якщо два журналісти працюють над однією темою, то пише сюжет той, хто записував головного героя, адже він знає від чого відштовхнутися.

Дуже часто дописують експертів у столиці чи великих містах.

Зазвичай журналісти з різних регіонів дружать між собою, хоча бачаться нечасто.

Спілкуються і з робочих, і з особистих питань.

«Коли їхали в Ужгород на відпочинок, то телефонувала нашій місцевій журналістці, щоб та підказала, куди краще піти, щоб дізнатися якомога більше про місто», — поділилася власкорка 5-го каналу зі Львова Марта Шикула.

Теги за темою
ОбществоСтатьи
Поділитися
Поділитися сюжетом
Джерело матеріала
Згадувані персони
Почему нельзя спать с открытыми окнами: неожиданный ответ
Gazeta UA
2025-06-28T02:21:22Z
Кровотечение во время секса: когда это норма, а когда следует бежать к врачу
Знай
2025-07-04T20:51:38Z
Как узнать, что у человека порча: основные признаки и советы
Comments UA
2025-06-24T06:15:10Z
Пенсионеры могут получить тысячу гривен на лекарства: кому и на каких условиях выплатят пособие
Знай
2025-07-04T03:36:30Z
Сделайте завтрак особым: семь идей, что приготовить в выходной день
Gazeta UA
2025-07-06T06:33:38Z
Как продукты не рекомендуется есть водителям до и во время поездки: советы специалистов
Gazeta UA
2025-07-06T03:15:25Z
После 50 лет вы в группе риска: болезнь, незаметно лишающая зрения
Знай
2025-07-05T13:51:31Z
Сок для здоровья сердца: ученые назвали самый лучший напиток для женщин после 50 лет
Gazeta UA
2025-07-05T14:06:48Z
Лайфгак, как хранить укроп свежим в холодильнике без замораживания
TSN
2025-06-28T17:03:08Z
Запасайтесь уже сейчас: Украине грозит резкое удорожание важного продукта
Знай
2025-06-29T16:00:44Z
Дополнительные 2000 грн к пенсии: кто может получить
Знай
2025-06-27T18:36:38Z
Курс валют на 3 июля: сколько стоят доллар, евро и злотый
TSN
2025-07-03T07:09:36Z
Россия захватила второе из четырех месторождений лития в Украине – Le Figaro
ZN UA
2025-06-27T11:24:21Z
Пеня, отключения и другие сюрпризы: с украинцев "выбьют" долги за коммуналку
Знай
2025-07-06T06:21:51Z
Дефицит продуктов в Николаеве: жителей предупредили о товаре, под угрозой
Политека
2025-07-06T05:31:42Z
Скандал в Германии: из помощи для Украины "исчез" почти миллиард евро, — Bild
Хвиля
2025-06-29T00:15:31Z
Производители предупредили украинцев о значительном росте цен на хлеб
UAToday
2025-06-23T19:45:16Z
Минимальная пенсия: может ли вырасти с 1 июля
ZN UA
2025-06-27T03:43:14Z
"Украину сдали путину": политолог сделал важное заявление о "предательстве" Запада
Знай
2025-07-03T20:30:09Z
Россия нанесла удар по пригороду Харькова: подробности от Терехова
Апостроф
2025-06-28T18:48:07Z
Путин готовится значительно усилить ракетный террор Украины: названы 5 наиболее опасных городов
Comments UA
2025-06-24T14:00:47Z
Массированный удар РФ по Киеву: возросло количество погибших
ZN UA
2025-07-05T09:21:32Z
Мобилизацию и военное положение в Украине хотят продлить с 7 августа по 5 ноября
Новости Украины
2025-07-06T06:48:16Z
Илон Маск сделал важное объявление: миллиардер хочет сломать 200-летнюю монополию в Конгрессе
Telegraf
2025-07-06T06:42:32Z
Хороших новостей ждать не стоит: эксперты назвали три сценария завершения войны в Украине
Знай
2025-06-22T20:30:05Z
Зеленский резко отреагировал на ночную атаку РФ
Корреспондент
2025-07-04T11:30:19Z
Польша отреагировала на прекращение поставок оружия США
Корреспондент
2025-07-03T19:06:41Z
Россия пытается взять большой город в полукольцо: есть ли успехи у солдат Путина
GlavRed
2025-06-28T07:27:54Z
Будет ад: синоптикиня назвала самые жаркие дни в июле
TSN
2025-07-04T09:09:00Z
Льготы аннулируют: для кого проезд в общественном транспорте станет платным
Знай
2025-06-28T02:12:25Z
Еще один китаец попал в плен ВСУ: что рассказывает наемник об армии РФ
TSN
2025-06-27T16:33:46Z
На Западе разоблачили планы РФ: какой город под угрозой захвата
Comments UA
2025-07-06T06:27:10Z
"Это кормушка для чиновников": руководитель разрушенного Донецкого аэропорта получает зарплату с 2014 года
Comments UA
2025-07-06T06:15:26Z
Россия атаковала Харьков: что известно о "прилете"
TSN
2025-06-29T06:06:56Z
Синоптики обновили прогноз на среду
Gazeta UA
2025-07-02T05:51:53Z
Генштаб: украинцы поразили в РФ предприятие по производству компонентов для "Шахедов" и "Искандеров"
Апостроф
2025-07-05T15:36:28Z
Как американцы моют посуду: почему в США не используют губку
UAToday
2025-06-27T10:06:26Z
Зачем эксперты советуют брать с собой салфетку, когда идете покупать клубнику на рынок: хитрый трюк
TSN
2025-06-26T15:36:49Z
Чому не варто залишати брудний посуд на ніч. Це варто знати
Gazeta UA
2025-06-28T15:51:36Z
Что рассыпать в междурядье, чтобы морковь выросла сладкой: результат вас непременно удивит
TSN
2025-06-29T15:06:26Z
Такие кабачковые котлеты получаются вкуснее мяса: с этим рецептом ваш муж станет вегетарианцем
Telegraf
2025-07-06T06:12:15Z
Чтобы розы быстро росли и хорошо цвели, посадите их рядом с одним цветком
Знай
2025-07-06T04:51:49Z
Какие деревья притягивают успех и деньги, как магнитом: их нужно обязательно посадить возле дома
TSN
2025-06-29T13:51:56Z
Популярный курорт Украины атаковали насекомые. В сети показали впечатляющие кадры
Telegraf
2025-06-24T10:36:53Z
Куриные яйца могут вас убить: 8 бытовых ошибок с ними, которые вредят здоровью
Знай
2025-06-26T02:51:38Z
6 июля: какой сегодня церковный праздник и что можно и нельзя делать в этот день
Comments UA
2025-07-06T04:03:59Z
Стало известно, сколько россиян поддерживают войну и сколько хотят ударить ядеркой по Украине
Comments UA
2025-07-04T06:54:18Z
Дополнительные выплаты от ООН: успейте оформить до конца июля
Знай
2025-06-28T08:21:47Z
Движение через украинскую границу значительно возросло: какими пунктами пропуска пограничники советуют не пользоваться
TSN
2025-06-29T08:06:56Z
Какой завтра, 7 июля, праздник — все об этом дне, какой церковный праздник, что нельзя делать
TSN
2025-07-06T06:06:57Z
Деньги за обучение могут вернуть: воспользоваться можно не только студентам
Знай
2025-07-06T06:06:23Z
3 июля: какой сегодня день и от чего нужно воздержаться
Comments UA
2025-07-02T21:54:57Z
Светлана Павелецкая рассказала, нашла ли общий язык с детьми Дмитрия Кулебы
Комсомольская правда
2025-06-23T06:52:55Z
24 июня большой церковный праздник: что можно и нельзя делать сегодня
Comments UA
2025-06-24T05:33:57Z
Камалия рассекретила, что стало последней каплей в ее браке с Захуром: "Умоляла год"
TSN
2025-06-27T09:21:29Z
Похудевший Филипп Киркоров прокомментировал некроз, который ему приписывают
Фокус
2025-07-04T10:57:54Z
Ведущая Анна Свиридова жестко высказалась об изменнице Оксане Байрак: "Мне совершенно не больно"
Знай
2025-07-01T18:51:11Z
Умер известный голливудский актер Майкл Мэдсен
Фокус
2025-07-03T20:51:36Z
Топ-10 молодых и перспективных актеров украинского театра
ZN UA
2025-07-06T05:37:35Z
История из Найт-Сити: представлен первый тизер аниме Cyberpunk: Edgerunners 2
GameMag
2025-07-05T20:21:45Z
Три модели купальников, которые никогда не выйдут из моды
Gazeta UA
2025-07-05T13:45:34Z
Потап отреагировал на острый комментарий Тины Кароль и посмеялся с ее реакции на его творчество
TSN
2025-07-04T11:18:50Z
Инсайдер раскрыл причину разрыва Кэти Перри и Орландо Блума
Корреспондент
2025-07-04T06:42:59Z
В Германии мужчина открыл стрельбу из окна: ранен украинец
TSN
2025-07-05T17:27:35Z
Россия нанесла удар дронами по Запорожью: произошли пожары, ранена женщина – фото
Лига
2025-07-06T05:00:46Z
Россия ударила по зданию ТЦК в Полтаве: есть погибшие и раненые
Telegraf
2025-07-03T12:54:38Z
Удар РФ по Киеву: в Святошинском районе, вероятно, есть пострадавшие
TSN
2025-07-03T23:51:01Z
В Киевской области повреждены дома, есть раненые
Корреспондент
2025-07-06T06:46:49Z
Россияне атакуют Хмельницкую область "Кинжалами": в Староконстантинове прогремели взрывы
Фокус
2025-07-06T06:45:58Z
Атака РФ: в Чугуеве большой пожар, 11 раненых
Корреспондент
2025-07-05T07:03:42Z
В России на трассе сгорела колонна военных машин. ВИДЕО
Новости Украины
2025-07-04T22:51:19Z
В Харькове задержанного оставили умирать в камере - ГБР расследует. ВИДЕО
Новости Украины
2025-06-27T10:18:49Z
Stellantis возрождает спортивное подразделение SRT
Корреспондент
2025-07-04T18:54:45Z
Toyota RAV4 стала самым популярным автомобилем в мире
Корреспондент
2025-07-01T17:09:59Z
Надежные и недорогие: 5 брендов автомобилей, заставляющих надолго забыть о СТО
Знай
2025-06-27T11:51:00Z
Франция требует от Tesla прекратить рекламировать автомобили как беспилотные и угрожает штрафом
Европейская правда
2025-06-24T15:54:56Z
Абсолютный фаворит: эксперты назвали лучший автомобиль года
Фокус
2025-07-04T15:30:28Z
За руль не всем теперь можно: какие возрастные ограничения ввели для водителей в Украине
Знай
2025-07-04T15:21:27Z
В Украине снизился спрос на новые коммерческие автомобили
Корреспондент
2025-07-04T12:54:50Z
Не только парковка в тени: 5 советов, которые помогут предотвратить нагрев авто в жару
Telegraf
2025-07-04T12:48:25Z
Сколько стоит страховка авто от дронов, ракет и ПВО: считаем на примере Volkswagen
VGorode
2025-07-04T12:27:19Z
Свитолина рассказала, как поддержка мужа помогает ей на корте
Корреспондент
2025-07-04T10:57:17Z
Пакьяо возвращается: легенда бокса объяснил мотивацию
Корреспондент
2025-06-27T08:18:01Z
Саудовский гранд предлагает Эрнандесу феноменальный контракт
Корреспондент
2025-06-23T15:45:30Z
Лидер "Шахтера" Судаков не перейдет в "Наполи" – СМИ
ZN UA
2025-06-29T07:55:38Z
Шелестюк без лишней суеты завершил бой эффектным нокаутом
Корреспондент
2025-07-06T05:45:30Z
Реал вышел вперед за счет голов своих воспитанников и победил Боруссию
Корреспондент
2025-07-06T04:24:30Z
Звездный футболист Погба нашел себе новый клуб после дисквалификации за допинг
ZN UA
2025-06-28T19:27:30Z
Молодой талант Реала повторил знаковое достижение Роналду
Корреспондент
2025-07-05T20:57:23Z
Степанов оформил дубль в товарищеском поединке
Корреспондент
2025-07-05T20:24:48Z
Астронавтка NASA показала фото "вторжения" малоизвестного объекта в атмосферу Земли
Comments UA
2025-07-06T05:21:50Z
Случаи, в которых никогда не следует использовать удлинители: советы электриков
Знай
2025-07-02T03:51:41Z
На дне Атлантического океана обнаружили более тысячи бочек с радиоактивными отходами
TSN
2025-06-28T09:06:55Z
Как защитить смартфон от аномальной жары: советы
Gazeta UA
2025-07-06T05:45:33Z
Пытался попасть в Зазеркалье? Дедушка с тележкой в магазине стал героем вирусного курьеза
Telegraf
2025-07-06T01:42:14Z
Астрономы обнаружили в космосе суперземлю, содержащую значительные запасы воды
TSN
2025-07-05T19:36:53Z
Птицы, произошедшие от динозавров почему-то не имеют габаритов предков: ученые раскрыли причины
Фокус
2025-07-05T19:36:49Z
Официально: Once Human выйдет на PlayStation 5 и Xbox Series X|S в 2026 году
GameMag
2025-07-05T19:01:44Z
В сети появился опенинг хоррора Silent Hill f со стенда Konami на Anime Expo 2025
GameMag
2025-07-05T18:54:17Z